איתור נזילות איתור ברור

גילוי רטיבות

גילוי רטיבות מקצועי נחוץ לנו לעתים, במצבים שבהם אנו לא מצליחים להבין מהיכן מטפטפים המים, או מה מקורם של אותם כתמי עובש על הקירות שלנו. זה נכון שישנם מצבים שבהם מקור הרטיבות הוא ברור, אך מצבים מורכבים יותר עלולים להפוך את הסיטואציה למתסכלת עבורנו.
בעבר איתור של מקור רטיבות היה כרוך בפירוק קירות ומרצפות, ואילו היום בעלי המקצוע משתמשים באמצעים מתקדמים הרבה יותר, ואלו מעניקים לנו את האפשרות לאתר את הבעיה מבלי להזיז אריח או מרצפת! אנו מציעים שירות גילוי רטיבויות מקצועי, ומזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום לפתרון יעיל ומהיר של הבעיה.

☑️גילוי רטיבות על הצד הטוב ביותר

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

גילוי רטיבות
גילוי רטיבות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

כיצד מתבצע גילוי רטיבות?

כיום בעלי המקצוע בתחום גילוי הרטיבות משתמשים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, המאפשרים להם לגלות את מקור הבעיה בצורה פשוטה. בין האמצעים המשמשים לגילוי מקור הרטיבות, נוכל למצוא את הבאים:

  1. גילוי באמצעות בלון.
  2. גילוי באמצעות גז.
  3. מכשיר אקוסטי לגילוי רטיבות.
  4. צילום טרמוגפי.
  5. שימוש בסיבים אופטיים.

בעל מקצוע מנוסה יידע לבחור את הכלי המתאים לגילוי הרטיבות, בהתאם לאופי הבעיה ומיקומה. לרוב, מחיר גילוי רטיבות נקבע בתחילת העבודה, ויכול להיות תלוי גם באמצעי שבו ישתמש בעל המקצוע. בכל מקרה, אין זה משנה אם גילוי הרטיבות יארך מספר דקות או מספר שעות – אין הדבר ישפיע על הצעת המחיר.

מצבים שבהם נזדקק לגילוי רטיבות

אנו מעניקים שירותים של גילוי רטיבויות לכל סוגי הלקוחות, ובמסגרת עבודתנו כבר נתקלנו בכל המצבים האפשריים. ריכזנו עבורכם מספר סיטואציות אפשריות, שבהן אתם עשויים להזדקק לשירות של גילוי רטיבות מקצועי:

פיצוץ צינור מים בקיר

מצב שבו נסדק או מתפוצץ אחד מצינורות המים בקיר המבנה שלנו, עשוי להיות דרמטי במיוחד. כמות רבה של מים צפוי לזרום לתוך הדירה שלנו, ואנו עלולים להילחץ ולא לדעת מה לעשות באותו הרגע.

חשוב לזכור שהצעד הראשון הוא פשוט לסגור את "שיבר" המים הראשי של הדירה, ובכך לעצור את זרימת המים המסיבית. לאחר מכן, הזמנת גילוי רטיבות מקצועי יעזור לכם להבין את מקור הבעיה, ואת הפתרון היעיל ביותר עבורה.

בדיקה לפני רכישת דירה

כל אחד שמתכוון לרכוש דירה, מבצע בדיקות יסודיות על הנכס ועל האזור שבו הוא נמצא. יחד עם זאת, בעיות הקשורות לרטיבות אינן תמיד גלויות לעין, ועשויות לתעתע גם בבודק הפרפקציוניסט ביותר. לכן, הזמנת גילוי רטיבות מקצועי לפני רכישת נכס, היא הכרחית במטרה לאפשר לעצמנו ראש שקט בעת הרכישה.

סימני עובש ורטיבות

סימנים כמו כתמי עובש, טפטופים, בועות ו"הזעה" של הקירות, עשויים להעיד על כשל באיטום המבנה, או על בעיה אחרת הקשורה לבלאי של תשתיות. לרוב, הסימנים הללו מעידים על בעיה שתתפתח לבעיה גדולה יותר, ולכן אין טעם לדחות את הטיפול בה.

בעוד בחלק מהמצבים מקור הרטיבות הוא ברור, במקרים אחרים אנו עלולים להתחבט בניסיון להבין מהיכן מגיעים המים הסוררים, וזהו בדיוק המצב שבו כדאי להזמין גילוי רטיבות מקצועי.

ריחות לא נעימים

ריחות לא נעימים יכולים לנבוע מבעיה באחד מקווי הביוב בדירה, או עקב הצטברות של רטיבות המהווה מצע להתפתחות בקטריות ופטריות. במקרים כאלו לא תמיד אנו רואים את מקור הבעיה, והזמנת גילוי רטיבות מקצועי עשוי לסייע לנו לנקוט את הצעדים הנכונים.

הצפה בדירה

הצפה בדירה יכולה להיות לא נעימה בעליל, ויכולה להגיע מהגג, הקירות או המרצפות. בחלק מהמקרים נצטרך את עזרתו של בעל מקצוע כדי להבין מהו מקור ההצפה, ואיך ניתן למנוע אותה בעתיד.

גילוי ותיקון רטיבות

רוב בעלי המקצוע המציעים שירות של גילוי רטיבות, לרוב גם יידעו כיצד לתקן אותה. בין השירותים שאנו מציעים תוכלו למצוא גם גילוי רטיבות מקצועי, וגם תיקון רטיבות מכל הסוגים. אנו משתמשים באמצעים החדישים ביותר, במטרה להעניק ללקוחותינו שירות מדויק, וכזה שאינו מצריך הרס מיותר של המבנה בדרך לפתרון הבעיה. כמו כן, אנו מקפידים על מספר כללים חשובים בעבודתנו:

טיפול ברטיבות הקיימת

גם לאחר פתרון מקור הרטיבות, אנו זוכרים שהמים כבר הגיעו למקומות מסוימים, ובהם הם עלולים לגרום להתפתחות של בקטריות ופטריות. לכן, אנו דואגים לייבוש הרטיבות שכבר התרחשה, ומונעים מכם עיסוק נוסף בבעיות נגררות.

בדיקת תקינות

על מנת להבטיח שהבעיה אכן טופלה, אנו מקפידים לבצע בדיקת תקינות דוגמת בדיקות הצפה או הזרמת מים בתשתית, כדי לוודא שהבעיה לא תחזור להטריד אתכם בשנית.

איטום באמצעות החומרים המתאימים

שוק האיטום מציע מגוון של חומרים, ביניהם חומרים פוליאוריטניים, חומרים ביטומניים, PVC, חומרים אקריליים ועוד. יש לדעת כיצד להתאים את חומר האיטום למצע ולחומרים האחרים שעמם הוא בא במגע, ואנו מקפידים על כך במטרה להעניק לכם את העבודה ברמה הגבוהה ביותר.

כמה עולה גילוי רטיבות?

לכל גילוי רטיבות מחיר מעט שונה, והדבר תלוי במספר פקטורים שקובעים את הצעת המחיר. כל בעל מקצוע מתמחר את השירות שלו מעט אחרת, אך במידה ונעשה סקר שוק נגלה כי מחיר גילוי רטיבות אינו משתנה יותר מדי בין בעלי המקצוע השונים.

ע"פ מה נקבעת הצעת מחיר גילוי רטיבות?

סוג המכשיר

גילוי רטיבות מתבצע באמצעים טכנולוגיים שונים, ולעתים ניתן לראות כי שימוש במכשיר מסוים הוא יקר יותר ממכשיר אחר. הסיבה לכך נעוצה בעלויות המכשירים, בעבודה, ובזמן הכרוך בשימוש בכל אחד מהם.

תקופה בשנה

כמו בכל שירות אחר, ניתן להגדיר תקופות שהן יותר עמוסות מבחינת בעלי המקצוע.
מבחינת שירותי גילוי רטיבויות, העונה העמוסה היא תחילת החורף, ובעונה זו השירות צפוי להיות יקר יותר.

מספר שנות הניסיון

בעלי מקצוע מנוסים גובים מחיר גבוה יותר, ובתמורה מבטיחים לנו שירות ועבודה ברמה גבוהה. לעתים כדאי לנו לשלם מעט יותר, מאשר לחסוך ולהזמין בעל מקצוע שהוא מתלמד או חובבן בתחום.

שירותים שאינם כלולים

שירותים שאינם כלולים בגילוי הרטיבות, גם הם צפויים לייקר את הצעת המחיר שנקבל.
שירותים כאלו הם למשל תיקונים שונים שיש לבצע, מיפוי צנרת, ועוד.

מחירון שירותי רטיבות כללי

גילוי רטיבות מחיר מ-₪1200
גילוי מקור רטיבות מחיר מ-₪1200
פתרון לרטיבות מחיר מ-₪1200

מחפשים פתרון לרטיבות? חייגו 055-978-0890 ☎️

בעת שאנו נתקלים בסימנים שונים המעידים על הימצאות רטיבות, מבלי שאנו יודעים מהו מקורה המדויק או כיצד לטפל בה.

מחיר גילוי רטיבות עשוי להשתנות בהתאם למספר פרמטרים, ונשמח להעניק הצעת מחיר מדויקת בעת הפניה אלינו.

מי שמוסמך לבצע גילוי רטיבות הוא כל אדם בעל תעודת הסמכה לאיתור נזקי מים, וגם אצלנו תוכלו למצוא בעלי מקצוע מוסמכים ומנוסים בתחום.

המחירים המצוינים במחירון גילוי רטיבות הם רק עבור שירות הגילוי, אך אנו מציעים גם שירות תיקון רטיבות במחירים הוגנים, וניתן להתייעץ עמנו לגבי שירות שכזה.

דילוג לתוכן