איתור נזילות איתור ברור

תיקון נזילות בדירה

אחד הנזקים החמורים והמשמעותיים אשר עלולים להתחרש בדירה הוא קיומן של נזילות או פיצוץ של הצנרת. מדובר במצב אשר פוגע בתשתיות וברהיטים בבית ולרוב לא מאפשר המשך חיים סדיר ללא טיפול בתקלה. במקרים רבים, לנזילות קיימים סימנים מקדימים המאפשרים זיהוי ותיקון של הבעיה כאשר היא עוד קטנה. אך ברגע שהנזילה הופך למשמעותית, סביר להניח כי גם התיקון שלה יהיה מורכב ויקר. על כן, כדאי מאוד לבצע תיקון נזילות בדירה בשלב מוקדם ככל האפשר.
בגלל ההחמרה המהירה של בעיות בצנרת התמהמהות בטיפול בבעיה יכול לעלות כסף רב ולהוביל לנזקים חמורים. לכן, במקרים בהם ניתן לזהות סימנים מקדימים לנזילה כמו כתמים על הקירות, סימני רטיבות או עובש או אפילו במקרים בהם חשבון המים גדול מהממוצע ללא סיבה נראית לעין, כדאי להזמין שירות של גילוי נזילות וכן לתקן את הנזילה בהקדם.

☑️תיקון נזילות בדירה באופן מקיף ומקצועי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

תיקון נזילות בדירה
תיקון נזילות בדירה
תוֹכֶן הָעִניָנִים

איך עושים את זה נכון?

בניגוד ללא מעט תיקונים קלים שניתן לבצע בדירה באופן עצמאי ופשוט, תיקון של נזילה הוא עניין מורכב הרבה יותר. ראשית, ברוב המקרים, זיהוי של הנזילה עצמה כמו טפטוף של מים או כתמי רטיבות, לא יעיד בהכרח על המקור המדויק לבעיה. מים מסוגלים לחלחל בין קירות ואריחי הבית ועל כן גם אם נראה שהנזילה נמצאת במקום מסוים, ישנה אפשרות שהמים מגיעים לאותו מקום מתקלה בצנרת הנמצאת במקום אחר בבית (או אפילו בבית של השכנים).

תהליך גילוי מקור הנזילה הוא מורכב ולרוב דורש שימוש באמצעים מתקדמים. אם בעבר היה צורך לשבור את הקיר על מנת לחשוף את הצנרת ולגלות את הבעיה, היום ישנם כלים כמו מצלמות תרמיות או סיבים אופטיים המאפשרים זיהוי מדויק של מקור התקלה ללא פגיעה בתשתיות.

כמו כן, לא רק זיהוי התקלה הוא מורכב, אלא גם תיקונה. במקרים רבים, תיקון נזילות בדירה ידרוש לא רק איטום של הצנרת אלא גם שימוש בצנרת חלופית במקרה של צנרת ישנה או צנרת מחומר לא מתאים, פתיחה של סתימות באזורים שונים בצנרת וכן סגירה מחדש של הקיר או הרצפה באופן מקצועי. על כן, לא מדובר בעבודה שכל אחד יכול לבצע ומומלץ לפנות לאיש מקצוע.

 

שלב אחר שלב

אין ספק כי כל תקלה דורשת תיקון שונה ופתרון אחר, אך בכל זאת ניתן למנות מספר שלבים בתהליך של תיקון נזילות בדירה אשר יבטיחו ביצוע מדויק ונכון של התיקון וימנעו חזרה של התקלה בהמשך.

  1. זיהוי סימנים – הרבה לפני שפונים למומחה נזילות, השלב הראשון בתיקון התקלה הוא זיהוי שלה. ישנם סימנים מקדימים פיזיים כמו התנפחות של הקיר, הופעה של כתמים ירוקים או כתומים, הופעה של פטריות ועובש או קריסה של אריחי חיפוי. בנוסף, לא תמיד יהיה סימן פיזי ברור ולעיתים הסימן יגיע דווקא ממקור אחר – חשבון המים. קיומה של נזילה בצנרת תוביל במקרים רבים לחשבון מים גבוה מהרגיל. אם זיהיתם קפיצה בלתי מוסברת בחשבון המים החודשי, יכול להיות שהסיבה לכך היא נזילה סמויה בצנרת הביתית.
  2. איתור מקור הנזילה – השלב הבא לאחר ההבנה שישנה אפשרות לנזילה הוא איתור מקור הנזילה. בשלב הזה יש להיעזר במומחה נזילות אשר יוכל להגיע לביתכם עם הציוד המתאים ולבצע בדיקה מקיפה לאיתור נזילות. עלות הבדיקה והיקפה משתנים בהתאם לסוג הציוד הנדרש, אופי התקלה וכן גודל הבית. במקרים מסוימים למשל תידרש בדיקה גם בדירת השכנים מחשש שהמקור לנזילה הוא בכלל בצנרת שלהם ובדירה שלכם רק מתקבל האפקט של הנזילה.
  3. תיקון מקיף של הנזילה – לאחר איתור מקור הנזילה יש לתקן אותה. מחיר תיקון נזילות בדירה משתנה בהתאם לסוג והיקף הבעיה. במקרים מסוימים יהיה מספיק לאטום את פתח הניקוז באמבטיה ובמקרים אחרים תידרש החלפה של צנרת בבית. בכל אופן, כל תיקון נזילה צריך להיות מקיף ומלא ככל האפשר על מנת למנוע הישנות של הבעיה.

 

כמה עולה תיקון נזילות בדירה?

כמו בסוגים רבים של תיקונים, גם במקרה של תיקון נזילות בדירה מחיר התיקון משתנה בהתאם לגורמים רבים ומגוונים. בכל מקרה, מומלץ שלא לחסוך במחיר ולבצע תיקון חלקי שכן הצנרת בבית חשופה לבלאי ואם כבר מבצעים בה תיקון כדאי לעשות אותו בצורה הטובה והמלאה ביותר שניתן.

 

מחירון תיקון נזילות בדירה כללי

תיקון נזילות בדירה מחיר מ-₪1000
תיקון נזילות מים מחיר מ-₪1000
תיקון נזילות בגינה מחיר מ-₪1600

 

לתיקון נזילות בדירה חייגו 055-978-0890 ☎️

בעזרתנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מומחים לתיקון נזילות אשר יכולים להגיע לכל רחבי הארץ.

במקרים בהם מזהים נזילה בבית או אפילו במקרים בהם ישנו רק חשד לנזילה בבית כדאי לפנות מוקדם ככל האפשר למומחה תיקון נזילות.

מחירו של תיקון נזילות הינו משתנה ותלוי באופי ובהיקף התקלה. לרוב המחיר יתחיל ב-₪1000 ויעלה ככל שהתקלה תהיה מורכבת ונרחבת יותר.

באמצעות מכשור מתקדם שמאתרי נזילות עובדים איתו.

דילוג לתוכן