איתור נזילות איתור ברור

פתרון לרטיבות

חיפשתם פתרון לרטיבות? בשלב הראשוני מומלץ לקבל מידע מקצועי שיעזור לכם לבחור את הדרך הנכונה לטיפול בבעיה. בעיות רטיבות הן נפוצות בכל ימות השנה, למרות שעם בואם של ימי הגשמים אנו נתקלים בהן בתדירות גבוהה הרבה יותר. השוק מציע מגוון פתרונות לבעיות רטיבות, ועם כל היתרונות בכך, הדבר עלול ליצור בלבול אצל מי מאיתנו שהוא לא בעל מקצוע בתחום.
במאמר הבא תוכלו למצוא מידע מקצועי על כל סוגי הרטיבויות, ועל דרכי הטיפול השונות בבעיות אלה. אנו מציעים פתרונות מקצועיים ומדויקים לרטיבויות מכל הסוגים, ומעניקים ללקוחותינו את שירותי איתור הרטיבות המתקדמים ביותר בענף. פנו אלינו עוד היום למציאת פתרון לרטיבות שלכם, ולא תתאכזבו.

☑️פתרון לרטיבות על הצד הטוב ביותר

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

פתרון לרטיבות
פתרון לרטיבות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

כיצד מוצאים פתרון לרטיבות?

מציאת פתרון לרטיבות מתחיל קודם כל בהבנה יסודית של הבעיה. כל בעלי המקצוע בתחום איתור הרטיבויות יודעים, שהתחום התפתח משמעותית בשנים האחרונות, וזה עושה טוב לכל הצדדים. בעבר, בעלי המקצוע לעתים היו "מגששים באפילה" כדי למצוא את מקור הרטיבות, וזאת מכיוון שהכלים שהיו עומדים לרשותם היו מצומצמים יחסית.
לעתים, גילוי מוקד רטיבות הצריך פירוק והרס של מבנים, וזאת ללא הבטחה שמוקד הרטיבות אכן יימצא בסופו של יום. הזמנים השתנו, ועמם גם האמצעים שעומדים לרשותם של בעלי המקצוע בתחום איתור הנזילות והרטיבויות. כיום ניתן לאתר מוקדי רטיבות בצורה מדויקת וללא הרס של המבנה, וזאת תודות לאמצעים הללו.

  1. גילוי רטיבות עם מצלמה טרמית.
  2. מכשירים אקוסטיים לגילוי רטיבות.
  3. איתור רטיבות באמצעות גז.
  4. איתור רטיבות באמצעות בלון.
  5. סיבים אופטיים למציאת רטיבות.

התאמת פתרון לרטיבות

בתור בעלי מקצוע, אנו מתחייבים להתאים את הפתרון המדויק ביותר לבעיית הרטיבות שלכם. כשאנו מחפשים פתרון לרטיבות, ולאחר שהבנו באופן מעמיק מהי הבעיה הקיימת, עלינו להתחשב במספר פקטורים חשובים:

עונה בשנה

הטיפולים שאנו יכולים לבצע משתנים בהתאם לעונת השנה, ואם אנו מעוניינים להעניק לכם פתרון לרטיבות שיחזיק מעמד, עלינו להתחשב באקלים ובמשקעים. אחד הדברים שמאפיינים בעל מקצוע טוב הוא התזמון, ולעתים נעדיף להמתין כמה ימים כדי לבצע עבודות איטום על תשתית יבשה.

החומרים הרצויים

שוק האיטום מציע מגוון של חומרים, ביניהם חומרים אקריליים, חומרים פוליאוריטניים, זפת קרה וחמה, יריעות ביטומניות, PVC ועוד. כל חומר הוא בעל תכונות פיזיקליות אחרות, ולכן הוא מתאים לעבודה על תשתיות אחרות. בחירה בחומרים הלא נכונים תביא לעבודה מרושלת, לסיכון גבוה להישנות הבעיה, ולעתים גם לנזקים אחרים.

תקציב הלקוח

מציאת פתרון לרטיבות תלוי רבות גם בתקציב של הלקוח, ולעתים זה מצריך אותנו למצוא פתרונות יצירתיים. מצד אחד אנו מעוניינים להעניק ללקוח את העבודה האיכותית ביותר, ומהצד השני – לא תמיד זה מתאפשר לנו במגבלות התקציב. מבחינתנו, אמינות משמעותה להציג ללקוח את האופציות העומדות בפניו, ולהעניק לו את חוות דעתנו המקצועית בצורה הכי אובייקטיבית שאפשר.

אופי המבנה

פקטור נוסף שחשוב לקחת בחשבון בעת מציאת פתרון לרטיבות, הוא סוג המבנה שבו אנו עובדים. מבנים ישנים דורשים טיפול אחר והתחשבויות אחרות, ולעתים הטיפול בהם יחשוף בעיות נוספות שעלינו להיות מוכנים אליהן. לעומתם, הטיפול במבנים חדשים לרוב יהיה נקודתי יותר.

מתי נצטרך פתרון לרטיבות?

אנו עלולים לחפש פתרון לרטיבות עקב מגוון של סיבות, וכאמור זה יכול להתרחש בכל עונה בשנה ולאו דווקא בחורף. מהם המצבים הפופולאריים שבהם נחפש פתרונות לרטיבות?

פגיעה בצינור מים

צינורות המים והביוב מקיפים אותנו בכל מבנה שבו אנו שוהים, והם למעשה מאפשרים לנו את שגרת החיים כפי שאנו מכירים אותה. פגיעה באחד הצינורות הללו, אם עקב בלאי ואם עקב פיצוץ או קדיחה בלתי אחראית, עלולה להביא לזרימת מים מסיבית אל תוך אחד מחדרי המבנה. במצב כזה נצטרך פתרון לרטיבות, וכדאי להזמין בעל מקצוע בתחום כמה שיותר מהר.

הצפת דירה

הצפה של הדירה שלנו תדרוש מציאה מהירה של פתרון לרטיבות, וזאת לאחר שטיפלנו ברהיטים ובחפצים שנרטבו. בעוד ישנן הצפות שמקורן ברור יחסית, הצפות אחרות יכולות לאתגר אותנו ולהקשות עלינו את מציאת המקור להן. הצפות בדירה יכולות להגיע מהחלונות, הקירות, התקרה, ואפילו דרך המרצפות.

סימנים לרטיבות

סימנים לרטיבות יכולים להופיע על קירות הבית שלנו או על התקרה, ולעתים יהיה לנו מאתגר להבין מהו מקורם. כך למשל, סימני עובש על התקרה אינם בהכרח מעידים על כשל במעטפת האיטום של הגג, ויכולים לנבוע גם מבעיות בקירות החיצוניים. סימנים המעידים על רטיבות יצריכו הזמנת בעל מקצוע למציאת פתרון לרטיבות, וביניהם נוכל להיתקל ב:

  1. טפטופים ונזילות מהתקרה.
  2. "הזעה" או בועות על הקירות.
  3. כתמי עובש על הקירות או התקרה.
  4. ריחות של עובש ורטיבות.

פתרון לרטיבות – כמה זה עולה לנו?

האם יש דרך לדעת מהו מחיר פתרון לרטיבות? התשובה היא שלכל פתרון לרטיבות מחיר שונה לחלוטין, והשלב הראשוני הוא קודם כל איתור מדויק של הבעיה. הצעת מחיר של פתרון לרטיבויות תהיה מושפעת ממספר פקטורים:

חומרי האיטום שבהם נשתמש

שוק האיטום מציע מגוון של חומרי איטום, ביניהם חומרים ביטומניים, יריעות PVC, חומרים אקריליים, חומרים פוליאוריטניים, זפת ועוד. ממש כמו שלכל חומר יש תכונות אחרות, כך הוא מתאפיין גם במחיר שונה, ומחיריהם של חומרי האיטום ישפיע על הצעת המחיר הסופית בעת הזמנת פתרון לרטיבות.

סוג העבודה הדרושה

בעלי מקצוע אמינים יציעו לנו מספר דרכים לפתרון הבעיה שלנו, וגם יסבירו את המחיר הכרוך בכך בצורה מפורטת. סוג העבודה הדרושה לצורך פתרון הרטיבות ישפיע באופן ישיר על המחיר, ולשם הדוגמה – זיפות של גג יהיה זול יותר משימוש ביריעות PVC.

העומס בעונה הנוכחית של השנה

כמו אצל שאר בעלי המקצוע, העונות העמוסות הן באופן טבעי יקרות יותר. בקרב בעלי המקצוע בתחום הרטיבות והנזילות, עונת תחילת החורף היא לרוב העונה העמוסה, ולכן אתם צפויים לשלם מעט יותר במידה ותזמינו שירות בעונה זו.

וותק של בעל המקצוע

כל בעל מקצוע מתמחר את השירות שלו גם ע"פ שנות הניסיון, ובעלי מקצוע מנוסים הם יקרים יותר מאשר מתלמדים וחובבנים. יחד עם זאת, ברוב המקרים מומלץ לשלם יותר על מומחה שיעניק לנו עבודה איכותית ועמידה.

מחירון שירותי רטיבות כללי

פתרון לרטיבות מחיר מ-₪1200
גילוי מקור רטיבות מחיר מ-₪1200
גילוי רטיבות מחיר מ-₪1200

מחפשים פתרון לרטיבות? חייגו 055-978-0890 ☎️

הפתרון לרטיבות תלוי באופי הבעיה, ובעלי המקצוע לרוב ישתמשו בחומרי איטום מסוגים שונים, ריצוף מחדש, חיזוק ותיקון צנרת, ועוד.

הצעת המחיר לפתרון לרטיבות תקבע ע"פ אופי הבעיה, סוג הטיפול הדרוש, וותק בעל המקצוע ועוד.

כשאנו מחפשים פתרון לרטיבות, מומלץ לבחור בבעלי מקצוע עם תעודת הסמכה מתאימה.

בכל סוגי המבנים ולכל סוגי הלקוחות, צרו עמנו קשר ונשמח לסייע.

דילוג לתוכן