איתור נזילות איתור ברור

צילום תרמי

צילום תרמי משמש רבות את בעלי המקצוע העוסקים בתחום האינסטלציה, ומאפשר להם לפתור בעיות שונות הקשורות לרטיבות, נזילות וסתימות, מבלי לפגוע בשלמות המבנה. בעוד בעבר הייתה דרושה עבודה סיזיפית על מנת למצוא את מקור הבעיה, כיום הדבר מתאפשר בקלות יתרה, וזה חוסך עבודה רבה לבעלי המקצוע, והרס מיותר עבור הלקוחות.
במאמר הבא תוכלו למצוא מידע מקיף על שיטות הצילום התרמי, סיטואציות שבהן נדרש צילום, ומידע על יתרונותיו בפתרון בעיות שונות. במידה ואתם זקוקים לפתרון יעיל, מהיר, וללא הרס המבנה, אצלנו תוכלו למצוא שירותי צילום תרמי ברמה הגבוהה ביותר שיש.

☑️שירותי צילום תרמי באופן מקיף ומקצועי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

צילום תרמי
צילום תרמי
תוֹכֶן הָעִניָנִים

מתי נצטרך שירותי צילום תרמי?

ישנן מספר מערכות קריטיות המאפשרות את שגרת החיים התקינה של כולנו, ולכן הן משולבות בכל מבנה שבו אנו מתגוררים, עובדים או לומדים. בין המערכות האלה נוכל למצוא את מערכת הביוב, מערכת צינורות מי השתייה, מערכות ניקוז, ומערכת האיטום. בעיות שונות עלולות להתעורר בכל אחת מהמערכות האלה, וכזה קורה – אנו צפויים לחוש זאת במוקדם או במאוחר. מהם המצבים הפופולאריים, שבהם לקוחות מזמינים אותנו לשם אספקת שירותי צילום תרמי?

סתימה במערכת הביוב

מערכת הביוב שלנו אחראית לניקוז הפסולת מהכיורים, חדרי הרחצה וחדרי השירותים, ולכן יש לה תפקיד חשוב במיוחד בשמירה על שגרת חיים תקינים. סתימה במערכת הביוב שלנו יכולה להיות שטחית ולהיפתר בקלות, ויכולה להתעורר גם במקומות עמוקים יותר בצנרת – מה שמצריך טיפול מקצועי. הטיפול הטוב ביותר בעת סתימה במערכת הביוב, כרוך בהבנה מעמיקה של הבעיה בשלב הראשון. לשם כך, בעלי מקצוע משתמשים בצילום באמצעות סיבים אופטיים או מצלמה תרמית, המאפשר להם למצוא את מיקום הסתימה המדויק.

מה יכול לגרום סתימה במערכת הביוב?

  1. חדירת שורשים לצנרת.
  2. הצטברות של חפצים.
  3. הצטברות של שומן.
  4. פגיעה מכנית בצנרת.

נזילה ממערכת הביוב

עקב התוכן שמובילה מערכת הביוב שלנו, ברגע שתהיה בה נזילה סביר להניח שנחוש בכך. לרוב נוכל לראות את תוכן הנזילה, או לחוש בריחות לא נעימים המאפיינים אותה. נזילה ממערכת הביוב יכולה להתרחש עקב בלאי טבעי של הצנרת, או עקב פגיעה מכנית מכל סיבה שהיא.

בעלי מקצוע המשתמשים באמצעי צילום תרמי מתקדמים, מסוגלים לדעת בדיוק היכן מתרחשת הנזילה, וכך הם יכולים לפתור אותה בקלות. צילום קווי ביוב מונע עבודה מיותרת מבעלי המקצוע, ומאפשר פתרון נקודתי ומדויק לבעיית הנזילה.

רטיבות בקירות או בתקרה

רטיבות בקירות או בתקרה שלנו עשויה להתרחש עקב כשל של מערכת האיטום, אך גם מסיבות אחרות כמו פיצוץ של צינור מים באחד הקירות.

מהם הסימנים המעידים על רטיבות שכזו?

  1. כתמי עובש.
  2. ריחות של עובש.
  3. נזילות וטפטופים.
  4. בועות או "הזעה" של הקיר.

עם הופעתם של הסימנים הללו אין טעם לדחות את הטיפול ברטיבות, מכיוון שנוכחותה מעידה על התחלת תהליך כימי שפוגע בקירות המבנה שלנו, ומעידה שיש פרצה כלשהי המאפשרת חלחול רטיבות נוספת. צילום תרמי מאפשר לבעלי המקצוע לראות היכן קיימת רטיבות ומהיכן היא נובעת, ולכן להציע את הפתרון היעיל ביותר עבור הלקוח.

הצפה בדירה שלנו

הצפה בדירה שלנו היא בין החוויות הכי בלתי נעימות שקיימות, ותמיד היא תופסת אותנו כשאנו לא מוכנים לכך. לאחר שהוצאנו את המים מהדירה ושיקמנו את החפצים שעוד ניתן להציל, עלינו להזמין בעל מקצוע שיאתר את מקור הבעיה ויציע פתרון מקצועי. צילום תרמי מאפשר לבעל המקצוע לאתר את מקור ההצפה, ולראות היכן הצטברו מים שבהם יש לטפל. הטיפול ברטיבות הקיימת הוא חשוב מאין כמותו, מכיוון שדילוג עליו עשוי להביא להצטברות של עובש, בקטריות, ופגיעה בתשתיות המבנה.

בעיות במרזבים

עולם המרזבים הוא רחב ומגוון, ויש מספר סוגי מרזבים שנהוג להשתמש בהם. במידה וקיימת בעיה במרזב שלנו, הוא יפסיק להוביל את המים בצורה תקינה, ועלול לגרום להצטברותם במקומות כמו גגות או מרפסות. ככל שהמים יעמדו יותר, כך הם יתחילו לחדור את מערכת האיטום, ולא רחוק הזמן שבו נתחיל לחוש בתוצאות הבלתי נעימות של תופעה זו. צילום מרזבים מאפשר לבעל המקצוע לאתר היכן קיימת סתימה או דליפה במרזב, והוא יעיל במיוחד כשאנו מדברים על מרזבים פנימיים שקשה להגיע אליהם.

אילו סוגי צילום קיימים?

כשאנו אומרים "צילום" בהקשר של אינסטלציה, למה בעצם אנו מתכוונים?

צילום תרמוגרפי

צילום באמצעות מצלמה תרמית מעניק לנו תצלום צבעוני, שבו הצבעים מעידים על הטמפרטורות השונות באזור המצולם. מכיוון שמים יוצרים שינוי טמפרטורה, זה מאפשר לנו לדעת היכן קיימת נזילה או רטיבות, וכמו כן – היכן היא נחלשת ומתחזקת. צילומים שצולמו במצלמה תרמית מאפשרים לנו להפיק דו"ח מסודר ללקוח, ולהציע לו תיקון נקודתי ומדויק לבעיה הקיימת.

סיבים אופטיים

שימוש בסיבים אופטיים מאפשר לנו "להציץ" לתוך חלקי צנרת חבויים, שאליהם אנו לא יכולים להגיע פיזית מבלי לפרק קירות ומרצפות. החדרת הסיב האופטי, תוכל לחשוף מקומות שבהם קיימת סתימה עקב הצטברות שורשים, חפצים, או לכלוך, וכן מקומות שבהם יש סדק או פיצוץ של הצנרת. צילום באמצעות סיבים אופטיים, מאפשר לנו להציע ללקוחות שירות ברמה הגבוהה ביותר.

כמה עולה צילום תרמי?

לכל צילום מחיר מעט שונה, וזה תלוי בין השאר גם במכשור שבו אנו משתמשים לצורך הצילום. מעבר לסוג הציוד, ישנם פרמטרים נוספים המשפיעים על מחיר צילום.

השטח הדורש צילום תרמי

ככל שהשטח הדורש צילום הוא גדול יותר, כך הדבר יצריך עבודה רבה יותר מצד בעל המקצוע. כך למשל, סביר להניח שצילום קווי ביוב בבניין משותף, יעלה יותר מאשר צילום צנרת בבית פרטי.

תקופת הזמנת השירות

כמו בכל תחום, בקרב בעלי המקצוע יש תקופות עמוסות יותר או פחות. עלות השירות עשויה להיות מושפעת גם מרמת העומס בתקופה הנוכחית, וכשאנו מדברים על שירותי צילום לרוב העומס יגיע עם תחילת החורף. הסיבה לכך היא, שעם הגשמים הראשונים – הבעיות במערכות האיטום נותנות את אותותיהן.

שנות הניסיון של בעל המקצוע

בעלי מקצוע מנוסים יותר נוהגים לגבות מחיר יקר יותר מאשר מתלמדים או חובבנים, ובתמורה אנו מקבלים מוניטין. כשאנו עובדים עם בעל מקצוע מנוסה אנו מבטיחים לעצמנו עבודה ברמה גבוהה, וחשוב לזכור שבעלי מקצוע מנוסים לרוב גם מציעים אחריות על עבודותיהם.

מחירון שירותי צילום תרמי כללי

צילום קו ביוב מחיר מ-₪1200
צילום קווי ביוב מחיר מ-₪1200
צילום מערכת ביוב מחיר מ-₪1200

להזמנת שירותי צילום תרמי, חייגו 055-978-0890 ☎️

לצורך צילום צנרת או קירות אנו משתמשים במצלמה טרמית או סיבים אופטיים, בהתאם לאופי הבעיה.

מחיר צילום מתחיל מ-₪1200, ועשוי להשתנות בהתאם לאופי הבעיה ופקטורים נוספים.

הצעת המחיר הניתנת עבור צילום – היא עבור הצילום בלבד, ובמידה ותהיו מעוניינים גם בתיקון הבעיה, נשמח להעניק לכם הצעת מחיר משתלמת.

זמן השירות יהיה תלוי בעומס העבודה באותה תקופה, ואנו מבטיחים להשתדל להגיע אליכם במהירות האפשרית.

דילוג לתוכן