איתור נזילות איתור ברור

תיקון נזילות במרתפים

שירות מקצועי של תיקון נזילות במרתפים מונע נזקים בלתי הפיכים למבנה, לקירות ולנכס. בניגוד למפלס העליון, כל נזילה במרתף עלולה גם להיגרם בהצפת מים. כאשר יש הצפה או נזילת מים חמורה במרתף, המשמעות היא שאין לאן לנקז אותם. במקרים חמורים כאלה, הפתרון היחיד יהיה להזמין ביובית ולשלם מאות שקלים על שאיבה של הביוב אל מכל ייעודי.
אז מה עושים? פשוט מתאמים שירות מקצועי של תיקון נזילה במרתף עוד לפני שהבעיה הופכת לחמורה. כל אחד מהנציגים שלנו ישמח להסביר לך על התהליך שבו מאתרים ואז מתקנים נזילות מים. הניסיון שלנו עובד בשבילך, כי המשמעות היא שאפשר מלכתחילה להתמקד רק בגורמים שגרמו לבעיה. אז אם חשוב לך לחסוך על מחיר תיקון נזילות במרתפים מצד אחד אבל לא להתפשר על הביצועים, מצד שני, אנו כאן עבורך.

☑️תיקון נזילות במרתפים באופן מקיף ומקצועי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

תיקון נזילות במרתפים
תיקון נזילות במרתפים
תוֹכֶן הָעִניָנִים

תיקון נזילות במרתפים של בית פרטי

יש הבדל בין האופן שבו מבצעים תיקון נזילות במרתפים של בית פרטי לבין תיקון נזילה במרתף ציבורי. קודם כל, בבית פרטי הסיבות לנזילות בדרך כלל קשורות אל מערכת אספקת המים, אל מערכת ההסקה או אל מערכת הדלוחין. כמו כן, בתים פרטיים עלולים להיות מושפעים מתקלה אצל השכנים. אז אם רוצים לתקן את הנזילה ולהבטיח שהיא לא תחזור בעתיד, זה קריטי לאתר את המקור שלה בהתאם למיקום הכללי.

 

תיקון נזילות במרתפים ציבוריים

השירות של תיקון נזילות במרתפים נועד לעיריות ולגופים ציבוריים. בין היתר, אפשר להשתמש בשירות הזה כדי לתקן כל סוג של נזילה או רטיבות שיש במרתף ציבורי. מרתפים ציבוריים מיועדים לשמש כמקום מקלט לשעת חירום ובשגרה מנצלים אותם על מנת לערוך פעילויות. אז אם יש כתמי רטיבות וחושדים בנזילה, צריך למהר ולהזמין בעלי מקצוע שמתמחים בכך.

 

איך יודעים שיש נזילה מהצנרת ולא רטיבות מבחוץ?

השאלה המתבקשת היא כיצד בכלל יודעים שצריך לתאם שירות של תיקון נזילות במרתפים ולא על רטיבות שהתחילה מבחוץ. על פניו, לנזילה שמגיעה מבחוץ בגלל איטום לקוי או חדירת מי גשמים אמורים להיות את אותם תסמינים של נזילה שנגרמה בגלל פיצוץ בצנרת, צינור מים סדוק וכן הלאה. לכן, מה שעושים זה להשתמש במכשור מתקדם ומשוכלל שתפקידו לאתר את המקור של הנזילה.

 

כך מאתרים את המקור של הנזילה

היתרון של שירותי תיקון נזילות במרתפים הוא שניתן לרכז מול אותם בעלי מקצוע גם את השלב של האיתור. באמצעות מכשור מתקדם ומשוכלל, אפשר לאתר ואז לבצע תיקון נזילה במרתף בלי לגרום הרס מיותר. בפועל, שירות כזה של איתור ואז תיקון נזילה במרתף בלי לגרום הרס מיותר מבוסס על מספר סוגים שונים של מכשירים טכנולוגיים מרשימים:

  • מצלמה טרמית
  • סיב אופטי
  • רובוט זעיר
  • גלאי קול
  • איתור נזילות באמצעות שימוש בגז או בעשן

 

כמה עולה תיקון נזילות במרתפים?

העלות של תיקון נזילות במרתפים אינה קבועה אלא תלויה בכמה מורכבת בדיוק הבעיה. בנוסף, יש להביא בחשבון את הנגישות אל המרתף. חוץ מסוג הבעיה והיקף התקלה, התמחור מחושב לפי סוג המכשירים שבהם משתמשים. כמו כן, משלמים קצת יותר על הזמנת בעלי מקצוע בשעות העבודה הרגילות לעומת יצירת קשר עם אינסטלטור בשעות הקטנות של הלילה, בשבתות, בחגים וכן הלאה.

אם רוצים, ניתן לדעת מראש מה משפיע על תיקון נזילות במרתפים מחיר ועלויות נלוות ורק אז לקבל החלטה.

 

מחירון תיקון נזילות במרתפים כללי

תיקון נזילות במרתפים מחיר מ-₪1600
תיקון נזילות בדירה מחיר מ-₪1000
תיקון נזילות מים מחיר מ-₪1000

 

לתיקון נזילות במרתפים חייגו 055-978-0890 ☎️

אפשר לזהות נזילת מים באמצעות הופעת כתמי רטיבות על הקירות, טחב ועובש.

נזילות מים נגרמות בגלל בעיות בצנרת. לעומת זאת, בעיות רטיבות נגרמות בגלל ליקוי באיטום.

מרתפים אפשר לאטום בשיטות שונות. ברוב המקרים, משתמשים ביריעות ביטומניות או בחומרים משחתיים וזפת.

באמצעות החלפת הצינור הפגום או הצנרת.

דילוג לתוכן