איתור נזילות איתור ברור

צנרת ממתכת

צנרת ממתכת נחשבת מיושנת. לרוב ממליצים להחליף את כולה ברגע שיתאפשר ולהתקין במקומה צנרת פלסטיק, בגלל הקורוזיה שהיא נוטה לפתח ובגלל שהיא נוטה להתבלות יותר בקלות. צריכים מומחים לטיפול בצנרת ממתכת? התקשרו עכשיו למומחים של המאתרים והזמינו עבודה מקצועית, יעילה, איכותית, שתספק לכם צנרת עמידה לטווח ארוך.

☑️טיפול בצנרת ממתכת באופן מהיר ומקצועי

☑️ייעוץ ראשוני ללא עלות

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️מתמחים בכל סוגי הנזילות

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

צנרת ממתכת
צנרת ממתכת
תוֹכֶן הָעִניָנִים

צנרת ממתכת עם קורוזיה

צנרת ממתכת נוטה לפתח קורוזיה. זוהי בעצם חלודה, מתפשטת בצינורות וחודרת אל המים. אלה יכולים להיות מים לשתיה, או רחצה, אבל בכל מקרה אלה מים לא נקיים ולא בריאים.

בעיה חמורה נוספת שיוצרת הקורוזיה היא חורים בצנרת. הקורוזיה אוכלת את המתכת לאט אבל בטוח. כך היא יכולה לגרום לחורים וליקויים אחרים בצינורות ומשום כך היא נחשבת מסוכנת.

 

צנרת ממתכת ללא קורוזיה

כדי להגן על צנרת ממתכת מפני קורוזיה יש לשמור על סביבה יבשה, אבל זה לא ממש אפשרי כאשר מדובר על צינורות מים. למעשה, אפילו נירוסטה (פלדת אל חלד) יכולה לסבול מקורוזיה, בתנאים מסוימים של לחות, כמו למשל בקרבת הים.

כדי למנוע, או להאט באופן משמעותי את התפתחות הקורוזיה, יש לוודא כי הצנרת כולה עשויה מאותו סוג של מתכת. במילים אחרות, אם יש לכם צנרת נירוסטה, אז אפילו חיבור אחד קטן לא יכול להיות מנחושת, או כל מתכת אחרת, כי זהו מתכון בטוח להתפתחות קורוזיה.

לבסוף, גם צנרת ממתכת הנמצאת בקירות חשופה לפגעי הקורוזיה, אם במבנה יש בעיית הארקה. גם אם הבעיה בלתי מורגשת, היא יכולה להאיץ את תהליכי הקורוזיה בצינורות ממתכת ולגרום להרס איטי שלהם.

 

הפתרון המקובל לבעיות בצינורות מתכת

כל הבעיות שהוזכרו למעלה הן נפוצות בצנרת ממתכת, בעיקר כאשר מדובר על צנרת ישנה, כפי שהיה מקובל להתקין בבתים ישנים, בני 15 ומעלה בימינו. משום כך, ההמלצה הגורפת היא להחליף את הצנרת הזו ברגע שזה אפשרי – למשל כאשר מחליטים לבצע תהליך שיפוץ כללי, או החלפה של כל הריצוף בבית, זוהי גם הזדמנות טובה להחליף את כל הצנרת הישנה בצנרת חדשה ועמידה מפלסטיק.

יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי גם כאשר מחליטים להוציא את הצנרת ממתכת ולהתקין במקום צנרת חדשה ואיכותית, איכות ההתקנה היא שתשפיע על איכות התפקוד של הצנרת החדשה – לטוב ולרע. משום כך, כאשר מחליטים להחליף את כל הצנרת במבנה, חשוב לבחור צנרת איכותית, מפס הייצור של יצרן אמין ואיכותי אשר ייתן לכם אחריות על הצנרת עצמה וכן מתקינים טובים ואמינים, אשר יבצעו עבודה טובה וגם יתנו לכם עליה אחריות.

 

כמה עולה תיקון צנרת ממתכת?

מחיר צנרת ממתכת משתנה בהתאם לסוג הטיפול, אופי הטיפול, סוג המכשירים, הציוד והחומרים הנדרשים לצורך הטיפול, גודל העבודה ועוד. משום כך, לפני שאתם משלמים עבור צנרת ממתכת מחיר מופקע, חשוב לבקש הצעת מחיר מפורטת ולבדוק היטב מה היא כוללת. גם השוואה של כמה הצעות מחיר היא פעולה מומלצת לצורך הפעלת שיקול דעת מאוזן.

 

מחירון טיפול בצנרת ממתכת כללי

טיפול בצנרת ממתכת מחיר מ-₪1000
איתור צנרת מחיר מ-₪800
טיפול בפיצוץ בצנרת מחיר מ-₪1000

 

לטיפול בצנרת ממתכת חייגו 055-978-0890 ☎️

המאתרים מבצעים איתור של ליקויים שונים בצנרת, כמו סתימות, נזילות, סדקים, תזוזות ועוד. לאחר איתור מקור הבעיה אנחנו מבצעים את כל סוגי התיקונים הנדרשים.

בהחלט כן. לרשותנו עומד כל הציוד המתקדם ביותר שניתן למצוא בתחום. ציוד זה משמש אותנו לביצוע מגוון של עבודות בצנרת ממתכת ללא הרס.

לא. למרות הציוד היקר, העבודות ללא הרס חוסכות לכם כסף רב, פשוט כי אתם לא צריכים לתקן אח"כ את הרצפה, או את הקיר. אנחנו לא שוברים כלום ולכן זה זול יותר.

משך התיקון, או עבודת האיתור תלוי באופי הבעיה ויכול להימשך מספר ימים, אבל בדרך כלל, בעזרת הציוד המתקדם העומד לרשותנו, העבודה נמשכת מספר שעות בלבד.

דילוג לתוכן