צילום צנרת

המונח צילום צנרת מתייחס בעיקר לצילום צנרת ביוב, אותו מבצעים באמצעות מצלמה מיוחדת. מיותר לציין שהפעלה של מצלמה כזאת דורשת מיומנות גבוהה, ניסיון רב, ידע מקיף בתחום וגם כמובן – ציוד איכותי.

עם צוות המומחים של המאתרים אתם יכולים להיות רגועים – ביצוע צילום צנרת ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על כל פרט קטן ומתן תוצאות אופטימליות. התקשרו עכשיו להזמין צילום צנרת.

☑️צילום צנרת באופן מקצועי ויסודי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

צילום צנרת
צילום צנרת
תוֹכֶן הָעִניָנִים

צילום צנרת – כדי לפתור את הבעיה

הצוות המקצועי של מאתרים, מתמחה בעבודות צילום צנרת, תוך הקפדה על עבודה יסודית ומקיפה. היתרון הגדול ביותר של צילום צנרת הוא ביעילות ומהירות העבודה, תוך צמצום הנזק האפשרי למינימום, כדי לתקן את הבעיה בהקדם.

חשוב לציין כי צילום צנרת נעשה בדרך כלל כדי לאתר נזילות, שברים, סדקים, סתימות וחדירת שורשים בצנרת ביוב בעיקר. את הצילום עצמו, אנחנו מבצעים באמצעות מצלמת סיב אופטי, הנקראת גם מצלמת דחיפה.

 

מהי מצלמת סיב אופטי לצילום צנרת?

מצלמת סיב אופטי היא מצלמה מיוחדת לצורך צילום צנרת, אשר ניתן להכניס אותה לתוך הצינורות, כדי לקבל תמונה ברורה של מה שקורה בתוכם. כך אפשר לאתר חדירת שורשי צמחיה לצינור, אשר עשויה לגרום לסתימה ואף דליפת מים, או בסתימה שנגרמה בעקבות הצטברות של פסולת בניה לאחר תהליך שיפוצים, או נזילה שנגרמה כתוצאה מצנרת ישנה מאוד, אותה יש להחליף.

התמונה האמינה והברורה המתקבלת באמצעות מצלמת סיב אופטי מאפשרת לנו לזהות במהירות את מקור הבעיה, לקבוע מהי הדרך המתאימה ביותר לתיקון הבעיה ולתת לכם הצעת מחיר לתיקון יעיל, מהיר ומשתלם.

 

יתרון חשוב של שימוש במצלמת סיב אופטי

צוות המומחים של המאתרים יודע, כי צילום צנרת לצורך איתור מקור הנזילה הוא רק חלק מהשירות. צילום צנרת מאפשר לנו, מלבד איתור ממוקד של הבעיה, לזהות מצבים בעייתיים נוספים ולהתריע עליהם, כמו גם לספק לכם המלצות לתיקון מהיר ויעיל, שימנע נזקים נוספים בעתיד.

אבל אחד היתרונות הנוספים של צילום בעזרת מצלמת סיב אופטי, הוא העובדה כי הכל מתועד. ה"טיול" של המצלמה לאורך הצנרת שלכם נשמר ונמסר לכם, כדי שתוכלו להשתמש בו בעתיד לצרכים משפטיים, או לצרכי תיקונים נוספים של הצנרת.

כמו כן, המומחים של המאתרים מוכרים גם כמומחים בבית המשפט ולכן חוות הדעת שלהם, הנמסרת לכם באמצעות דו"ח בתום עבודת האיתור, קבילה בבית משפט.

 

כמה עולה צילום צנרת

מחיר צילום צנרת משתנה בהתאם לפרמטרים שונים, ביניהם רמת הקושי לבצע את העבודה, עד לאיתור מלא של התקלה, מספר תקלות (דליפות, נזילות, סתימות וכן הלאה) שיש לאתר וכן אופי התיקון, כפי שהמומחים שלנו קובעים לאחר הבדיקה.

 

מחירון צילום צנרת כללי

צילום צנרת מחיר מ-₪750
צילום קווי ביוב מחיר מ-₪750
צילום ביוב בבית פרטי מחיר מ-₪750

 

לצילום צנרת חייגו 055-978-0890 ☎️

השיטה המוכרת ביותר לאיתור בעיות בצנרת תת קרקעית אשר איננה כוללת צילום צנרת היא שיטת ההריסה. יש לחצוב, לשבור ולחפור לאורך הצינור כולו, עד שמגלים את מקור הבעיה. יש לכך חסרונות ברורים ולכן רוב האנשים מעדיפים צילום צנרת.

לא. יש לאתר את הבעיה ולהבין מה צריך לעשות כדי לתקן אותה, לפני שנוכל לתת לכם הצעה לתיקון. משום כך, ניתן לקבל הצעת מחיר נפרדת לתיקון הבעיה – לאחר איתור שלה.

לא בדיוק. מצלמה תרמית מזהה נזילות בקיר, בתקרה וברצפה, אם המשטח עצמו ספוג לחות בגלל הנזילה. למעשה, מצלמה תרמית מצלמת את סביבת הצינור ולא את הצינור עצמו. יש לכך יתרונות רבים, אך גם חסרונות, כאשר יש צורך בצילום צנרת.

צילום צנרת מאפשר איתור מדויק של נזילות, סתימות ותקלות אחרות בצנרת תת קרקעית. בנוסף, זוהי דרך טובה לבצע מיפוי, להבין אם הצנרת צריכה החלפה, תיקונים, טיפול מונע ואף תיעוד לצרכים משפטיים, במקרה של סכסוך בנוגע להוצאות הכרוכות בתיקון התקלה.