איתור נזילות איתור ברור

פיצוץ בצנרת

פיצוץ בצנרת הוא אחד מאותם הדברים שכל אחד מייחל שלא יקרה לו לעולם. זהו גורם שיכול לשבש לחלוטין את שגרת החיים, לעצור את החיים ולאלץ אתכם להתעסק בתחום שאתם ממש לא מכירים. אבל עם צוות המומחים של המאתרים אתם לא לבד – עם גיבוי של ניסיון עשיר, ידע מקצועי ומחירים נוחים, צוות המאתרים פותר לכם את הבעיה במהירות ויעילות. התקשרו עכשיו להזמין תיקון פיצוץ בצנרת.

☑️טיפול בפיצוץ בצנרת באופן מהיר ומקצועי

☑️ייעוץ ראשוני ללא עלות

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️מתמחים בכל סוגי הנזילות

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

פיצוץ בצנרת
פיצוץ בצנרת
תוֹכֶן הָעִניָנִים

גורמים להיווצרות פיצוץ בצנרת

פיצוץ בצנרת יכול להיגרם כאשר יש צנרת ישנה ובלויה, אך גם כאשר יש גורם חיצוני שפוגע בצנרת, כמו שורשי עצים החודרים פנימה למשל וגורמים נזקים בלתי הפיכים.

לעיתים גם לחץ מים בלתי מבוקר, הנגרם בעקבות תקלה, או טעות אנוש, יכול לגרום לפיצוץ, אבל הגורם לבעיה הוא רק הדרך שלנו לקראת פתרון, בגלל הנזקים המשמעותיים שיכולים להיגרם. הנזק יכול להיות עצום, אם לא מטפלים בבעיה מבעוד מועד: הצפות של מבנה שלם, נזקי רטיבות, כמו קילופי צבע, עובש בקירות, רצפה הרוסה ואפילו התמוטטות של תקרה וכן הלאה.

משום כך, איתור ותיקון של פיצוצים בצנרת הוא אחד התפקידים החשובים ביותר של צוות המומחים של המאתרים. למעשה, ההמלצה הגורפת שלנו היא לבצע צילום צנרת תקופתי, במיוחד אם מדובר על צנרת ישנה, כדי להימנע מכל הנזקים שיכולים להיגרם בעקבות פיצוץ.

 

מקרים שונים של פיצוץ בצנרת

ייתכנו פיצוצים בצנרת חשופה. במקרה כזה, אין בעיה לאתר את מקור התקלה ולתקן אותה. גם התיקון בדרך כלל פשוט במקרים האלה והוא כולל בעיקר החלפה של חלק הצינור הפגוע. מצד שני, כאשר הפיצוץ מסתתר בצנרת תת קרקעית, או צנרת שממוקמת בתוך קיר, כפי שקורה לעיתים קרובות, יש לבצע לפי התיקון עבודת איתור מורכבת.

 

ביצוע מקצועי של טיפול בצנרת פגועה

כדי לטפל על הצד הטוב ביותר בפיצוצים בצנרת, יש לפנות קודם כל לבעלי מקצוע שיש להם את הידע והציוד הנדרש כדי לטפל בבעיה מתחילתה ועד סופה – כלומר לאתר את מוקד התקלה ללא גרימת נזק וכן כדי לתקן אותה. לצורך איתור מוקד הבעיה, משתמשים במכשירים מיוחדים, כמו מצלמה תרמית – לאיתור פיצוצים בתשתית צינורות הנמצאת בקיר, או בתקרה למשל.

מצלמת סיב אופטי – לאיתור פיצוצים בביוב

חיישן גז – לאיתור בצנרת תת קרקעית וכן הלאה.

 

לאחר איתור מקור הבעיה, אנחנו מבצעים ניתוח של אופי הבעיה ומחפשים את הפתרון הטוב ביותר – כדי לבצע תיקון של הפיצוץ בצורה המתאימה והיעילה ביותר, שתחזיק מעמד לטווח ארוך.

 

כמה עולה איתור ותיקון של פיצוץ בצנרת?

מחיר איתור ותיקון פיצוץ בצנרת עשוי להשתנות בהתאם לאורך קווי הצנרת, מורכבות עבודת האיתור ואופי עבודת התיקון כמובן. לעיתים קרובות, לאחר איתור מוקד הבעיה אנחנו מגלים כי צריך "רק" להחליף חלק של הצינור לצורך תיקון הבעיה, אבל לעיתים יש להחליף את כל הצנרת, כי מדובר בצנרת ישנה, חלודה, מועדת לליקויים נוספים בהמשך.

משום כך, אם אתם מבקשים הצעה עבור פיצוץ בצנרת מחיר, תצטרכו להמתין עד לאחר הבנה מלאה של הבעיה כדי לקבל הצעה כוללת גם את מחיר התיקון.

 

מחירון טיפול בפיצוץ בצנרת כללי

טיפול בפיצוץ בצנרת מחיר מ-₪1000
איתור צנרת מחיר מ-₪800
תיקון צנרת מחיר מ-₪1000

 

לטיפול בפיצוץ בצנרת חייגו 055-978-0890 ☎️

סוגרים במהירות האפשרית את הברז הראשי, מורידים את המפסק הראשי של אספקת החשמל, מפנים את תכולת הבית וקוראים כמה שיותר מהר לצוות המאתרים, הפועל בכל חלקי הארץ.

איתור הפיצוץ יכול להתבצע ללא הרס, אבל אם הפיצוץ מתרחש בצינור בתוך הקיר, או מתחת לרצפה – יש לשבור חלק מהמשטח כדי לתקן את הצינור הפגום, או להחליף אותו.

בכל מקרה של צנרת ישנה ממתכת, כדאי להחליף את כל התשתית בתשתית חדשה מחומרים עמידים יותר, שכן גם לאחר תיקון של פיצוץ אחד, צפוי שיופיעו ליקויים רבים נוספים בהמשך.

המומחים של המאתרים מחליטים לגבי סוג הצנרת לפי מצב הבית, תוואי השטח של הצנרת הקיימת, צרכי הצנרת, צריכת המים של בני הבית ועוד.

דילוג לתוכן