איתור נזילות איתור ברור

גילוי מקור רטיבות

רטיבות בבית או בכל מבנה אחר עלולה להיות מטרד של ממש, ולעתים זה יכול להיות מאתגר עבורנו למצוא את מקור הרטיבות. בין שירותי האינסטלציה הפופולאריים ביותר, נוכל למצוא את שירות גילוי מקור רטיבות המתבצע באמצעים טכנולוגיים חדישים. בעוד בעבר לעתים נאלצנו להרוס קירות ורצפות כדי למצוא את מקור הרטיבות המעיקה, היום העניין הוא הרבה יותר פשוט, ואינו מצריך הרס מיותר.
במידה ואתם סובלים מרטיבות אל תמתינו, הזמינו אותנו עוד היום לאיתור מקור הרטיבות שלכם, וקבלו שירות מקצועי ואיתור מהיר באמצעות הכלים הטכנולוגיים החדישים ביותר בתחום.

☑️גילוי מקור רטיבות על הצד הטוב ביותר

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

גילוי מקור רטיבות
גילוי מקור רטיבות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

מתי צריך גילוי מקור רטיבות?

בעיות רטיבות עלולות להופיע בכל השנה, אך לרוב אנו מדברים על תחילתם של ימי החורף, שחושפים כשלים חדשים באיטום המבנה שלנו. הסימנים לרטיבות יכולים להתבטא בטפטופים מהתקרה, כתמי עובש על הקירות, ריחות של עובש, בועות על הקיר, ועוד.

בחלק מהמקרים הללו מקור הרטיבות יהיה ברור עבורנו, כמו למשל במצבים שבהם קיים טפטוף באמצע החדר, ואנו מבינים שיש לחזק את איטום הגג.

אך מה קורה במצבים שבהם מקור הרטיבות הוא פחות ברור? כך למשל נוכל להיתקל בהצפות שאינן מגיעות מהגג או הקירות, כתמי עובש בפינות החדרים העליונות – שיכולות לנבוע מהגג או הקירות החיצוניים, ועוד. במצבים כאלו גילוי מקור רטיבות הוא נחוץ, והוא יאפשר לנו להבין את מקור הבעיה כשלב הראשון לטיפול בה.

כיצד מתבצע גילוי מקור רטיבות?

בעלי מקצוע בתחום איתור הנזילות יגיעו אל המקום, ויבצעו בדיקות מסוימות של המבנה והשטח. הבדיקות האלה מתבצעות עוד לפני שליפת הציוד המתוחכם יותר, ופעמים רבות הן לבדן עוזרות לבעל המקצוע למצוא את מקור הבעיה ביעילות. בימינו, גילוי מקור רטיבות מתבצע באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ואלו מאפשרים למומחה להבין את מקור הרטיבות ואת אופן התפשטותה. בין האמצעים הללו נוכל למצוא את הבאים:

  • גילוי רטיבות ע" צילום טרמוגרפי.
  • גילוי רטיבות בעזרת גז.
  • מכשיר אקוסטי לגילוי רטיבות.
  • איתור רטיבות באמצעות בלון.

מצלמה טרמית לגילוי מקור רטיבות

מצלמות טרמיות לגילוי מקור רטיבות מתבססות על טמפרטורה, ולכן בצילום שהן מפיקות נוכל לראות צבעים שונים בהתאם לחום השטח המצולם. באופן זה בעל המקצוע יוכל לאתר בקלות לא רק את מקור הרטיבות, אלא גם את האזורים שאליהם היא התפשטה ואת כמות המים שנמצאת בכל אזור.

על אף שצילום טרמוגרפי משמש בעיקר ככלי עזר לבעלי המקצוע, הוא גם משמש כראייה קבילה משפטית להוכחת מקור הרטיבות במידת הצורך.

תיקון מקור רטיבות

אצלנו תוכלו למצוא גם תיקון מקור רטיבות מקצועי, לאחר שגילוי מקור הרטיבות הצביע על הבעיה הדורשת טיפול. תיקון מקור הרטיבות מצריך מעקב אחר מספר כללים חשובים, ולכן חשוב לבחור בבעל מקצוע מנוסה בתחום הרטיבות והאיטום.

על מה חשוב לשים דגש בעת תיקון מקור הרטיבות?

בדיקה לווידוא הצלחת התיקון

למעשה, עד שלא ביצענו בדיקה כדי לראות שהרטיבות אינה חוזרת על עצמה, לא הבטחנו סופית שאכן טיפלנו בה כמו שצריך. רטיבויות יכולות להיות עקשניות במיוחד, ולעתים הן מסוגלות לחזור על עצמן גם לאחר שחשבנו שהבעיה טופלה. בדיקות לווידוא הצלחת התיקון יכולות להיות בדיקות הצפה של אזורים לאחר האיטום, הזרמת מים בכמות גבוהה בצינור או בקו ביוב, ועוד.

טיפול בהתפשטות הרטיבות

גם לאחר הטיפול במקור הרטיבות, חשוב לטפל באותם אזורים שאליהם הרטיבות כבר הספיקה להגיע. השארת רטיבות בין קירות, אריחים, או מתחת למרצפות, היא מתכון לצרות עתידיות הנעוצות בהתרבות של פטריות ובקטריות.

חומרי איטום ברמה גבוהה

כשאנו מחליפים צנרת או מחדשים את האיטום, חשוב להתעדכן בשוק החומרים הרלוונטי. בסופו של יום הכל מסתכם בתקציב, וחשוב לזכור שככל שנבחר בחומרים ברמה גבוהה יותר, כך עבודת האיטום או החלפת הצנרת תחזיק לאורך זמן.

סיטואציות המצריכות גילוי מקור רטיבות

גילוי מקור רטיבויות הוא בין השירותים הנפוצים שאנו מציעים, וקיימות מספר סיטואציות עיקריות שבהן אנשים מזמינים אותנו לביצוע גילוי שכזה:

רכישת נכס חדש

לעתים אנו לקראת רכישת נכס חדש או שכבר ביצענו את הרכישה, ואז אנו מוצאים סימנים המעידים על רטיבות במבנה. כשמדובר בנכס חדש אנו עוד לא מכירים אותו היטב, ולכן ייתכן שנתקשה באיתור מקור הרטיבות. זהו מצב קלאסי להזמנת גילוי מקור רטיבות מקצועי.

נזק לתשתית המים או הביוב

נזק לאחד מצינורות המים או הביוב בבית שלנו, יכול להוות עוגמת נפש אמיתית ולהציף את דירתנו בדקות מעטות. לאחר שסגרנו את השיבר הראשי של הדירה, נרצה למצוא את מקור הרטיבות ולטפל בבעיה כמה שיותר מהר. הזמנת גילוי רטיבות מקצועי יוביל לאיתור זריז של הבעיה, ולאחר מכן יהיה ניתן לטפל בה בצורה הטובה ביותר.

טפטופים וסימני רטיבות

את סימני הרטיבות כולנו מכירים, ומדובר על כתמי עובש, טפטופים, "הזעה" של הקירות, בועות, ריחות לא נעימים ועוד. בעוד בחלק מהפעמים אנו מסוגלים לאתר את מקור הרטיבות בקלות, במקרים אחרים זה יכול להיות מורכב יותר, ולכן נזדקק לגילוי מקור רטיבות.

כמה עולה גילוי מקור רטיבות?

מחיר גילוי מקור רטיבות יכול להשתנות בהתחשב במספר פקטורים, וזה לגיטימי לחלוטין לדרוש מבעל המקצוע לפרט עבורכם את הצעת המחיר. לכל שירות של גילוי מקור רטיבות מחיר מעט שונה, וזה תלוי בקריטריונים הבאים:

המכשירים המשמשים לגילוי

בין המכשירים המשמשים לגילוי מקור רטיבות, נוכל למצוא מצלמה טרמית, מכשירים אקוסטיים, סיבים אופטיים ועוד. כל מכשיר דורש הוצאות כלכליות שונות מבעל המקצוע, ולכן זהו אחד הפקטורים שישפיעו על הצעת המחיר הסופית.

זמן ועונה

בעלי המקצוע המספקים גילוי מקור רטיבויות, עמוסים במיוחד בעונת תחילת הגשמים.
כמו בכל שירות אחר, תקופת העומס מביאה עמה גם התייקרות מסוימת בשירות.

שירותים שאינם כלולים

חשוב לזכור שכשאנו משלמים על גילוי מקור רטיבות, אין הדבר כולל תיקונים או שירותים נלווים אחרים. במידה ונבקש תיקונים, מיפוי צנרת וכדומה, הדבר צפוי לייקר את המחיר.

מספר שנות הניסיון

יש חשיבות מכרעת למספר שנות הניסיון של בעל המקצוע, ולכן הדבר ישפיע ישירות על הצעת המחיר שנקבל. בעל מקצוע מנוסה יותר, יעניק לנו שירות מקצועי ועבודה ברמה גבוהה במיוחד.

מחירון שירותי רטיבות כללי

גילוי מקור רטיבות מחיר מ-₪1200
גילוי רטיבות מחיר מ-₪1200
פתרון לרטיבות מחיר מ-₪1200

מחפשים פתרון לרטיבות? חייגו 055-978-0890 ☎️

גילוי מקור רטיבות מתבצע במגוון אמצעים טכנולוגיים, החוסכים את הצורך בהרס ופירוק של המבנה.

משך זמן גילוי מקור רטיבויות יכול להשתנות בהתאם לאופי הבעיה, אך אינו משפיע על הצעת המחיר ההתחלתית.

בעלי המקצוע שלנו מנוסים בגילוי רטיבות בכל סוגי המבנים, ויבחרו את הכלי המתאים ביותר לחשיפת מקור הרטיבות במרתף שלכם.

זמני מתן השירות עשויים להשתנות בהתאם לעונות השנה וכמות העומס, צרו עמנו קשר ונשמח להעניק לכם צפי מדויק.

דילוג לתוכן