איתור נזילות איתור ברור

צנרת

הצנרת מקיפה אותנו בכל מבנה שבו אנו נמצאים, בין אם מדובר בבית הפרטי שלנו, במקום העבודה, במוסד הלימודים, או במקום שבו אנו מבקרים את הרופא. החלקים של הצנרת שאותם אנו רואים הם רק קצה הקרחון, ומדובר במערכות מסועפות ומפותלות ששלובות בקירות שמסביבנו כחוט השני. מערכות הצנרת השונות מאפשרות לנו לקבל מים זורמים לצרכי שתיה, כביסה ורחצה, ובמקביל עוזרות לנו לפנות פסולת ומים מלוכלכים בקלות וביעילות. ממש כפי שמערכות הצנרת נפוצות בכל מקום, כך גם הבעיות המתעוררות בהן! בעיות צנרת יכולות להתבטא בנזילות, סתימות, פיצוצים, ושיפועים שאינם מאפשרים תפקוד תקין. אם אתם סובלים מבעיות צנרת מכל סוג, אנו מציעים לכם שירות מקצועי המתבצע עם הציוד המתקדם ביותר. חייגו אלינו עוד היום ולא תצטערו.

☑️טיפול בצנרת באופן מקיף ומקצועי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

צנרת
צנרת
תוֹכֶן הָעִניָנִים

אילו סוגי צנרת קיימים?

יש כמה סוגים של חומרים שמהם עשויה הצנרת שלנו, וכמו כן היא יכולה להיות מונחת בצורות שונות. אילו סוגי צנרת נפוצים כיום?

צנרת פלסטיק

כשאנו שומעים את המושג "צנרת פלסטיק", אנו עלולים לחשוב שמדובר במוצרים פשוטים שנוטים להתבלות במהרה. למעשה, הכינוי "פלסטיק" בעולם הצנרת מתכוון לחומרים דוגמת פוליאתילן ופוליפרופילן, שהם עמידים וחזקים במיוחד. צנרת פלסטיק מחזיקה ביתרון של עמידות בפני חלודה (פלסטיק לא מתחמצן), ולכן היא נפוצה מאוד כשאנו מתקינים צנרת במבנה.

צנרת מתכת

להתקנת צינורות מתכת יש את היתרון הבלעדי של עמידות בפני שחיקה מכאנית, כיפופים, מכות ועיקומים. כדי למנוע את הקורוזיה בצנרות מתכת, כיום נהוג לצפות אותן בחומרים שונים דוגמת פוליאתילן, בטון דחוס, אבץ ועוד. צינורות מתכת ידועים בעמידותם הגבוהה בפני לחצי מים גבוהים, והשימוש בהם הוא נפוץ במיוחד בתעשייה.

צנרת תת קרקעית

צנרת תת קרקעית טומנת בחובה מספר אתגרים עבור בעלי המקצוע, ולרוב, בעיות המתעוררות בה אינן יכולות להיפתר ע"י אדם שאינו מומחה בתחום. בעיה כמו סתימת צנרת או דליפה מצנרת תת קרקעית, לרוב מצריכה איתור מקצועי המתבצע באמצעות צילום, ולאחר מכן טיפול בבעיה שלעתים דורש שימוש במכשור מתקדם. אחד האמצעים שבהם משתמשים לטובת טיפול בבעיות צנרת תת קרקעית, הוא רובוט מיוחד המסוגל לכרסם בטון, שורשים, וחפצים נוספים היוצרים סתימה בצנרת.

דוגמאות לבעיות צנרת שעשויות להתעורר

במהלך עבודתנו נתקלנו בכל הבעיות האפשריות בתחום הצנרת, והבאנו עבורכם מספר דוגמאות לסיטואציות פופולאריות הדורשות אבחון וטיפול צנרת מקצועי.

דליפה מצנרת עילית

דליפה המתרחשת באחד מצינורות המים הממוקמים בקירות שלנו, עשויה להביא לתופעות שדומות לחדירת מים מבחוץ. לעתים רק אמצעים כמו צילום טרמי יוכלו לספר לנו מה מקור הרטיבות, ולאפשר תיקון צנרת יעיל ומדויק. מהן התופעות שעלולות להתעורר בעת דליפה מצנרת עילית?

  1. כתמי עובש ורטיבות בקירות או בתקרה.
  2. ריחות לא נעימים של עובש.
  3. בועות ו"הזעה" של הקירות.
  4. דליפות וטפטופים ממקומות שונים.

סתימה בצנרת

סתימה בצנרת יכולה להתרחש במקומות שונים, למרות יש מקומות שהם יותר "מועדים לפורענות". במידה והסתימה היא שטחית – ייתכן שכל אדם יוכל לפתור אותה בכוחות עצמו, למשל סתימה בכיור בעת שצריך לנקות את הסיפון מלכלוך המצטבר בו. כשהסתימה מתרחשת בצנרת עמוקה יותר, הגישה תהיה יותר מאתגרת, ולרוב נצטרך עזרה של בעל מקצוע המתמחה בצנרת. בעבר פתיחת סתימות בצנרות הייתה מאתגרת יחסית, ולעתים הצריכה פירוק של קירות ומרצפות. היום בעלי המקצוע משתמשים בציוד דוגמת מצלמות טרמיות, סיבים אופטיים, רובוטים, ואמצעים נוספים המאפשרים להם לאתר ולתקן סתימות בקלות.

מהם הסימנים לסתימה בצנרת?

  • עליית מפלס המים באסלה.
  • מים שיורדים באיטיות בכיור, או לא יורדים כלל.
  • מים שלא מתנקזים במקלחת או באמבטיה.

פיצוץ בצינור מים

פיצוץ של צינור מים באחד מקירות הבית שלנו, הוא בין בעיות הצנרת הדרמטיות ביותר, וזאת מכיוון שהוא עלול לגרום לזרימת מים אינטנסיבית אל תוך המבנה. הדבר הראשון שחשוב לעשות במצב כזה, הוא לסגור את ברז המים הראשי של הדירה, ולאחר מכן להזמין מומחה צנרת שיבדוק היכן התעוררה הבעיה. לאחר איתור מדויק של הבעיה, בעל המקצוע יוכל לומר לכם אם יש צורך בהחלפת צנרת, או שניתן להסתפק בסתימה של החור או הסדק בצינור.

בעיות בשיפוע צנרת

בעיות בשיפוע הצנרת יכולות להיגרם מהתקנה בלתי מקצועית של הצנרת, או מנזק מכני כלשהו שיצר שינוי בשיפוע. במידה והשיפוע אינו תקין, הדבר עלול לגרום לניקוז איטי של המים ואפילו להצטברות שלהם במקומות שונים. בעיות שיפוע צנרת יכולים להתרחש בצנרת הביתית שלנו, וגם במרזבים חיצוניים או פנימיים. בעל מקצוע העוסק בתחום הצנרת, יוכל להצביע עבורנו על מהות הבעיה ולהציע פתרון הולם.

כמה עולים טיפולי צנרת?

לכל בעיית צנרת מחיר שונה, וזאת מכיוון שמגוון הבעיות שיכולות להתעורר הוא רחב.
ישנם מספר פרמטרים שישפיעו על הצעת המחיר שתקבלו מבעל המקצוע.

סוג השירות הנדרש

בעיות צנרת הן מגוונות, וייתכן שנצטרך שירותי צילום צנרת, גילוי נזילה בצנרת, החלפת צנרת, או פתיחת סתימה בצנרת. כל שירות כרוך בעבודה אחרת מצד בעלי המקצוע, ולכן טומן בחובו מחיר אחר. במידה ואתם מעוניינים לקבל מושג לגבי טווח המחירים, אתם מוזמנים לעיין במחירון המופיע בסוף מאמר זה, או במחירון השירותים המלא שלנו.

החומרים הדרושים

כשמדובר בבעיות צנרת, לעתים אין מנוס מהחלפת הצנרת שלנו בצנרת חדשה. מחיר צנרת יכול להשתנות בהתחשב בחומרים, במותג, ובאיכות הצינורות, ובסופו של דבר הכל תלוי בתקציב הלקוח. לעתים משתלם להשקיע מעט יותר, ולרכוש צנרת איכותית שתשרת אותנו היטב בשנים הבאות.

ותק בעל המקצוע

כמו בכל תחום, גם בתחום האינסטלציה והצנרת מחיר השירות ייקבע גם בהתאם לשנות הניסיון של בעל המקצוע. בעלי מקצוע מנוסים מבטיחים לנו עבודה ברמה גבוהה, ולכן גובים מחיר גבוה יותר מאשר מתלמדים או חובבנים בתחום. למרות שהמחיר הוא מעט יותר יקר, חשוב לקחת בחשבון שאנו מבטיחים לעצמנו ראש שקט ועבודה איכותית! חלק מבעלי המקצוע המנוסים יותר אף מציעים אחריות תקופתית ללקוחותיהם, וזה בהחלט משהו ששווה לברר עליו.

מחירון שירותי צנרת כללי

גילוי נזילה בצנרת מחיר מ-₪1200
איתור דליפות בצנרת מחיר מ-₪1200
תיקון נזילה בצנרת מחיר מ-₪1000

לטיפול בצנרת חייגו 055-978-0890 ☎️

מחיר החלפת צנרת מתחיל מסכום של ₪1800, ויכול להשתנות בהתאם לאופי העבודה, כמות החומרים הדרושים, ופקטורים נוספים.

זה תלוי איזו בעיה אתם מעוניינים לתקן, וניתן למצוא טווחי מחירים מוערכים במחירון שלנו. נשמח להעניק לכם הצעת מחיר מדויקת יותר עם הפנייה אלינו.

ניתן לנחש איזו בעיה קיימת ע"פ הסימנים שצוינו במאמר זה, אך לטובת אבחון מקצועי מומלץ לפנות אלינו, או להזמין בעל מקצוע העוסק בתחום הצנרת.

אנו עושים מאמץ להגיע אל לקוחותינו במהירות האפשרית, אך מהירות השירות עשויה להשתנות בהתאם לעומס הלקוחות. צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם צפי הגעה.

דילוג לתוכן