איתור נזילות איתור ברור

בדיקת רטיבות

המים מקיפים אותנו בכל אשר נלך, ולא לשווא הם מכונים "האלמנט המביא חיים". בעוד אנו מנסים למנוע מהמים לחדור דרך מעטפות המבנים שבהם אנו שוהים, אנו גם זקוקים להם לשתייה, רחצה, כביסה ופעולות נוספות, ולכן כל מבנה גם מכיל תשתיות הובלת מים מסועפות. בדיקת רטיבות נחוצה כשהמים מגיעים למקומות שאליהם הם אינם אמורים להגיע, וזה יכול לקרות עקב פיצוץ צינור מים או כשל במעטפות האיטום של המבנה.

אצלנו תוכלו למצוא איתור ובדיקות רטיבות לכל סוגי המבנים, המתבצעים באמצעות הציוד המתקדם ביותר שקיים בתחום. אל תתנו לרטיבות להתפשט ולגרום נזקים נוספים, פנו אלינו עוד היום להזמנת בדיקת רטיבות מקצועית.

☑️בדיקת רטיבות על הצד הטוב ביותר

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

בדיקת רטיבות
בדיקת רטיבות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

הצורך בבדיקת רטיבות

בעוד חלק מבעיות הרטיבות הן פשוטות לאיתור, אחרות יכולות להוציא אותנו מדעתנו בקלות. בעת שאנו מתמודדים עם בעיות רטיבות מורכבות, בדיקת רטיבות מקצועית היא הכרחית על מנת להבין מהיכן עוברים המים.

בעלי מקצוע בתחום איתור הנזילות מבצעים בדיקות ספציפיות, ומשתמשים בציוד מיוחד שעוזר להם לקבוע את מסלול מעבר המים, אפילו מבלי לקדוח או לפרק שם חלק מהמבנה! שירות בדיקת רטיבויות הוא פופולארי במיוחד בתחילת ימי החורף, לפני רכישת נדל"ן, ובסיטואציות נוספות.

בדיקת רטיבות – כיצד עושים זאת?

בעל המקצוע יגיע אל מקום הבעיה, ויבצע את הבדיקות הנחוצות לשם כך. במקרים רבים, ניסיונו של בעל המקצוע יאפשר לו להבין את מקור הבעיה עוד לפני השימוש בציוד האיתור. בכל מקרה, לעתים שימוש בטכנולוגיה הוא נדרש כדי להפיק דו"ח נזילות מסודר. בשונה מפעם, כיום בעלי מקצוע בתחום הנזילות יכולים להעניק ללקוח סקירה מפורטת, וזאת מבלי לפרק קירות ולקדוח.

בין האמצעים שבהם משתמשים כיום לבדיקת רטיבות, נוכל למצוא:

  • מצלמות טרמיות.
  • איתור באמצעות גז.
  • מכשירים אקוסטיים.
  • איתור באמצעות בלון.
  • ועוד.

ציוד לבדיקת רטיבות

ציוד מתקדם לבדיקת רטיבות מסתמך על עקבות שהמים משאירים אחריהם, וכך ניתן להבין מהיכן הם מגיעים. כך למשל, מצלמה טרמית מאפשרת לנו מעקב אחרי רטיבויות באמצעות טמפרטורה.

שימוש במצלמה טרמית לבדיקת רטיבות

כשהמים חודרים לקירות, לגגות, או מתחת לאריחי הרצפה, הם גורמים לשינוי טמפרטורה שניתן לראות בצילום טרמוגרפי. המצלמה הטרמית מעניקה לנו צילום צבעוני, שבו ניתן לראות בצבעים שונים את הבדלי הטמפרטורות, וכך להבין היכן קיימת רטיבות ומהי עוצמתה בכל אזור.

תיקון רטיבות

השלב שמגיע לאחר בדיקת רטיבות, הוא כמובן שלב תיקון הרטיבות. איתור רטיבות מדויק יאפשר לנו המשך טיפול נכון בבעיה, וברוב המקרים בעלי המקצוע המבצעים בדיקות רטיבות יוכלו להציע לכם גם תיקון של בעיית הרטיבות. אנו מציעים שירותי תיקון רטיבות לכל סוגי הבעיות, ומתחייבים להעניק לכם את השירות ברמה הגבוהה ביותר בתחום.

למה חשוב לשים לב כשאנו מזמינים בעל מקצוע לתיקון רטיבות?

ייבוש הרטיבות הקיימת

גם לאחר שטיפלנו בבעיית הרטיבות, חשוב לזכור לייבש את המים שכבר חדרו אל הקירות, הגגות, או מתחת לאריחי הרצפה. מים עומדים עלולים להביא עמם הצטברות של עובש וחיידקים, ולגרום לבעיות בריאותיות בטווח הרחוק.

וידוא פתרון הבעיה

אסור לוותר על בדיקת תקינות לאחר הטיפול בבעיה, כדי לוודא שהיא אכן טופלה.
כך למשל, בעלי מקצוע מסוימים נוהגים לבצע הצפה לאחר איטום של גג או מרפסת, כדי להיות בטוחים במאת האחוזים שהנזילה לא תחזור על עצמה בעוד כמה ימים או שבועות.

שימוש בחומרים איכותיים

כשאנו מדברים על חומרי איטום או צנרת, הכל מסתכם בתקציב בסופו של יום. עליכם לחשוב היטב אם אתם מעוניינים לחסוך, או לשלם מעט יותר ולקבל עבודה עם חומרים שיחזיקו מעמד זמן רב.

כך למשל, בעת איטום הגג שלכם תעמוד בפניכם האופציה הזולה יחסית של איטום בזפת, ולעומתה תוכלו להשתמש דווקא ביריעות ביטומניות, שהן יקרות יותר אך עמידות לאורך זמן.

מצבים נפוצים לבדיקת רטיבות

אצלנו תוכלו למצוא בדיקת רטיבות מקצועית לכל מטרה.

מתי אנשים זקוקים לבדיקת רטיבות?

פיצוץ צינור מים בקיר

מי מאיתנו שחווה פיצוץ של אחד מצינורות המים בבית, בוודאי זוכר שמדובר בחוויה לא סימפתית כלל! פעמים רבות, פיצוץ של צינור מים בקיר גורם לזרימת מים מסיבית, שמצריכה אותנו לסגור את ברז המים הראשי בדירה. לאחר שעשינו זאת, כדאי להזמין מומחה לבדיקת רטיבויות, שיבצע אבחון של הבעיה ויציע לנו דרכי טיפול אפשריות.

קניית דירה

גם אם בדקנו היטב את הדירה שאותה אנו מעוניינים לרכוש, לעתים קיימות בעיות רטיבות נסתרות שלא נוכל לראות גם אם יש לנו עיני נץ! בדיקת רטיבות לפני רכישת נדל"ן היא מתבקשת, והיא מאפשרת לנו להתקדם בתהליך הרכישה בראש שקט ובלי דאגות.

סימני רטיבות בבית

סימנים לרטיבות בבית שלנו יכולים להתבטא בריח של עובש, כתמים של פטריות על הקיר, וכמובן – טפטופים ונזילות למיניהם. גם כשאנו עדים לסימני רטיבות ראשוניים, רצוי להזמין בדיקת רטיבות מקצועית שתאפשר לנו להבין מהי הבעיה, וכיצד ניתן לטפל בה לפני שתחמיר.

כמה עולה בדיקת רטיבות?

כשאנו מדברים על מחיר בדיקת רטיבות, חשוב לומר שהוא עשוי להשתנות בהתאם למספר פקטורים. למרות שלכל בדיקת רטיבות מחיר שונה בהתחשב באופי שלה, ישנם מספר פרמטרים שבאמצעותם בעלי המקצוע קובעים את הצעת המחיר:

תקופה בשנה

הזמנתם מומחה לבדיקת רטיבות בימי הגשם הראשונים? כנראה שתשלמו יותר! תקופת תחילת החורף נחשבת לאחת התקופות העמוסות בקרב מומחי הרטיבות, וממש כמו שמתקיני המזגנים גובים מחיר גבוה יותר ביולי-אוגוסט, כך גם בדיקת רטיבות תעלה יותר בנובמבר.

מספר שנות הניסיון

בעלי מקצוע עם שנות ניסיון רבות, גובים מחיר מעט גבוה יותר על בדיקת רטיבות. כשאנו מזמינים בעל מקצוע מנוסה, לרוב אנו גם מקבלים אחריות על הבדיקה \ עבודה שהוא מבצע, ולכן יש כאן ערך מוסף.בעלי מקצוע שמעניקים אחריות על השירות שלהם, למעשה מבטיחים לנו "בין השורות" שמדובר בשירות ברמה גבוהה, ושווה לנו לקחת זאת בחשבון.

שירותים שאינם כלולים

לעתים בעל המקצוע יציע לנו שירותים נוספים, או יסביר לנו שיש צורך בשירותים שכאלו כדי לקבל טיפול יסודי יותר בבעיה. שירותים כאלו עשויים לייקר את הצעת המחיר שנקבל.

מחירון בדיקת רטיבות כללי

בדיקת רטיבות בדירה מחיר מ-₪1200
גילוי מקור רטיבות מחיר מ-₪1200
פתרון לרטיבות מחיר מ-₪1200

לבדיקת רטיבות חייגו 055-978-0890 ☎️

מומלץ להזמין בדיקת רטיבות כבר עם הופעת סימנים ראשונים לרטיבות, וניתן להזמין בדיקה גם בעת רכישת נכס מיד שניה.

מחיר בדיקת רטיבות משתנה בהתאם לאופי הבדיקה והמבנה, ותוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת יותר לאחר פירוט של הבעיה מול בעל המקצוע.

מומלץ להזמין בעל מקצוע המחזיק בתעודת הסמכה לאיתור נזקי מים, כדי לקבל בדיקת רטיבות אמינה ומקצועית.

בעת הזמנת שירות בדיקת רטיבות, הצעת המחיר שתקבלו היא רק על הבדיקה. במידה ותהיו מעוניינים גם בתיקון רטיבות, נשמח להעניק לכם הצעת מחיר נפרדת לשירות הנחוץ.

דילוג לתוכן