איתור נזילות איתור ברור

פתרון לרטיבות במטבח

חיפוש אחר פתרון לרטיבות במטבח הופך מהר מאוד למשימה מורכבת. קודם כל, פתרונות לרטיבות במטבח מלחיצים בעלי בתים ודירות כי הם מעידים על בעיה בתשתית. בניגוד לבעיות רגילות שאותן אפשר לפתור לבד, כאן הפתרון יחייב שימוש מקצועי והזמנה של בעלי מקצוע. שנית, לא כל תיקון לרטיבות במטבח מבוצע באותה רמה של מקצועיות.
המטרה שלנו היא לחסוך עבורך מחיר פתרון לרטיבות במטבח בלי שזה יבוא על חשבון התוצאות. לנו יש את הניסיון, את המיומנות ואת הכלים למצוא את הפתרון הכי אפקטיבי לבעיה שכבר יש במטבח שלך. אז בכל בעיה של רטיבות ונזילות מים, יש לך עכשיו אל מי לפנות.

☑️פתרון לרטיבות במטבח על הצד הטוב ביותר

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

פתרון לרטיבות במטבח
פתרון לרטיבות במטבח
תוֹכֶן הָעִניָנִים

פתרון לרטיבות במטבח – כך מזהים תיקון מקצועי

המטרה של פתרון לרטיבות במטבח היא לתקן את הבעיה. אבל בשביל לזהות תיקון לרטיבות במטבח ברמה גבוהה ובצורה מדויקת, יש כמה סעיפים שצריך לשים לב אליהם:

 1. סוג המכשור שבו השתמשו – הדרך הכי טובה לדעת אם בעל מקצוע מסוים הוא אמין ומיומן היא לבדוק באיזה מכשור הוא משתמש. היתרון כאן הוא שיודעים לפי המכשור עד כמה אפשר לסמוך על בעל המקצוע, עוד לפני שהוא מתחיל לעבוד.
 2. תקופת אחריות – תקופת אחריות ארוכה מעידה על כך שבעל המקצוע יודע מה הוא עושה. כאשר בעלי מקצוע לוקחים אחריות על תיקון לרטיבות במטבח, זה גם אומר שניתן יהיה לפנות אליהם בעתיד על מנת להמשיך את הטיפול.
 3. המלצות – אפשר לקבל המלצות על בעלי מקצוע מהתחום של פתרונות לרטיבות במטבח. את ההמלצות הכי נוח לאסוף דרך חברים, קרובים ובני משפחה. אם לא מכירים אישית אנשים שהשתמשו בפתרונות כאלה והיו מרוצים, ניתן גם לנסות להרחיב את החיפוש בעזרת מידע מתוך אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות.

 

למה נגרמת רטיבות במטבח?

בהרבה מאוד מקרים, ההזדמנות של חיפוש אחר פתרון לרטיבות במטבח מביאה איתה גם פוטנציאל לשיפור ההתנהלות בעתיד. במילים אחרות, אם כבר יש במטבח כתמי רטיבות ומים – זו יכולה להיות נקודת מפנה שאותה מנצלים כדי למנוע ממצבים כאלה לחזור שוב פעם בעתיד.

על קצה המזלג, אפשר להזכיר כמה סיבות שכיחות עבור בעיות של רטיבות במטבח:

 • איטום לקוי של המבנה מבפנים ומבחוץ
 • פיצוצי מים של הצנרת
 • נזילות מים בגלל בלאי, שחיקה, עומס, סתימות בצנרת ועוד
 • עיבוי שנוצר בגלל חוסר אוורור בחדר המטבח
 • עודף לחות או אדים ממכשירי המטבח והגז

 

איך מבצעים פתרון לרטיבות במטבח?

ההיבט הפרקטי של פתרון לרטיבות במטבח לא פחות מעניין מהאופן שבו מזהים אותו. אם למשל רוצים לחזור אחורה ולהבין איך מחליטים על תיקון לרטיבות במטבח, צריך להכיר את הפתרונות שעל הפרק. בפועל, יש הבדלים מסוימים בין סוגים שונים של פתרונות לרטיבות במטבח ולא כולם נבחרים באותה צורה.

 

גורמי סיכון לרטיבות בבית בכלל ובמטבח בפרט

יש כמובן גם גורמי סיכון שמעלים את הסיכוי לכך שנצטרך פתרון לרטיבות במטבח. אם המטבח הוא בבית קטן ובדירה לא מאווררת, לא יהיה לאן לאדים לברוח. בנוסף, יש סיכוי גבוה יותר לסבול מבעיות איטום ולכן גם מנזילות מים ורטיבות בדירות ישנות.

מצד שני, בעיות רטיבות במטבח הן ממש לא נחלתן של דירות ישנות בלבד. בפועל, יש המון בתים חדשים שבהם קיימות בעיות כאלה בגלל ליקויי בנייה של הקבלן.

 

כמה עולה פתרון לרטיבות במטבח?

בחיפוש אחר פתרון לרטיבות במטבח מחיר מושפע מפרמטרים שונים. בין היתר, צריך להצביע על פרמטרים כגון:

 • מספר כתמי הרטיבות
 • גודל כל כתם של רטיבות מים
 • נגישות למטבח
 • סוג המכשור שבו משתמשים כדי לאתר את הנזילה

 

מחירון פתרון לרטיבות במטבח כללי

פתרון לרטיבות במטבח מחיר מ-₪1200
פתרון לרטיבות בעזרת מצלמה טרמית מחיר מ-₪1200
פתרון לרטיבות בקירות מחיר מ-₪1200

 

הזמינו עכשיו מומחה לרטיבות במטבח 055-978-0890 ☎️

לא, נזקי מים נגרמים מליקויי בניה גם בדירות חדשות.

באמצעות המכשור, הניסיון וההמלצות שיש עליו.

דילוג לתוכן