איתור נזילות איתור ברור

תיקון מרזבים

במקרים רבים בעת עונת החורף בעיקר, קורה ומתרחשים אי אלו בעיות במרזבים הביתיים או על גגות הבניינים כתוצאה מסיבות שונות ומגוונות, אשר עלולות לגרום להצפות, שברים, סדקים ועוד. אי לכך ובהתאם לזאת, נועד תיקון מרזבים, על מנת לאפשר לאנשים לעבור את עונת הגשמים ללא כל בעיה, וללא דאגות מיותרות.
אם גם אתם חוששים שמא יגרם נזק כלשהו למרזב שלכם במהלך עונת הגשמים, או שכבר יש נזק כלשהו קיים במרזב שלכם אנחנו כאן עבורכם. אצלנו תוכלו למצוא שירותי תיקון מרזבים במחירים מצויינים, אשר יבטיחו לכם לעבור את עונת החורף והגשמים בבטחה ובאופן חלק.

☑️תיקון מרזבים באופן מהיר ומקצועי

☑️ייעוץ ראשוני ללא עלות

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️מתמחים בכל סוגי הנזילות

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

תיקון מרזבים
תיקון מרזבים
תוֹכֶן הָעִניָנִים

מה זה בכלל תיקון מרזבים?

תחום תיקון מרזבים, כפי שניתן להבין משמו, נועד על מנת לטפל במרזבים שונים, בין אם על גגות הבתים, על גגות בניינים וכיו"ב, אשר נגרם להם נזק כלשהו, או שיש להם פגם כזה או אחר, אשר גורם לדליפות, נזילות, סתימות, הצפות ועוד.

תיקון המרזב הינו מהלך חשוב מאוד, במיוחד טרם העונות הגשומות יותר, אך גם בעונות הקיץ יש לשים לב למרזב, על מנת למנוע מקרים לא נעימים במעוד מאוחר יותר.

 

תיקון מרזבים – מתי אזדקק לכך

הצורך בתיקון מרזבים מתעורר במיוחד לקראת עונות הגשמים השונות, לרבות החורף והסתיו. במקרים אלו, עם תחילת הגשמים הראשוניים, מתעוררות ומתגלות הבעיות השונות אשר גורמות להצפות, נזילות ועוד.

  1. סתימה של המרזב – סתימות של המרזב מתרחשות בעיקר לאחר עונת הסתיו, בה כל עלי השלכת נופלים או עפים אל עבר המרזב וסותמים את פתח הניקוז. במקרים כאלה נדרשת עבודה יסודית של ניקוי המרזב מכלל העלים, בכדי למנוע הצפות במועדים מאוחרים יותר בשנה.
  2. סדקים במרזב – לעיתים, כתוצאה מבלאי לאורך השנים, או כתוצאה מנזקי מזג האוויר השונים לרבות השמש, נגרמים סדקים כלשהם לאורך המרזב, אשר גורמים לנזילות כאשר יורד גשם, ולניקוז לקוי. על כן, נדרש תיקון איכותי של המרזב.
  3. ניתוקים של חלקים שונים במרזב – ישנם מקרים, בהם כתוצאה ממזג האוויר לרבות גשמים עזים או רוחות חזקות, מתנתקים חלקי המרזב השונים, וגורמים לנזילות ולדליפות מים. על כן, נדרש לחבר את החלקים השונים באופן מקצועי.

 

עלולות להיות תקלות נוספות אשר בגינן תזדקקו לשירותי תיקוני מרזבים, ואלו אשר מוצגות ברשימה לעיל, הינן רק התקלות העיקריות והשכיחות ביותר.

 

כיצד מתנהל תהליך תיקון מרזבים

תהליך תיקון מרזבים מתחלק לשני חלקים עיקריים, אשר שניהם נעשים על ידי אנשי המקצוע המבינים בדבר.

 

איתור הבעיה במרזב

ישנו תהליך, הנקרא איתור הבעיה במרזב, אשר מתבצע על ידי איש מקצוע בעל ידע בתחום, כחלק משירותי תיקון מרזב. תהליך זה מצריך זיהוי, הבחנה והבנה של הבעיה שלשמה יש צורך בתיקון המרזב, על מנת שאנשי הצוות ידעו מה עליהם לעשות, באילו כלים להשתמש, היכן מוקד הבעיה וכו'.

 

תיקון המרזב עצמו

לאחר שאובחנה הבעיה במרזב, אנשי הצוות מגיעים למקום, בוחנים ומבינים כיצד לבצע את תיקון המרזב בצורה היעילה, הבטוחה והמקצועית ביותר. תהליך התיקון עצמו משתנה בהתאם לסוג הבעיה, ובהתאם משתנים גם כלי העבודה השונים.

 

תיקון מרזב – לבד או באופן מקצועי

רבים ודאי ישאלו את עצמם מדוע לא לבצע את תיקון המרזב באופן עצמאי, ולחסוך את הכסף. התשובה לכך היא בטיחות. אנשי המקצוע השונים אשר מבצעים תיקון מרזבים, הינם בעלי ידע וניסיון בתחום, ועל כן כל תהליך התיקון מתבצע באופן בטיחותי הרבה יותר מאשר שתבצעו אותו עצמאית, הן לכם והן למרזב הזקוק לתיקון.

 

כמה עולה תיקון מרזבים?

מחיר תיקון מרזבים משתנה בהתאם לגורם אחד עיקרי שהוא סוג הבעיה שלשמה נזדקק לתיקון המרזב. זאת מאחר שלכל בעיה יש צורך טיפולי אחר, כלי עבודה שונים, זמן עבודה שונה וכו'.

אי לכך, לכל תיקון מרזבים מחיר שונה, אשר לא ניתן לקבועו מראש ברוב המקרים, אך ניתן לומר כי מחירי המרזבים מתחילים באזור ה 1200 ש"ח.

 

מחירון תיקון מרזבים כללי

תיקון מרזבים מחיר מ-₪1200
תיקון מרזבים חיצוניים מחיר מ-₪1200
תיקון מרזב פנימי מחיר מ-₪1200

 

לתיקון מרזבים חייגו 055-978-0890 ☎️

ברוב המקרים כן, אך לא באופן קיצוני. תיקון המרזב ומחירו יקבעו בהתאם לגורמים שונים לרבות סוג המרזב, מבחינת חומר, נפח ועוד.

שירותי תיקון מרזבים ניתן להזמין באתרי האינטרנט השונים, וכן באמצעות שיחות טלפון.

גודל המרזב אכן משפיע על תיקונו. ככל שהמרזב גדול יותר כך גם קשה יותר לתקן אותו.

משך זמן תיקון המרזב תלוי בסוג המרזב, סוג הבעיה, מיקום המרזב ועוד.

דילוג לתוכן