איתור נזילות איתור ברור

תיקון נזילות

אחד הנזקים החמורים שיכולים לקרות בבית הוא קיומן של נזילות במערכת המים. נזילה קבועה של מים יכולה לגרום למגוון רחב של פגיעות בתשתיות הבית – החל מפגיעה בצבע הקירות, ניפוח, פגיעה בחיפויים התפתחות של עובש ופטריות, פגיעה ברהיטים ולעיתים ממש קריסה של הקיר ופגיעה בתשתיות. בנוסף, קיומה של נזילה יכול גם להוביל לעליה חדה במחירי חשבון המים. על כן, ברגע שמזהים סימן לנזילה בבית יש להקדים ולפנות אל מומחה תיקון נזילות אשר יוכל לספק פתרון מהיר ויעיל לבעיה, לפני שהיא תהפוך לחמורה והתיקון יהפוך ליקר הרבה יותר.

אצלנו תוכלו למצוא מומחים בתחום תיקון נזילות ואיתורן אשר יוכלו להציע לכם שירות מקצועי ואמין, פתרון בעיות מתקדמות וכן מחירים נוחים והוגנים. אנחנו מתחייבים לספק טיפול מקיף בכל בעיה ומספקים שירות בכל רחבי הארץ. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר וייעוץ.

☑️תיקון נזילות באופן מקיף ומקצועי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

תיקון נזילות
תיקון נזילות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

למה חשוב לפנות אל מומחה תיקון נזילות מקצועי?

לא מעט אנשים מתייחסים בקלות דעת לקיומן של נזילות בבית. ברוב המקרים, קשה לזהות את הנזילה עצמה או שהאפקט שלה בשלב הראשונה אינו משמעותי. רטיבות קלה בקיר או סימנים של הצהבה לא מדליקים נורה אדומה אצל כל אחד ולכן רבים ממתינים עד שהבעיה מחמירה וגורמת לנזק משמעותי. בתחומים כמו תיקוני נזילות מדובר בטעות חמורה שכן במצבים בהם הנזילה כבר גרמה נזק לתשתיות יהיה קשה יותר לתקן אותה.

מחיר תיקון נזילות במצבים חמורים יהיה גבוה משמעותית מאשר במצבים בהן מדובר בנזילה במצב מוקדם יותר. כמו כן, כאשר מאתרים נזילה בבית חשוב מאוד לפנות לגורם מקצועי בעל מומחיות בנושא של תיקוני נזילות. לרוב, העובדה שמזהים בעיה במקום מסוים לא בהכרח מעידה על היקף הבעיה האמיתי. מומחה נזילות יכול לבצע בדיקה מקיפה של הצנרת בבית ובכך לספק תמונה מדויקת יותר של הבעיה ושל התיקון הנדרש.

אם למשל מדובר בבית ישן בו הצנרת עשויה מחומר לא מתאים, תיקון מקומי עשוי להיות לא מספיק והפתרון הטוב יותר יהיה החלפה של חלקים נרחבים מהצנרת. בנוסף, תיקון מקומי על ידי אדם שאינו מומחה בתיקוני נזילות עשוי להוביל לחזרת הבעיה לאחר זמן לא רב. על כן, בנושא של תיקון נזילות מחיר גבוה יותר לתיקון אצל גורם מקצועי עדיף משמעותית על מחיר נמוך אבל באיכות נמוכה.

מתי יש צורך בביצוע תיקון נזילות בבית?

ביצוע של תיקון נזילות בבית נדרש כמובן כאשר יש סימן לנזילה. ברוב המקרים, הסימנים יתחילו בצורה יחסית סמויה ורק לאחר החמרת הבעיה יהפכו לגלויים ובולטים. על כן, חשוב מאוד להיות ערניים ולהבין בסימנים מקדימים אשר יכולים להעיד על התפתחותה של בעיה בצנרת הביתית. הסימנים המוקדמים ביותר לרוב יהיו שינוי צבע בקיר או בתקרה לצבע מעט צהבהב וכן התקלפות של הטיח או הצבע על הקיר או על התקרה.

אלו לא סימנים ודאיים לנזילה אך הם צריכים להדליק נורה אדומה וכדאי להזמין בדיקת איתור נזילות כבר בשלב הזה. הופעה של עובשים בצבעים שונים היא סימן יותר בולט וכמובן טפטוף של מים על הקיר או על התקרה הוא הוכחה מוצקה (או נוזלית במקרה שלנו) לנזילה. בנוסף, גם מרצפות או אריחי חיפוי הזזים ממקומן יכולים להעיד על נזילה.

כמו כן, לעיתים לא נוכל לזהות אף סימן פיזי אך נזהה קפיצה משמעותית בחשבון המים. במקרים כאלו, כדאי לסגור את כל ברזי המים בבית וכן את השיבר הראשי. אם לאחר שכן הברזים סגורים מחוג המים בבית ממשיך לנוע הדבר מעיד על נזילה במערכת המים בבית.

השלבים השונים בביצוע תיקון נזילות

אופן תיקון הנזילה תלוי כמובן בסוג הנזילה ובסיבה לנזילה. ישנם מספר גורמים עיקריים אשר יכולים לגרום לבעיה בצנרת אשר תדרוש תיקון נזילה. הסיבה לנזילה יכולה להיות צנרת מאיכות ירודה או צנרת ישנה, כשלים באיטום הצנרת כמו חומרי איטום לא איכותיים או התקנה לא מקצועית של הצנרת או מגורמים חיצוניים כמו סתימה של הצנרת אשר מובילה לפיצוץ או חדירה של שורשים לצנרת או קידוח בשוגג בצנרת. בכל אופן, תיקון נזילה תמיד יתחיל באיתור מקור הנזילה.

  • השלב הראשון – התהליך יתחיל עוד בשיחה הראשונית מול איש המקצוע אשר בו ידווחו לו כלל הפרטים הרלוונטיים לגבי הבעיה – המוקדים השונים, אופי הופעת הנזילה, קרבה לתשתיות שונות בבית או קיומם של מאפיינים מגבילים כמו אריחים.
  • השלב השני – לאחר השיחה הראשונית יגיע מומחה תיקון נזילות לבית על מנת לאתר את מקור הנזילה ולבצע בדיקה מקיפה. את הבדיקה ניתן לבצע באמצעות מגוון של כלים שונים ולרוב יהיה צורך בשימוש ביותר מכלי אחד על מנת לדייק את הבדיקה.
  • השלב השלישי – לרוב לאחר הבדיקה יוכל מומחה תיקון נזילות להעריך בצורה מדויקת יותר את אופי הבעיה וכן לספק הצעת מחיר רלוונטית לתיקון. עם זאת, חשוב לדעת כי גם לאחר הבדיקה במהלך התיקון עשויים להתגלות ליקויים נוספים אשר זקוקים לתיקון ולעיתים גם לשימוש בחלפים.
  • השלב הרביעי – בשלב התיקון אפשר לנקוט בפעולות שונות בהתאם למקור הבעיה – איטום של הצנרת באמצעים שונים, החלפת חיבורים, או אפילו החלפת הצנרת כולה במקרים בהם יש בכך צורך. בנוסף, לאחר זיהוי מדויק של מקור הבעיה, לרוב לא תידרש פגיעה נרחבת בתשתיות הבית ובעל המקצוע יוכל להגיע אל הצנרת באופן מדויק דרך הקיר או הרצפה בהתאם למקור הבעיה.

כמה עולה תיקון נזילות?

מחיר תיקון נזילות מתחיל לרוב בכמה מאות שקלים ועולה ככל שהבעיה מורכבת יותר והתיקון הנדרש הוא רחב יותר. עם זאת, באופן כמעט מוחלט, פניה למומחה תיקון נזילות בשלב מוקדם יותר תוזיל את עלויות התיקון וכל דחיה של התהליך תדרוש תיקון רחב יותר ולעיתים מלבד תיקון הצנרת גם תיקון של תשתיות הבית כמו טיח וצבע ולעיתים גם החלפה של רהיטים שנפגעו כתוצאה מהנזילה.

כמו כן, כיוון שהצנרת בבית נדרשת לעמוד בלחצים ושחיקה גבוה, כדאי מאוד לא להקטין ראש במהלך התיקון ולדרוש תיקון נרחב ומקצועי גם אם הוא יקר יותר. בעיות בצנרת, בעיקר אם מדובר בצנרת ישנה או פגומה, נוטות לחזור אם לא מתקנים אותן בצורה מקצועית ומלאה.

מחירון תיקון נזילות כללי

תיקון נזילות מחיר מ-₪1000
תיקון נזילות בדירה מחיר מ-₪1000
תיקון נזילות מים מחיר מ-₪1000

לתיקון נזילות חייגו 055-978-0890 ☎️

תיקון נזילות תלוי כמובן בסוג ובהיקף הבעיה אך הוא מתחיל לרוב מ-₪1000 ועולה ככל שהתיקון מורכב יותר.

בעזרתנו ניתן למצוא מומחים לתיקון נזילות אשר יכולים להגיע לכל רחבי הארץ.

כמה שיותר מוקדם יותר טוב. אם יש לכם חשד לנזילה בבית, כדאי להזמין מאתר ומתקן נזילות בהקדם על מנת למנוע החמרה של הנזילה.

באמצעות פניה למומחה בתיקון נזילות וביצוע בדיקה מקיפה ומדויקת ניתן לבצע תיקון מקצועי אשר יבטיח את תקינות הצנרת לשנים הבאות.

דילוג לתוכן