איתור נזילות איתור ברור

צילום מרזבים

צילום מרזבים הוא שירות חיוני במקרים רבים. בבתים רבים וגם בבניינים משותפים, מרזבים הם אמצעי הניקוז אשר מונע הצטברות מי גשם על הגג ולכן חשוב מאוד לשמור על מרזבים תקינים, ללא סתימות וללא נזילות. אם אתם חושבים שיש לכם בעיה במרזבים, הזמינו עוד היום שירות צילום מרזבים של צוות המומחים שלנו, כדי למנוע הרחבה של הנזק והוצאה כספית מיותרת.

☑️צילום מרזבים באופן מקצועי ויסודי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

צילום מרזבים
צילום מרזבים
תוֹכֶן הָעִניָנִים

יתרונות צילום מרזבים מקצועי

בתים ובניינים הנמצאים באזורים עשירים בצמחיה הם הבניינים בהם אנחנו מבצעים צילום מרזבים יותר מכל מקום אחר. כאשר יש צמחיה רבה בסביבה, נוטים להצטבר עלי שלכת, זרעים, לכלוכים ואף לשלשת עופות בתוך המרזבים. דבר זה יכול להביא לסתימה של פתח המרזב ואף הצטברות של לכלוך בעומק המרזב, דבר שיביא לסתימה קשה לאיתור ותיקון בהמשך.

עם בוא החורף, מי הגשמים מצטברים על הגג, ללא יכולת להתנקז החוצה. תופעה זו יכולה להביא לחדירת מים לתוך המבנה, לפגוע בתשתיות, לפורר קירות, לגרום תקלות במערכת החשמל ואף במעלית. מיותר לציין כי אף אחד אינו מעוניין בבעיות מסוג זה אצלו בבית.

 

ביצוע מקצועי של צילום מרזבים

לצורך צילום מרזבים, אנחנו נעזרים במכשירים חדשניים ומתקדמים, המאפשרים לנו לאתר את מקור התקלה בלי צורך לפרק את המרזב. אנחנו משתמשים במצלמה מיוחדת, הנקראת מצלמת סיב אופטי, או מצלמת דחיפה, אותה מחדירים דרך פתח המרזב.

המצלמה משדרת תמונה ברורה ואמינה למסך הנמצא אצל המומחים שלנו וכך הם יכולים להחדיר את המצלמה לכל אורך הצינור של המרזב, עד שהם מוצאים את מקור הבעיה המדויק.

 

איתור נזילה ממרזב באמצעות צילום

צילום מרזב ניתן לביצוע גם על ידי מצלמה תרמית. זוהי מצלמה המספקת תמונה ברורה של מפת חום וקור של סביבת המרזב. באופן הזה אפשר לגלות באופן מדויק את מיקומה של נזילה במרזב – אם יש כזאת. לאחר איתור נזילה אנחנו יכולים לספק לכם המלצות לתיקון הבעיה ואף לתקן אותה עבורכם.

כדי לבצע צילום עם מצלמה תרמית, אנחנו ממלאים את הצנרת במים חמים. המצלמה מספקת לנו תמונה של מפת חום וקור של האזור המצולם וכך אנחנו יכולים לראות במדויק היכן קיימת נזילה במרזב. אחר מכן אנחנו יכולים לתקן אותה.

 

יתרונות איתור באמצעות צילום

איתור נזילות וסתימות במרזב באמצעות צילום מרזב, מספק שלל יתרונות, אשר אינם מסתכמים באיתור הבעיה בלבד:

  • איתור הבעיה באופן אמין ומדויק.
  • איתור הבעיה ללא גרימת נזקים נלווים.
  • דו"ח ליקויים מפורט, קביל בבית משפט.
  • המלצות לתיקון אופטימלי.
  • אפשרות לביצוע תיקון על ידי המומחים של המאתרים.
  • מניעה של תקלות עתידיות על ידי גילוי ליקויים שונים במערכת.

 

כמה עולה צילום מרזבים?

מחיר צילום מרזבים עשוי להשתנות בהתאם לגורמים שונים, ביניהם רמת הקושי להגיע לאזור כדי לצלם, מספר הליקויים שצריך לאתר, אורך הצינור שיש לצלם וכן הלאה. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי כאשר אתם נדרשים לשלם עבור צילום מרזבים מחיר גבוה, ייתכן שיש למחיר הזה ערך מוסף ולכן חשוב לבדוק את המפרט בהצעת המחיר ולא רק את המחיר עצמו.

 

מחירון צילום מרזבים כללי

צילום מרזבים מחיר מ-₪1200
צילום קווי ביוב מחיר מ-₪1200
צילום ביוב בלי הרס מחיר מ-₪1200

 

לצילום מרזבים חייגו 055-978-0890 ☎️

ניתן לבצע צילום מרזבים עם מצלמה תרמית, או עם מצלמת סיב אופטי, בהתאם לסוג הבעיה וצורת המרזב.

לא. מחיר התיקון ניתן לחישוב רק לאחר שאנחנו מגלים את מקור התקלה והאופי שלה. לכן הוא לא כלול במחיר התיקון.

סתימות במרזבים נוצרות לרוב כאשר נכנסים לכלוכים לתוך המרזב, כמו עלי שלכת, ענפים, זרעים וכן הלאה. משום כך, כדאי להתקין רשת בפתח המרזב, אשר מונעת חדירת לכלוך ומאפשרת זרימה של מים לצורך ניקוז הגג.

סתימה במרזב יכולה להוביל להצטברות מי גשמים על הגג. מים אלה יכולים לחלחל לתוך הגג, לגרום תקלות קשות במערכת החשמל ובמעלית ולבסוף אף להביא לקריסה של הגג.

דילוג לתוכן