איתור נזילות איתור ברור

רטיבות

בעיות רטיבות עלולות להתעורר בכל אחד מחלקי המבנה שלנו, ולכן שירותי איתור ותיקון רטיבויות נחשבים בין השירותים הפופולאריים ביותר. למרות שאנו נתקלים בבעיות רטיבות בעיקר בימי החורף הגשומים, הן יכולות להתעורר גם בשאר עונות השנה, ולאו דווקא עקב חדירת מי גשמים. ענף איתור הרטיבות מציע כיום פתרונות מתקדמים, ובעלי המקצוע מסוגלים לאתר רטיבויות בצורה הרבה יותר פשוטה מאשר בעבר. אם קיימת רטיבות אצלכם בבית, במשרד, במפעל, או בכל מבנה אחר – התקשרו אלינו עוד היום לקבלת שירות מקצועי ואמין.

☑️פתרון לרטיבות על הצד הטוב ביותר

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

רטיבות
רטיבות

תוֹכֶן הָעִניָנִים

כיצד בודקים רטיבות?

הטכנולוגיה השפיעה רבות על תחום איתור הרטיבויות, וכיום ניתן למצוא מכשירים משוכללים ואמצעים מתקדמים המאפשרים איתור נוח ומדויק. בין האמצעים הללו נוכל למצוא:

  • מכשירים אקוסטיים לאיתור רטיבות.
  • מצלמות טרמיות לגילוי רטיבות.
  • איתור רטיבות באמצעות בלון או גז.
  • סיבים אופטיים לגילוי נזילות צנרת.

כל אחד מהאמצעים הללו מתאים לסיטואציות אחרות, וכשאנו מזמינים בעל מקצוע מנוסה הוא יידע לבחור את המכשור המתאים ביותר לכך. השימוש באמצעים הללו מונע את הצורך בהרס מיותר של המבנה, ולכן חוסך לנו זמן והוצאות מיותרות.

איתור רטיבות באמצעות מצלמה טרמית

המצלמה הטרמית היא בין הכלים השימושיים בתחום איתור הרטיבויות, והיא מאפשרת לנו לקבל תצלום צבעוני המבוסס על שינוי הטמפרטורה שיוצרים המים מסביבם. באופן זה, בעל המקצוע יכול לדעת מהו מקור הנזילה ולהיכן היא התפשטה, וכל זאת מבלי לפרק, לקדוח או להרוס.

סימנים המעידים על רטיבות במבנה

רטיבות במבנה שלנו יכולה להופיע בצורות שונות, ובמידה ואנו מספיק ערניים ייתכן שנוכל למנוע מעצמנו עוגמת נפש והוצאות מיותרות. מהם הסימנים הנפוצים שמעידים על כך שקיימת אצלנו רטיבות?

ריחות עובש

כשאנו מריחים ריחות של עובש בחדר מסוים, המשמעות היא שאנו נושמים את נבגי הפטרייה, והדבר עלול להזיק לבריאותנו. לעתים אנו מריחים ריחות של עובש עוד לפני שאנו רואים כתמים, והדבר מעיד על כך שקיימת רטיבות במקום כלשהו במבנה.

כתמי עובש

העובש הוא למעשה שם כולל עבור משפחת פטריות, וכשהן מתפתחות ליצירת מושבה – אנו רואים זאת בצורת כתמים שחורים וירוקים על הקירות והתקרות שלנו. כתמי העובש מעידים על כך שישנה רטיבות או שהחדר לא מאוורר דיו, ובשלב הראשוני ניתן לנסות לנגב אותם עם אקונומיקה עד שייעלמו. למרות זאת, במידה והעובש אכן נובע מרטיבות במבנה – הוא יחזור שוב ושוב, ואז נדע שעלינו להזמין מומחה לאיתור רטיבות.

בועות מאחורי שכבת הצבע

בועות המופיעות מאחורי שכבת הצבע בקירות המבנה שלנו, מעידות על הצטברות מים מאחוריהם. הדבר אומר שהרטיבות כבר ממתינה לנו מאחורי הקיר, וכדאי להזמין טיפול דחוף בבעיית הרטיבות לפני שתחמיר. סימן נוסף שיכול להעיד על רטיבות: טיפות מים הזולגות על הקיר.

חדירת מים לתוך המבנה

כשאנו חווים תופעות כמו טפטופים, נזילות והצפות, זה כנראה אומר שהזנחנו את בעיית הרטיבות שלנו ואפשרנו לה להחמיר. כולנו מכירים את הסיטואציה שבה אנו רצים לחפש גיגית, בעת שהמים מתחילים לחדור מהתקרה או הקירות, ובוודאי שאנו זוכרים כמה זה לא נעים. במידה ואתם יודעים שקיימת בעיה במבנה, אנו ממליצים להזמין בדיקת רטיבות כוללת עוד לפני שתגיעו למצב לא נעים שכזה.

תיקון בעיית רטיבות

בין שירותינו תוכלו למצוא גם שירותי תיקון רטיבות מקצועי, המהווה את השירות המשלים לאיתור הרטיבות שאנו מבצעים. איתור מדויק מאפשר לנו להבין את מקור הבעיה, ולבחור את הפתרון הטוב ביותר עבורה ועבורכם. בעת שאנו מבצעים תיקון של בעיית הרטיבות שלכם, אנו תמיד מקפידים על הכללים הבאים:

שימוש בחומרים הנכונים

ממש כפי שעלינו לבחור בצורה נכונה את האמצעי לאיתור הרטיבות, כך עלינו לדעת לבחור בחומרים המתאימים לטיפול בבעיה. שוק האיטום מציע מגוון של חומרים, וכל אחד מהם הוא בעל תכונות פיזיקליות שונות לחלוטין. בחירה לא נכונה תעניק לכם עבודה ברמה נמוכה, וסיכוי גבוה לחזרה של הבעיה שחוויתם. לכן, אנשי המקצוע שלנו הם בעלי ניסיון של שנים רבות בענף תיקון הרטיבויות, והם יידעו להשתמש בחומרים המתאימים ביותר בכל סיטואציה.

וידוא פתרון הבעיה

לאחר שטיפלנו בבעיית הרטיבות שלכם, עלינו לוודא שהבעיה אכן נפתרה ולא צפויה לחזור על עצמה. איך עושים זאת? ובכן, הדבר תלוי באופי הבעיה. במידה ומדובר ברטיבות שנובעת ממרפסת – נהוג לבצע הצפה של המרפסת כדי לבדוק את תקינות האיטום שהונח. במידה ומדובר ברטיבות שמקורה בצינור מים תקול, יש להזרים מים בצינור לאחר התיקון, ולבדוק שהרטיבות לא חוזרת על עצמה.

טיפים לבעיות רטיבות

אספנו עבורכם מספר טיפים שימושיים להתמודדות עם בעיות רטיבות:

טפלו בבעיה כשהיא בחיתוליה

כלל שכדאי לזכור הוא, שככל שנמתין ימים נוספים עד לפתרון הבעיה, כך שהיא תעלה לנו יותר בסופו של דבר. כשמדובר בבעיות רטיבות, מתווספת לכך גם עוגמת הנפש שעלולה להיווצר בעת הצפה, טפטופים, נזילות וכו'.

הזמינו בעל מקצוע מומלץ

כדאי לבחור בבעל מקצוע שעליו קיבלתם המלצה ממקור ראשון, מכיוון שזוהי הדרך הטובה ביותר לא "ליפול" עם נותן שירות ברמה נמוכה. במידה ולא מתאפשר לכם להשיג חוות דעת ממקור ראשון, באפשרותכם לבקר באתר האינטרנט, דף הפייסבוק, ואף ליצור קשר טלפוני שיעזור לכם להתרשם מהאדיבות, האמינות והמקצועיות.

שקלו בדיקה תקופתית

בדיקה תקופתית לנוכחות של רטיבות, יכולה למנוע מכם הפתעות בלתי רצויות! אנשים רבים מזמינים מומחה לאיתור רטיבות עוד לפני בוא החורף, וכך הם יכולים למנוע בעיות מסוימות עוד לפני שהן מתעוררות ויוצרות עבורם אי נוחות. בנוסף, הזמנת שירותי איתור ותיקון רטיבות לפני החורף יהיה זול יותר מאשר בזמן החורף עצמו.

שימו לב לסימנים הקטנים

רוב הבעיות הקשורות לרטיבות, נותנות את אותותיהן עוד כשהן מוגדרות כבעיות פעוטות יחסית. ולכן, גם אם מדובר במבנה משותף, חניון, או כל חלק אחר של מבנה שבו אתם שוהים או עוברים – כדאי להיות ערניים לאותם סימנים קטנים. במידה ונתריע על הבעיה כשהיא עדיין קטנה, אנו יכולים למנוע הוצאות כלכליות גבוהות, ואי נוחות משמעותית.

מחיר רטיבות – פתרונות ואיתור

לכל פתרון רטיבות מחיר מעט שונה, והצעת המחיר שתקבלו תהיה תלויה באופי השירות ובפרמטרים נוספים. כיצד מורכבת הצעת מחיר לשירותים שונים בתחום הרטיבות?

איתור או תיקון

כשתזמינו בעל מקצוע לטיפול ברטיבות, הוא יעניק לכם הצעת מחיר המתייחסת לאיתור או לתיקון בנפרד. לכל שירות יש מחיר מעט שונה, ואת התפלגות המחירים השונים תוכלו למצוא במחירון השירותים שלנו.

שנות הניסיון

המחיר שתשלמו לבעל מקצוע בתחום איתור ותיקון הרטיבויות, מושפע גם מהוותק והניסיון שהוא מחזיק באמתחתו. במידה ונזמין חובבן או מתלמד, המחיר אכן צפוי להיות זול יותר, אך בהתאם תהיה גם איכות העבודה ברוב המקרים. כשאנו מזמינים בעל מקצוע מנוסה, אנו מבטיחים לעצמנו עבודה איכותית, ראש שקט, ולעתים גם אחריות תקופתית על העבודה.

עונת השנה

בכל תחום יש עונות עמוסות יותר ופחות. כשאנו מדברים על תחום הנזילות והרטיבות מדובר לרוב בעונת תחילת החורף, כיוון שאז הגשמים הראשונים חושפים את כל בעיות האיטום במבנה. במידה ונזמין מומחה לטיפול בבעיות רטיבות בעונה זו, כנראה שנשלם מחיר מעט גבוה יותר.

העבודה הנדרשת

הצעת מחיר רטיבות תושפע גם מהעבודה הדרושה מצידו של בעל המקצוע.במידה ואנו מדברים על בדיקת נזילות פשוטה בקירות, המחיר יכול להסתכם ב- 170 ₪. במידה ואנו צריכים איתור באמצעים מתקדמים או תיקון של בעיות רטיבות, המחיר יהיה גבוה הרבה יותר, וזאת עקב המיומנות והחומרים הדרושים לעבודה.

מחירון שירותי רטיבות כללי

גילוי רטיבות מחיר מ-₪1200
גילוי מקור רטיבות מחיר מ-₪1200
פתרון לרטיבות מחיר מ-₪1200

מחפשים פתרון לרטיבות? חייגו 055-978-0890 ☎️

סימנים המעידים על קיום של רטיבות יכולים להיות כתמי עובש, ריחות עובש, טפטופים, בועות מאחורי שכבת הצבע בקיר, הצפות ועוד.

לשם איתור רטיבות ניתן להשתמש באמצעים דוגמת מצלמות טרמיות, מכשירים אקוסטיים או סיבים אופטיים, ואילו לשם תיקון רטיבות ניתן להשתמש ברובוטים, חומרי איטום וציוד נוסף.

המחיר משתנה, ומתחיל מסכום של ₪1200. נשמח לתת הצעת מחיר מדויקת עם אפיון הבעיה!

רטיבות יכולה להופיע בכל אחד מחלקי המבנה, כשהאזורים הנפוצים הם חניונים, מרתפים, תקרות של בתי קרקע ועוד.

דילוג לתוכן