איתור נזילות איתור ברור

איתור רטיבות

המים מהווים את אחד האלמנטים החשובים בטבע, והם משמשים אותנו רבות בשגרה היומיומית שלנו. צינורות להובלת מים קיימים כמעט בכל מבנה, ומהצד השני – אנו דואגים לאטום מבנים כנגד כניסת מים חיצוניים. בעיות של רטיבות הן נפוצות בכל עונות השנה, כשמקורן יכול להיות בצינורות התשתית של המבנה, או בכשלי איטום המאפשרים כניסת רטיבות חיצונית – למשל בימי החורף הגשומים. איתור רטיבות מקצועי – יאפשר לכם זיהוי מדויק של מקור הרטיבות, ובכך ימנע את הצורך בפירוק מיותר של קירות, אריחים ומרצפות.

אנו מעניקים שירותי איתור רטיבות ברמה הגבוהה ביותר, ומזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום, וליהנות מזיהוי מדויק של מקור בעיית הרטיבות שלכם.

☑️איתור רטיבות על הצד הטוב ביותר

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

איתור רטיבות
איתור רטיבות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

הצורך בשירותי איתור רטיבות

המים משרתים אותנו במגוון פעולות וצרכים במהלך שגרת חיינו, ומשום כך – סביבת המגורים שלנו מכילה תשתיות רבות שמטרתן לאפשר לנו שימוש נוח ויעיל בנוזל המביא חיים. על אף שלעתים אנו לא מודעים לכך, קירות הבית שלנו מכילים צינורות מים רבים, וכמו כל חומר אחר – גם צינורות אלו חשופים לבלאי טבעי ולנזקים אחרים.

רטיבות בקירות הבית, בגג או ברצפה, עשויה להיגרם מנזילה שמקורה בצינורות תשתיות המים בבית שלנו, או מכשלים באיטום המבנה – המאפשרים כניסת מים חיצוניים בימי הגשם. על מנת לטפל ברטיבות שכזו באופן יעיל – יש צורך בשירות איתור רטיבות מדויק, וזהו למעשה הצעד הראשון בטיפול בבעיית הרטיבות.

כיצד מתבצע איתור רטיבות?

כיום ניתן לבצע איתור רטיבות באמצעים מתקדמים, דוגמת סיבים אופטיים, מצלמות תרמיות, ועוד. אמצעים אלו מונעים את הצורך בהרס וחפירה במבנה הקיים, ולכן הם חוסכים זמן רב, ומונעים מהלקוח טרטור, לכלוך ובלגאן מיותר.

באמצעות ציוד איתור רטיבות – בעל המקצוע יכול לעקוב במדויק אחר מסלול צינורות המים, מסוגל לראות מיקומים של הצפה או חדירת מים בגג ובקירות, וכך יכול להבין בדיוק היכן נחוץ הטיפול ברטיבות.

איתור רטיבות ותיקון רטיבות

אצלנו תוכלו למצוא שירותי איתור רטיבות מקצועי, ובנוסף אנו מציעים גם שירותי תיקון רטיבות – המתבצע לאחר איתור ואפיון מדויק של הבעיה. בעוד השלב הראשון של הטיפול בבעיה הוא זיהוי המיקום המדויק, בשלב הבא – בעל המקצוע יציע את הדרך המתאימה ביותר לטיפול בבעיית הרטיבות.

איתור מדויק של הרטיבות סולל את הדרך המהירה אל פתרון הבעיה, ולאחריו הוא יוכל להתבצע בצורה מדויקת וללא הרס של קירות ומרצפות, בשונה מהשיטות שהיו נהוגות בעבר.

ציוד איתור רטיבות

המומחים שלנו לאיתור רטיבות, משתמשים בציוד המתקדם ביותר בעת ביצוע עבודתם – מה שמבטיח לכם שירות מהיר, יסודי ומקצועי. בין השאר, אנו משתמשים במצלמות תרמיות, סיבים אופטיים, הדמיות ועוד, מה שמאפשר לנו לאתר את מקור הבעיה, ולבצע תיקון רטיבות נקודתי ומדויק. אחד האמצעים הפופולאריים לצורך איתור רטיבות – הוא המצלמה התרמית.

איתור רטיבות במצלמה תרמית

מצלמה תרמית היא אחד האמצעים הנפוצים בקרב המומחים לאיתור רטיבות, והיא מאפשרת מגוון של פעולות חשובות:

  1. איתור רטיבות שמקורה בצנרת המים, צינורות ביוב, צנרת ניקוז, ועוד.
  2. איתור חדירת מי גשמים דרך הגג או הקירות.
  3. זיהוי מדויק של בעיות איטום.
  4. התבייתות מדויקת על קווי הצנרת בקירות, ומתחת לאריחי הרצפה או הפרקט.

כיצד פועלת מצלמה תרמית?

ייתכן וכבר שמעתם על מצלמה תרמית, וכעת נסביר כיצד היא מסייעת באיתור רטיבות. ובכן, מדובר במצלמה מיוחדת שאותה ניתן לכוון לכל אזור במבנה, ולקבל תמונה צבעונית שחושפת את האזורים שבהם יש רטיבות. הצבעים שנחשפים בצילום התרמי משתנים בהתאם לטמפרטורה של האזור המצולם, ולכן בעל המקצוע יכול לדעת בדיוק היכן קיימת רטיבות.

הרטיבות גורמת לשינוי הטמפרטורה באזור, וככל שהרטיבות נחלשת – כך נראה שהצבעים משתנים בצילום התרמי. הצילומים שמפיקה המצלמה התרמית – מהווים אסמכתא קבילה משפטית, ולכן יכולים לשמש כהוכחה בדבר אחריות לנזילות ותשלום על תיקונים.

מתי נזדקק לאיתור רטיבות?

כאמור, שירותים של איתור רטיבות וגם תיקון רטיבות – נחשבים בין השירותים הפופולאריים בימינו, והם נחוצים בכל עונות השנה. עם התפתחות תחום האינסטלציה, הציוד המתקדם מאפשר לבעלי המקצוע לאתר רטיבות בקלות, ולבצע תיקון רטיבות נקודתי ומדויק. ישנם מספר מצבים נפוצים שבהם נחפש שירות של איתור רטיבות:

כתמים, עובש, טפטוף או "הזעה" של הקירות והתקרה

כשאנו עדים לתופעות כאלה, ייתכן ומדובר בכשל של איטום הגג או הקירות של המבנה, וייתכן שמדובר בנזילה שמקורה בצינורות התשתית של המבנה. כדי להבין את מקור הבעיה- מומלץ להזמין בעל מקצוע שיבצע איתור רטיבות מקצועי.

בדיקת נכס לקראת קנייה

בעיות רטיבות יכולות להיות נסתרות, ולכן אנשים רבים מבצעים בדיקת איתור רטיבות לפני רכישת נכס. באופן זה נוכל לחשוף בעיות שהוסתרו מאיתנו, או בעיות שאפילו המוכר לא היה מודע לקיומן.

פיצוץ של צינור מים

פיצוץ של צינור מים באחד מקירות המבנה יכול להיות דרמטי במיוחד! מדובר בזרימת מים רבים אל תוך הבית שלנו, וזוהי סיטואציה שדורשת תגובה מהירה. בתור התחלה נסגור את השיבר הראשי של המים, ונזמין שירות איתור רטיבות – שיעזור לנו להבין את מקור הפיצוץ, ולטפל בו בצורה היעילה ביותר.

כמה עולה איתור רטיבות?

מחיר איתור רטיבות יכול להשתנות בהתחשב במספר פקטורים:

עונה ותקופה

באופן טבעי – מחירים של שירותים שונים עולים בתקופה שבה יש עומס, וכך הדבר גם כשמדובר בשירותי איתור רטיבות. בימי החורף, ובמיוחד בימים הראשונים של הגשם – אנשים רבים זקוקים לאיתור רטיבות בבית, במשרד, ובכל מבנה אחר, וזה יוצר עומס משמעותי על בעלי המקצוע. בתקופה זו, מחיר איתור רטיבות צפוי להיות יקר יותר.

ותק בעל המקצוע

בעלי מקצוע מנוסים יותר גובים מחיר יקר יותר ברוב המקרים, אך יחד עם זאת מאפשרים לכם להיות רגועים בידיעה שתקבלו שירות וטיפול ברמה גבוהה.

מיפוי צנרת

לכל איתור רטיבות מחיר מעט שונה, אך ברוב המקרים הוא לא יכלול מיפוי מדויק של תוואי הצנרת. מיפוי שכזה מאפשר לדעת באיזה עומק נמצא פיצוץ של צינור מים, ומעניק לנו מידע נוסף על מיקום ההתחלה, הסוף, והחיבורים של הצנרת. מיפוי צנרת עשוי להוסיף בין 20 ל- 30 אחוזים על מחיר איתור רטיבות בסיסי.

מחירון איתור רטיבות כללי

איתור רטיבות מחיר מ-₪1200
איתור רטיבות בתוך הבית מחיר מ-₪1200
איתור רטיבות מתחת לרצפה מחיר מ-₪1200

לאיתור רטיבות חייגו 055-978-0890 ☎️

איתור רטיבות עולה בין ₪1200 ל-₪1,800, תלוי במורכבות הטיפול.

אנו נשתדל להגיע אליכם במהירות האפשרית, בהתחשב במיקום השירות ובעומס ההזמנות.

איתור רטיבות עשוי לקחת מספר דקות, ועשוי לקחת גם מספר שעות. בכל מקרה – אין הדבר משפיע על המחיר שנקבע.

בעלי המקצוע המוסמכים לביצוע איתור רטיבות הם אלו שעברו קורס הסמכה מתאים, והם מחזיקים בתעודה של "מאתר נזקי מים מוסמך".

דילוג לתוכן