איתור נזילות איתור ברור

צנרת פלסטיק

עד לפני כחמש עשרה שנה, היו רוב המבנים בישראל נבנים עם מערכת צינורות מתכת. עם השנים נעשה ברור כי זוהי צנרת נוטה לפתח בעיות שונות ועם הפיתוחים הטכנולוגיים של צנרת איכותית מפלסטיק, הפכה צנרת פלסטיק למוצר המוביל ואף לסטנדרט הנדרש בבניית מבנים חדשים בישראל.
צוות המומחים של המאתרים מתמחה בטיפול בצנרת פלסטיק, איתור בעיות ותיקון ליקויים שונים. צרו קשר בהקדם להזמנת המומחים לצנרת פלסטיק.

☑️טיפול בצנרת פלסטיק באופן מהיר ומקצועי

☑️ייעוץ ראשוני ללא עלות

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️מתמחים בכל סוגי הנזילות

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

תוֹכֶן הָעִניָנִים

סוגים שונים של צנרת פלסטיק

באופן גורף, צנרת פלסטיק נחשבת איכותית הרבה יותר מאשר צינורות ממתכת, גם כאשר המתכת היא פלדת אל חלד (נירוסטה). יחד עם זאת, קיימים יצרנים שונים של צנרת פלסטיק, אשר רק חלקם זוכים למוניטין כה איכותי ונחשק, של מוצרים איכותיים ועמידים.

 

צנרת פלסטיק SP

צנרת פלסטיק SP היא מותג נפוץ ביותר. זוהי צנרת פלסטיק אשר חלקה הפנימי מכוסה רשת אלומיניום. קל לאתר בה תקלות באמצעות הציוד המתאים, אפשר למצוא אותה בצבעים שונים, היא קלה להרכבה והתקנה, אבל ההרכבה חייבת להתבצע באופן מקצועי ומדוייק, כדי למנוע בעיות בהמשך.

צנרת SP אינה צוברת קורוזיה ואבנית, חסכונית כי אפשר להשתמש בצינורות קצרים וגם קל להוסיף צינורות חדשים במקרה הצורך ולשנות את תוואי המערכת. מצד שני, זהו מותג יקר יחסית, חייבים לנתק את כל הבית אם רוצים לבצע תיקון בצנרת וחייבים לשבור ריצוף כדי לבצע בה תיקונים.

 

מותג ישראלי

צנרת פלסטיק מייצור ישראלי נקראת גם צנרת פקסגול, או PEX, עשויה 100% פלסטיק ללא רכיבי מתכת. ההרכבה נעשית בשילוב חנוכיה, או מרכזייה של מים ולכן קל מאוד לשלוף צינור אחד במקרה של תקלה, בלי להשבית את כל המערכת. זוהי צנרת מתאימה לשימוש עבור מים קרים, או חמים, חימום תת רצפתי, תשתיות מוניציפליות ואף אוויר דחוס וגז.

זוהי צנרת מודולרית במבנה שלה ולכן קל מאוד לטפל בליקויים שונים, כמו נזילות, סדקים, סתימות וכן הלאה. אין צורך לשבור את הריצוף לצורך תיקון, אין הצטברות של קורוזיה ואבנית, יש בידוד תרמי ואף עמידות גבוהה בפני לחצים.

מנגד, יש צורך בכמות גדולה של צינורות בעת ההתקנה, אין אפשרות להאריך צינורות לאחר ההתקנה, יש להכין מקום מיוחד למרכזיית מים. כמו כן, יש לבצע התקנה רק בעזרת אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים מאוד.

 

כמה עולה צנרת פלסטיק?

מחיר צנרת פלסטיק נקבע בדרך כלל על ידי היצרן. על מחיר הצנרת יש להוסיף את עלות ההתקנה, או התיקון, או כל סוג אחר של שירות מבוקש בתחום. בכל מקרה, גם אם מבקשים מכם לשלם עבור צנרת פלסטיק מחיר נמוך ונוח, אל תסכימו לשלם לפני שתקבלו הבטחה לתעודת אחריות על הצנרת עצמה – מהיצרן ועל עבודת ההתקנה – מן המתקינים.

לאחר מכן, הקפידו על שימוש בחלקים של הצנרת המקורית בלבד, או של היצרן המקורי בלבד, כדי להבטיח מערכת תקינה ויציבה לטווח ארוך.

 

מחירון טיפול בצנרת פלסטיק כללי

טיפול בצנרת פלסטיק מחיר מ-₪800
איתור צנרת מחיר מ-₪800
טיפול בפיצוץ בצנרת מחיר מ-₪1000

 

לטיפול בצנרת פלסטיק חייגו 055-978-0890 ☎️

לא. יש מקומות בהם עדיין נהוג להתקין צנרת מתכת, כמו בחיבורים לשעון המים מחוץ למבנה למשל, בשל החוזק והעמידות של צנרת מתכת בפני תנאי חוץ, חבלות וכן הלאה.

בדרך כלל לא. מחיר הצנרת, או חלקי הצנרת אינו כלול במחיר העבודה ואף האחריות אינה תקפה לגבי שני הדברים, אלא יש לבקש אחריות נפרדת עבור הצנרת עצמה מהיצרן ואחריות נפרדת עבור העבודה – מבעלי המקצוע.

צנרת מתכת היא אמנם חזקה מאוד, אבל היא נוטה לפתח קורוזיה עם הזמן. זהו חומר שחודר לתוך המים ומזהם אותם. בנוסף, קורוזיה ממושכת יכולה לגרום נזקים כבדים לצינור עצמו, שיתבטאו בנזילת מים, אשר עם הזמן יכולה לגרום נזקים כבדים לתשתיות ולמבנה. משום כך נוהגים בימינו להתקין צנרת פלסטיק בלבד.

סוג ההתקנה תלוי בסוג הצנרת, צרכי הבעלים של הנכס ומאפייני המבנה. לכן רק לאחר שאנחנו מגיעים לשטח ובודקים את הנתונים השונים, אנחנו יכולים לקבוע את אופן ההתקנה המיטבי.

דילוג לתוכן