איתור נזילות איתור ברור

תיקון צנרת

תיקון צנרת הוא שירות נפוץ, אשר פעמים רבות אנחנו מתבקשים לבצע לאחר שאנחנו מבצעים איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית, או כל אמצעי אחר – בהתאם למיקום הנזילה ואופי הנזילה. צוות המומחים של המאתרים מתמחה בתיקון צנרת מכל הסוגים, בהאם לסוג הנזילה והמקור שלה ומטפל בהצלחה רבה גם בסתימות ותקלות אחרות בצנרת. הזמינו עכשיו תיקון צנרת מהמומחים.

☑️תיקון צנרת באופן מהיר ומקצועי

☑️ייעוץ ראשוני ללא עלות

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️מתמחים בכל סוגי הנזילות

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

תיקון צנרת
תיקון צנרת
תוֹכֶן הָעִניָנִים

ביצוע תיקון צנרת ללא הרס

תיקון צנרת, כפי שהזכרנו קודם, הוא שירות נדרש, אבל האם ניתן לבצע אותו גם ללא הרס? אולי זה יפתיע אתכם, אבל התשובה היא כן. טכנולוגיה מתקדמת ואמצעים חדשניים מאפשרים לנו לבצע תיקונים מורכבים ונרחבים בצנרת גם בלי להרוס, לחצוב ולשבור שום דבר בדרך.

יש מקרים רבים בהם הלקוח, או בעלי המקצוע מעדיפים לבצע את התיקון בדרך הישנה ולשבור חלק קטן של הקיר, או הרצפה כדי לבצע תיקון נקודתי, משום שהמחירים אינם גבוהים מאוד, כאשר מדובר על תיקון קטן ולכן ההחלטה עשויה להתקבל בשטח, על ידי המומחה שלנו, לאחר ביצוע הבדיקות הנדרשות, לצד השיקולים הכספיים שלכם והעדפה אישית שלכם לגבי אופן התיקון.

 

אמצעים לתיקון צנרת

תיקוני צנרת מבוצעים לעיתים גם באמצעות הריסה נקודתית מעל המיקום המדויק של הנזילה, או הבעיה בצנרת, אבל יש גם אמצעים מדהימים וחדשניים, המאפשרים ביצוע של תיקוני צנרת ללא הרס.

אחת מהשיטות האלה נקראת הטלאה. זוהי שיטה מתאימה לתיקון צנרת מרז, או ביוב, ללא חפירה והרס. זהו תיקון מתאים במקרים של חור בצנרת, היפרדות של חלקי צנרת בגלל זעזועים שונים, חיבורים לא תקינים של הצינורות וכן הלאה.

 

שיטת ההטלאה

תיקון צנרת בשיטת ההטלאה אנחנו מכניסים לתוך הצנרת טלאי עשוי סיבי זכוכית, פחמן ופולימרים. את הטלאי מצמידים בעזרת חום ולחץ גבוה למקור הנזילה בצינור וכך מקבלים מקטע מתוקן של צינור, ללא נזילות. הטלאי החדש חזק בעשרות מונים יותר מהצינור הסטנדרטי ולכן הוא עמיד במשך שנים רבות ואינו נפגע גם כאשר מוזרמים לתוך הביוב חומרים מאכלים, כמו חומצות קשות.

במקרה של חדירת שורשים לצנרת, נהוג להשתמש בטלאי מיוחד, המונע חדירה חוזרת של השורשים. במקרים מיוחדים, ניתן לבצע את התהליך בעזרת רובוט מיוחד וכן במקרה של חדירת עצמים זרים לצנרת.

 

יתרונות השיטה

תיקון צנרת באמצעים מתקדמים מאפשר לכם לחסוך כסף רב על הוצאות ההרס והתיקון של ההרס הדרוש לצורך תיקון סטנדרטי, חוסך לכם זמן יקר על עיכובים ותהליכים איטיים של תיקון צנרת סטנדרטי ואף מחזק את הצנרת הקיימת באמצעות הטלאי המיוחד.

 

כמה עולה תיקון צנרת?

מחיר תיקון צנרת משתנה בהתאם לאופי התיקון, סוג התיקון, אמצעי האיתור הנדרש לאיתור מקור הבעיה ועוד. אם מבקשים מכם לשלם על תיקון צנרת מחיר שנראה לכם גבוה, בקשו לראות מפרט של הצעת המחיר ואל תשכחו לבקש כמה הצעות לצורך השוואת מחירים.

 

מחירון תיקון צנרת כללי

תיקון צנרת מחיר מ-₪1000
איתור צנרת מחיר מ-₪800
טיפול בפיצוץ בצנרת מחיר מ-₪1000

 

לתיקון צנרת חייגו 055-978-0890 ☎️

מחיר תיקוני צנרת יכול להשתנות בהתאם לסוג התיקון, סוג הנזילה, מיקום הנזילה ועוד. משום כך, חשוב לקבל הצעת מחיר הוגנת מבעלי מקצוע אמינים, אשר יספקו לכם הצעה מפורטת ושקופה, כדי שתבינו היטב מה אתם מקבלים בתמורה לתשלום.

כאשר מדובר על צנרת נסתרת, שאינה גלויה, יש להוסיף על מחיר התיקון גם את עלויות האיתור של מקור הבעיה בצנרת. מחיר איתור בעיה בצנרת משתנה לפי פרמטרים שונים, אך מייקר את עלויות התיקון בהכרח.

יש סוגים רבים של תיקוני צנרת, החל בהחלפת חלק של צינור, או החלפת צנרת שלמה וכלה בפתיחת סתימה, תיקון נזילה ועוד. לכן חשוב לבצע איתור ודאי של מקור התקלה כדי לבחור את התיקון המתאים לכם ביותר.

החלפת צנרת היא תיקון נדרש כאשר כל הצנרת של המבנה היא ישנה, עשויה ממתכת ולכן סובלת מקורוזיה, מפרישה חלודה לתוך המים, נפגמת בקלות ויש בה בעיות רבות לעיתים תכופות.

דילוג לתוכן