איתור נזילות איתור ברור

מאתר נזילות

נזילות עלולות לפקוד אותנו בכל ימות השנה, וזאת למרות שהן נפוצות יותר בימי החורף.בעבר, מאתר נזילות היה נדרש לעבודה סיזיפית שאף הייתה גורמת להרס של קירות ומרצפות, אך היום המצב הוא שונה לחלוטין. תודות להתקדמות הטכנולוגית בתחום איתור הרטיבויות, בעלי המקצוע מסוגלים למצוא נזילות בצורה פשוטה ויעילה, ומבלי לפגוע בשלמות המבנה כלל.

אנו מציעים שירותי איתור נזילות מקצועיים ומדויקים, תוך שימוש בשיא הטכנולוגיה בתחום. אם אתם סובלים מבעיות של נזילות או רטיבות, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום, ולקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר.

☑️מאתר נזילות באופן מקצועי ויסודי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

מאתר נזילות
מאתר נזילות

 

תוֹכֶן הָעִניָנִים

מתי נחפש מאתר נזילות?

כפי שכבר אמרנו, הזמנת מאתר נזילות היא נפוצה בעיקר בימי החורף, אך למעשה היא רלוונטית גם לשאר ימות השנה. מהן הסיטואציות הנפוצות שבהם נחפש מאתר נזילות מקצועי?

רכישת דירה חדשה

קונים דירה מיד שניה? תתחדשו! אנו בטוחים שכבר בדקתם אותה בצורה יסודית ככל האפשר. יחד עם זאת, בעיות של רטיבות הן לא תמיד פשוטות לגילוי, ולעתים אף מוכר הדירה אינו מודע אליהן. כך למשל, דירה שנרכשת בימי הקיץ עלולה להכיל בעיות איטום שונות שאין לנו דרך לדעת עליהן. בעל מקצוע בתחום הנזילות יוכל להגיע לדירה, ולהעניק לכם חוות דעת מקצועית לגביה.

הצפת הדירה שלנו

הצפה של דירה היא אירוע בלתי נעים בעליל, ומי שכבר חווה זאת – בהחלט יידע לספר לכם על כך. מקור ההצפה יכול להיות בבעיית איטום בקירות או בגג, ויכול לנבוע גם מפיצוץ של אחד מצינורות התשתית. כך או כך, לאחר הטיפול בחפצים שלנו והוצאת המים מהדירה, מומלץ להזמין מאתר נזילות מקצועי שיוכל להציע לנו את הדרך הטובה ביותר לטיפול בבעיה.

סימנים של בעיות באיטום

בעיות באיטום יכולות להתרחש בקירות החיצוניים, בגג או ברצפה, והן מאפשרות למים לחדור אל תוך המבנה. כמעט כולנו מכירים את הסימנים השונים המעידים על בעיות איטום, וביניהם נוכל למנות את הבאים:

  1. כתמי עובש על הקירות.
  2. טפטופים ונזילות במקומות שונים.
  3. ריחות של ביוב או של עובש.
  4. בועות על הקיר או "הזעה" של הקירות.

פיצוץ צינור מים

פיצוץ של אחד מצינורות התשתית הנמצאים בקירות הדירה שלנו, יכול להביא לזרימת מים משמעותית אל תוך הדירה. בשלב הראשון, מומלץ כמובן לסגור את ברז המים הראשי של הדירה, ולאחר מכן חובה להזמין מאתר נזילות מקצועי שיוכל לעזור לנו בפתרון הבעיה במהירות האפשרית.

להיות מאתר נזילות

מאתרי נזילות מנוסים יודעים היכן לחפש את הנזילה, ויכולים לאתר סימנים שונים שאנחנו לא נשים לב אליהם. בעבר, איתור נזילות הצריך לעתים פירוק של קירות ומרצפות, וזאת ללא הבטחה לגילוי הנזילה בסופו של דבר. היום המצב הוא שונה, ומאתרי נזילות משתמשים בציוד מתקדם לגילוי הנזילה. האמצעים הטכנולוגיים הללו, מאפשרים לבעלי המקצוע לאתר נזילות מבלי לפרק את הקירות, המרצפות והאריחים.

אמצעים לאיתור נזילות

אצלנו תוכלו למצוא מאתרי נזילות מקצועיים, שעושים שימוש באמצעים הטכנולוגיים המובילים בתחום! באופן זה תוכלו לקבל עבודה מדויקת, חסכונית מבחינה כלכלית, וכזו שלא תהרוס לכם את הבית. אילו אמצעים קיימים כיום לאיתור נזילות?

  1. שימוש במצלמה טרמית.
  2. זיהוי נזילות באמצעות בלון.
  3. שימוש בסיבים אופטיים.
  4. מכשירים אקוסטיים לזיהוי נזילות.
  5. איתור נזילות באמצעות גז.

מצלמה טרמית לאיתור נזילות

שימוש במצלמה טרמית הוא פופולארי במיוחד בתחום איתור הנזילות, והוא מבוסס על הבדלי הטמפרטורות שהמים יוצרים בעת שהם חודרים לקירות. הצילום הטרמוגרפי הוא צבעוני, ובאמצעות הצבעים המשתנים, מאתר נזילות יכול לדעת היכן קיימת נזילה, היכן היא נחלשת והיכן היא מתחזקת. צילומים טרמוגרפיים הם אף קבילים משפטית, ומאפשרים הוכחה נחוצה בעת מחלוקות לגבי התשלום על נזקי הרטיבות.

הזמנת מתקן נזילות

אנו מעניקים שירותי איתור ותיקון נזילות מכל הסוגים, ומתחייבים לכל לקוחותינו לשירות ברמה הגבוהה ביותר. הזמנת מתקן נזילות לביתכם צריכה להיעשות במחשבה תחילה, וזאת מכיוון שהשוק מציע מגוון של בעלי מקצוע בתחום, ואף אחד לא רוצה "ליפול" על בעל מקצוע ברמה נמוכה. כיצד בוחרים בצורה נכונה מאתר נזילות או מתקן נזילות?

המלצה ממקור ראשון

המלצה ממקור ראשון היא הדרך הטובה ביותר לבחור מאתר נזילות, ואם יש לכם חבר או מכר שיכול להמליץ לכם – זה מעולה. באופן זה אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מזמינים בעל מקצוע שכבר הוכיח את עצמו.

התרשמות מעבודות קודמות

גם אם אין באפשרותכם לקבל המלצה ממקור ראשון, תמיד ניתן להתרשם מעבודות קודמות, ולרוב אלה מופיעות באתר או בפרופילים השונים של בעל המקצוע. במידה ואתם רואים שאותו בעל מקצוע כבר שירת חברות או לקוחות מסוימים, אל תתביישו גם לפנות אליהם בנימוס ולברר על השירות.

פנייה ראשונית אל בעל המקצוע

השיחה הראשונית עם כל בעל מקצוע יכולה לומר לנו המון. באפשרותנו לשאול מספר שאלות כדי להתרשם מהרמה המקצועית ומאופן התשובה, באפשרותנו להקשיב לטון הדיבור, ואנו גם יכולים לבקש הערכת מחיר, ולראות האם אנו מקבלים תשובות ברורות או מגומגמות.

כמה עולה מאתר נזילות?

מחיר מאתר נזילות יכול להשתנות בין בעל מקצוע למשנהו, ולכל מאתר נזילות מחיר שונה במקצת. בעלי המקצוע מתמחרים את עצמם בין השאר גם ע"פ שנות ניסיון ורמה מקצועית, אך יש גם אלמנטים נוספים. מעבר לשוני הנובע מההבדל בין בעלי המקצוע, אנו מוצאים קריטריונים נוספים שיכולים להשפיע על מחיר של איתור נזילות:

עונה בשנה

כמו אצל כל בעלי המקצוע, יש תקופות שהן יותר עמוסות ולכן גם יותר יקרות.
בקרב מאתרי הנזילות, התקופה העמוסה היא לרוב ימי הגשמים הראשונים בכל שנה, כיוון שאז נחשפות כל בעיות האיטום.

שירותים אקסטרה

כשאנו מקבלים הצעת מחיר על איתור נזילה, ההצעה מתייחסת לאיתור עצמו, וכל שירות נוסף עלול לייקר את המחיר בהתאם. חלק מהלקוחות מבקשים ממאתר הנזילות גם לטפל בבעיה, לבצע מיפוי צנרת, ועוד. אין ספק שרוב בעלי המקצוע ישמחו לעשות עבורכם מה שהם יכולים, אך קחו בחשבון שהדבר מייקר את המחיר.

מכשירים וציוד

כפי שראיתם במאמר, ישנם מספר אמצעים המשמשים את בעלי המקצוע לאיתור נזילות, ולכל אחד מהם תהיה עלות שונה. העלות נקבעת בהתאם למחיר המכשיר, המיומנות הדרושה לשימוש בו, ואופי העבודה שהוא מכתיב.

מחירון מאתר נזילות כללי

מאתר נזילות מחיר מ-₪1200
מאתר נזילות בדירה מחיר מ-₪1200
מאתר נזילות מים מחיר מ-₪1200

למאתר נזילות חייגו 055-978-0890 ☎️

מאתר נזילות הוא בעל מקצוע שעבר הכשרה מתאימה, ומחזיק בתעודת הסמכה לעסוק בכך.

זמן ההגעה תלוי בעומס העבודה על בעל המקצוע, אך אנו מבטיחים לעשות מאמץ ולהגיע אליכם במהירות האפשרית.

המחיר מושפע ישירות מאופי הבעיה, ולכן קשה לצפות מראש את עלות השירות. נשמח להעניק הצעת מחיר עם הפנייה אלינו.

זמן איתור נזילה משתנה בהתאם לסיטואציה, אך הצעת המחיר שתקבלו ממאתר הנזילות תישאר כמו שהיא, ללא קשר למשך הזמן הנדרש.

דילוג לתוכן