איתור נזילות איתור ברור

עובש

עובש בקירות או בתקרה יכול להיגרם מסיבות שונות, ולא רק עקב כשלים באיטום המביאים לחדירת רטיבות. מעבר לעובדה שעובש מביא עמו ריחות לא נעימים, וכתמים המופיעים על הקירות והתקרה, הוא גם מהווה מפגע תברואתי המסכן אותנו ואת שאר דיירי הבית. בעל מקצוע המתמחה בעובש ואיטום, יוכל לאבחן את הסיטואציה ולהבין את מקור התפתחות העובש. חשוב לזכור שגם לאחר הסרת העובש, יש לטפל בגורם שהביא להיווצרותו כדי למנוע את הישנות הבעיה. בעיות של עובש הן בעיות שמומלץ לטפל בהן במהירות האפשרית, במטרה למנוע מפגעים בריאותיים. זקוקים למומחה לאבחון וטיפול בעובש? פנו אלינו עוד היום להזמנת בעל מקצוע.

☑️טיפול בעובש באופן מקיף ומקצועי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

עובש
עובש
תוֹכֶן הָעִניָנִים

מהו עובש?

העובש הוא למעשה כינוי כללי לקבוצה של פטריות, הנוהגות להתפתח על משטחים שונים. העובש יכול להופיע על מזונות שונים, על משטחים לחים, וגם על קירות ותקרות הבית שלנו. למרות שלעובש יש תפקיד חשוב במערכת האקולוגית, בעת שהוא מתפתח בסביבות המגורים שלנו הוא עלול ליצור בעיות שונות.

מה הבעיה עם עובש?

אילו בעיות יכול ליצור עבורנו עובש, ומדוע מומלץ לטפל בו במהירות האפשרית?

בעיות בריאותיות

כשאנו חיים במקום שבו יש עובש אנו חשופים יותר לבעיות נשימתיות, מכיוון שאנו נושמים את נבגי הפטרייה הנישאים באוויר. האוכלוסיות שעבורן העובש הוא בעייתי במיוחד הם קשישים וילדים – אשר מערכת החיסון שלהם היא פחות חזקה מאוכלוסיות אחרות, וגם אנשים עם בעיות של מערכת הנשימה.

חשיפת מזון

העובש יכול להופיע בכל מקום בסביבת המגורים שלנו, ובהמשך נסביר על התנאים האפשריים להיווצרותו. כשעובש מופיע במטבח שלנו, הוא לא רק מסכן אותנו כשאנו נושמים אותו, אלא גם יכול לבוא במגע עם המזון שאנו אוכלים. מסיבה זו, רצוי להפטר ממזון או מים שאינם אטומים, ועמדו בחלל שבו קיים עובש.

ריחות לא נעימים

ריחות לא נעימים הם בין הסימנים הראשונים המעידים על קיומו של עובש, ולעתים אנו חשים בהם עוד לפני שאנו רואים אותו. ריחות של עובש יוצרים תחושה חנוקה ולא נעימה, וגם מעידים על העובדה שאנו כנראה נושמים את נבגי הפטרייה המסכנים את בריאותנו בטווח הרחוק.

כיצד נוצר עובש?

למרות שאנשים חושבים שעובש נוצר אך ורק עקב רטיבות, קיימות גם סיבות נוספות להיווצרותו. השלב הראשוני בטיפול בעובש, הוא אבחון מדויק של בעל מקצוע שיוכל להבין את מקור הבעיה.

מהן הסיבות להיווצרות עובש?

בעיות בבידוד התרמי

תפקידם של הקירות בסביבות המגורים שלנו, הוא גם לשמור על הבידוד התרמי של הבית או הדירה. במידה והקירות אינם מבודדים כמו שצריך, עלול להתרחש מצב של עיבוי על גבי הקירות, שנוצר כשהסביבה החיצונית היא קרה ופנים הבית הוא חם. ממש כמו התופעה המתרחשת על חלונות האוטו שלנו בחורף, נוזלים יתעבו על גבי הקירות ויעודדו הצטברות של עובש.

רטיבות

רטיבות היא כנראה הסיבה המוכרת ביותר להיווצרותו של עובש בבתים שלנו, והיא יכולה לנבוע ממספר סיבות. במידה וקיים כשל באיטום הגג, המרצפות או הקירות החיצוניים, הדבר יביא לחלחול של רטיבות שתעודד צמיחת עובש. רטיבות יכולה להיגרם גם עקב נזילה באחד מצינורות התשתית המובילים מים.

היעדר אוורור

אחת הסיבות העיקריות להיווצרותו של עובש בבתים היא היעדר אוורור הולם. המקום שמדגים זאת בצורה הטובה ביותר הוא חדר האמבטיה שלנו, שפעמים רבות אנו שוכחים לאוורר אותו אחרי שאנו מתקלחים. היעדר אוורור מעודד התפתחות של עובש, ולכן אנו מוצאים אותו בחללים שהם לחים וסגורים דוגמת מרתפים.

היכן אנו עשויים למצוא עובש?

אנו מעניקים שירותים של אבחון וטיפול בעובש כבר שנים, ובמהלך השנים נתקלנו כמעט בכל המצבים האפשריים. מהם המצבים הפופולאריים שבהם אנו מתמודדים עם הצטברות של עובש?

עובש בתקרה או בקירות

עובש המופיע על התקרה או הקירות הוא כנראה המצב המוכר ביותר, ורובנו כבר נתקלנו בו בעבר. תופעה זו יכולה להיגרם עקב כשל באיטום הגג או הקירות החיצוניים, וגם מסיבות של בידוד תרמי לא מספק של הקירות.

עובש בחדר האמבטיה

חדר האמבטיה הוא אזור שלעתים רבות סובל מהיעדר אוורור נאות, ולכן הצטברות עובש היא מאוד נפוצה בו. כדי למנוע את המצב הזה, אנו ממליצים להתקין ונטה ולהדליק אותה בסיום כל מקלחת, או להתקין חלונות גדולים מספיק שיוכלו ליצור אוורור הולם.

עובש בארונות המטבח

ארונות המטבח שלנו הם אזורים שלעתים נשארים סגורים במשך זמן רב, ולכן הם מאוד מועדים להצטברות עובש. אנו מדברים כאן בעיקר על הארון שמתחת לכיור, שגם מתאפיין ברטיבות פעמים רבות, אך גם על שאר ארונות המטבח.

עובש במקלטים או מרתפים

מקלטים ומרתפים הם קלאסיים להצטברות עובש, וזאת מכיוון שהם נוטים להיות סגורים, אפלים, ולעתים גם מתאפיינים בלחות שמקורה באדמה המקיפה את המבנה.חשוב להקפיד על איטום מקצועי של מקלטים ומרתפים – כדי למנוע חלחול של רטיבות דרך הקירות, וחשוב לתחזק את המרחבים הללו גם בתקופות שאנו פחות משתמשים בהם.

כמה עולה אבחון וטיפול בעובש?

לטיפולי עובש מחיר שיכול להשתנות בהתאם למספר פרמטרים. חשוב להבין, שעוד לפני שאנו מבקשים הצעת מחיר עובש, כדאי להזמין מומחה לאבחון עובש שיוכל למצוא את מקור הבעיה בצורה מדויקת.

מהם הפרמטרים שישפיעו על מחיר בדיקת עובש או טיפול בעובש?

השטח שבו קיימת הבעיה

כשאנו מבקשים הצעת מחיר לבדיקת ואבחון עובש, יש השפעה לשטח שבו צריכה להתבצע הבדיקה. במידה ומדובר בקיר אחד בודד, המחיר צפוי להיות זול יותר מאשר בדיקת עובש בדירה שלמה.

הטיפול הדרוש

כשאנו מחליטים על אופן הטיפול בבעיית העובש שלכם, נקפיד להציע לכם את דרך הפעולה היעילה והחסכונית ביותר. עלות הטיפול בבעיה תלויה בעבודות הדרושות, בחומרי האיטום הנחוצים, ובזמן שבעל המקצוע צפוי להשקיע בעבודה.

שנות הניסיון

בעלי מקצוע מנוסים גובים מחיר יקר יותר מאשר מתלמדים וחובבנים, ויחד עם זאת הם מבטיחים לכם עבודה איכותית ועם אחריות. כשאנו מדברים על בעיות עובש, מומלץ לא להתפשר ולבחור במומחה לאבחון עובש, שיידע להמליץ לכם על פתרון יעיל שיחזיק מעמד גם בעתיד.

מחירון טיפול בעובש כללי

בדיקת עובש מחיר מ-₪170
אבחון עובש מחיר מ-₪250

לטיפול בעובש חייגו 055-978-0890 ☎️

למרות שפעמים רבות אנו יכולים להעיד בעצמנו שמדובר בעובש, מומלץ להזמין בעל מקצוע שיוכל לאשר זאת, וגם להמליץ על דרך הפעולה הטובה ביותר בבעיה.

מחיר בדיקת עובש מתחיל מסכום של ₪170, ויכול להשתנות בהתאם לאופי הבעיה, גודל המבנה, ופקטורים נוספים.

בעלי המקצוע שלנו הם בעלי ניסיון רב בתחום האיטום, הנזילות, והטיפול בעובש, והם מבצעים את בדיקות העובש הדרושות.

אנו מקפידים להעניק שירות מהיר ומקצועי ללקוחותינו, ונשתדל להגיע גם אליכם כמה שיותר מהר. יחד עם זאת, מהירות השירות תלויה בעומס העבודה באותה התקופה.