איתור נזילות איתור ברור

מוקדי רטיבות

עם הגעתם של ימי החורף הגשומים, לעתים אנו נתקלים בתופעות שונות המעידות על חדירת רטיבות לבית, למשרד, ולמבנים אחרים שבהם אנו שוהים. החורף הוא אינו העונה היחידה שבה אנו עלולים להיתקל ברטיבות, ומקורותיה עשויים להיות גם בבעיה באחת מתשתיות המבנה שלנו. איתור מדויק של מוקדי רטיבות דורש טיפול מקצועי, ומתבצע היום באמצעים משוכללים הרבה יותר מפעם.
אם בעבר נאלצנו להרוס אריחים ולפרק מרצפות, הרי שהיום ניתן לגלות את מקור הרטיבות מבלי לגרום שום נזק למבנה. אנו מעניקים שירותי איתור רטיבות מקצועיים, ומזמינים אתכם לפתור את בעיית הרטיבות שלכם בצורה הכי יעילה שיש.

☑️איתור מוקדי רטיבות על הצד הטוב ביותר

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

מוקדי רטיבות
מוקדי רטיבות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

איתור מוקדי רטיבות

ישנם מספר אמצעים שבאמצעותם אנו מסוגלים לאתר מוקדי רטיבות בקלות ובמהירות:

  1. גילוי מוקדי רטיבות באמצעות גז.
  2. גילוי מוקד רטיבות בעזרת בלון.
  3. גילוי מוקדי רטיבות עם מצלמה טרמית.
  4. שימוש בסיבים אופטיים לאיתור רטיבות.
  5. מכשיר אקוסטי לגילוי רטיבות.

מחיר גילוי מוקדי רטיבות עשוי להשתנות בהתאם למכשיר שבו בעל המקצוע ישתמש, וזה נובע מעלות המכשיר, מהמיומנות הדרושה לשימוש בו, ומהמשאבים הכרוכים בכך. מה שמאפיין את האמצעים החדישים לגילוי מוקדי רטיבות, הוא שאין צורך בפגיעה במבנה בעת הבדיקה.

בעבר, לעתים היה נחוץ לפרק ולקדוח בקירות ובמרצפות במטרה לאתר את מקור הרטיבות הסוררת, ואילו היום הבדיקה מתבצעת ביעילות וללא הרס, ובסופה הלקוח מקבל דו"ח מפורט שמאפשר לו לשקול את המשך צעדיו.

מתי נחפש איתור מוקדי רטיבות?

רטיבות יכולה להגיע ממקורות שונים, ולעתים נוכל למצוא אך ורק סימנים מרומזים לנוכחותה. המים מקיפים אותנו בכל מבנה שבו אנו נמצאים, ובעוד אנו מנסים למנוע מהם להיכנס למקומות בלתי רצויים, אנו גם זקוקים להם לטובת חיי השגרה שלנו. אילו מצבים יצריכו הזמנת איתור מוקדי רטיבות?

בדיקה טרם רכישה

לפני שאנו רוכשים דירה חדשה, סביר להניח שנבחן אותה באופן יסודי כדי לא לרכוש "חתול בשק". יחד עם זאת, בעיות הקשורות לרטיבות יכולות להיות חמקמקות במיוחד, ולעתים אפילו המוכר של הנכס לא יהיה מודע לקיומן. הזמנת איתור מוקדי רטיבות מקצועי עוזרת לנו להימנע מבעיות עתידיות, ולהבטיח לנו ראש שקט כשאנו קונים דירה מיד שניה.

פיצוץ של צינור תשתית

כאמור, המים מקיפים אותנו ואנו זקוקים להם לניהול חיינו באופן שוטף. קירות המבנים שבהם אנו שוהים מכילים צינורות מים וביוב, ופיצוץ או סדק באחד מהם עלול להביא לזרימת מים דרמטית אל תוך החדר. במצבים כאלו לא תמיד נדע מהו מקור הזרימה, ולאחר שסגרנו את ברז הדירה הראשי, נרצה להזמין איתור מוקדי רטיבות שיוכל למקד אותנו בפתרון הבעיה.

סימנים המעידים על רטיבות

סימני המעידים על קיומה של רטיבות יכולים להתרחש בכל ימות השנה, אך הם ללא ספק נפוצים יותר בימי החורף – מתי שהגשמים מתחילים לפקוד אותנו.

בין הסימנים הללו נוכל להיתקל ב:

  • כתמי עובש על הקירות.
  • ריחות לא נעימים של ביוב או של רטיבות.
  • בועות המופיעות על הקירות או התקרה.
  • "הזעה" של הקירות או התקרה.
  • טפטופים ונזילות ממקומות שונים.

סימנים אלו מוכרים עבור רובנו, והם יכולים להיות מתעתעים לעתים. לא תמיד נוכל לזהות מוקד רטיבות בצורה מדויקת רק ע"פ הסימנים הללו, ולעתים נצטרך סיוע מקצועי לטובת כך.

דירה מוצפת

להתעורר בבוקר אל תוך דירה מוצפת זה בהחלט לא נעים, ומי שחווה זאת יוכל להעיד בפה מלא: הצפה של הדירה יכולה להגיע ממקורות רבים, מהקירות, התקרה, ואפילו מהרצפה. הצפה בדירה גורמת עוגמת נפש רבה, ומעבר להוצאת המים והדאגה לרהיטים ולחפצים האחרים, חשוב להזמין מומחה שיעזור לנו לאתר את מוקד ההצפה ולמצוא פתרון הולם.

תיקון מוקדי רטיבות

לאחר שאיתרנו מוקדי רטיבות, עלינו להציע ללקוח את הפתרון הטוב ביותר לבעיה, ולעתים אנו מדברים כאן על מספר אופציות שמתוכן הוא יוכל לבחור. אנו מציעים שירותי תיקון מוקדי רטיבות מקצועיים לכל סוגי הנזילות וההצפות, וכשאנו ניצבים לפני פתרון הבעיה ישנם מספר פקטורים שישפיעו על בחירת דרך הפעולה הנכונה:

התקציב של הלקוח

התקציב של הלקוח למעשה יקבע באילו חומרים נשתמש, ואילו עבודות נוכל לבצע עבורו לטובת פתרון הבעיה. בעוד חלק מהלקוחות יעדיפו להשקיע סכום גבוה בפעם אחת, ולמנוע את הישנות הבעיה לשנים רבות, אחרים דווקא יעדיפו להשתמש בתקציב נמוך יותר ולהסתכן בחזרת הבעיה לאחר כמה חודשים.

עונת השנה

יש חשיבות לעונת השנה שבה מתעוררת הבעיה, וזה ישפיע על השיקולים שנציג בפני הלקוח. לדוגמה, אם ניתקל ברטיבות המופיעה לקראת סוף החורף, ייתכן מאוד שיהיה עדיף להמתין עד להתייבשותה המוחלטת, ולטפל במעטפת האיטום דווקא בימים חמים יותר – מתי שהתשתית נוחה יותר לעבודה.

סוג המבנה

גם סוג המבנה ישפיע רבות על שיקולי העבודה, כיוון שמבנים ישנים מאוד דורשים מאיתנו לנקוט דרכי עבודה מתאימות. טיפול במבנה ישן לרוב כולל גם עבודות נוספות עקב בעיות נלוות שמתגלות, ואילו טיפול במבנה חדש יחסית יצריך טיפול נקודתי יותר.

כמה עולה גילוי מוקדי רטיבות?

לכל גילוי מוקדי רטיבות מחיר המשתנה ע"פ מספר אלמנטים, ואותם תוכלו לקבל באופן מפורט במידה ותבקשו מבעל המקצוע. מהם האלמנטים שבהם משתמשים בעלי המקצוע, כדי לקבוע הצעת מחיר מוקדי רטיבות?

המכשיר שבו ישתמש המומחה

כפי שכבר ראינו, ישנם מספר אמצעים לגילוי מוקדי רטיבות, וכל אחד מהם מתאפיין במחיר שונה בעת השימוש בו.

תקופת השנה

בתקופות שנחשבות עמוסות אצל בעלי המקצוע בתחום איתור הרטיבויות, סביר להניח שמחיר גילוי מוקדי רטיבות יהיה מעט גבוה יותר מהרגיל, ויש לקחת זאת בחשבון בעת הזמנת השירות.

הוותק של בעל המקצוע

בעל מקצוע מנוסה בגילוי מוקדי רטיבות, לרוב ייגבה מחיר גבוה יותר מאשר מתלמד או חובבן, אך יחד עם זאת יבטיח לנו עבודה איכותית ובעלת תוקף ארוך.

שירותים נלווים

זכרו שהצעת המחיר לגילוי מוקדי רטיבות מתייחסת אך ורק לאיתור עצמו, ובמידה ותדרשו גם תיקונים כאלו ואחרים, מיפוי צנרת או שירותים נוספים, הדבר עלול לייקר מעט את המחיר שתשלמו.

מחירון איתור מוקדי רטיבות כללי

איתור מוקדי רטיבות מחיר מ-₪1200
גילוי מקור רטיבות מחיר מ-₪1200
גילוי רטיבות מחיר מ-₪1200

מחפשים איתור מוקדי רטיבות? חייגו 055-978-0890 ☎️

איתור מוקד רטיבות מתבצע כיום באמצעים מתקדמים, המאפשרים למצוא את הבעיה מבלי לפגוע במבנה. בין האמצעים הללו נוכל למצוא מצלמה טרמית, מכשירים אקוסטיים, סיבים אופטיים ועוד.

מחיר גילוי מוקדי רטיבות נקבע ע"י המכשיר שבו משתמשים, וותק בעל המקצוע, אופי הבעיה והמבנה, ופקטורים נוספים.

בעלי המקצוע העוסקים באיתור מוקדי רטיבות הם מוסמכים לביצוע עבודה זו, עברו לימודים מתאימים ומחזיקים בתעודת הכשרה.

ניתן להזמין גילוי מוקדי רטיבות לכל סוגי המבנים, בין אם מדובר בדירות, בתים, משרדים, מפעלים וכו'.

דילוג לתוכן