איתור נזילות איתור ברור

זיהוי נזילות

המים הם הנוזל המביא חיים, ובהתאם אנו משתמשים בהם בכל הרבדים של חיינו, בין אם מדובר בשתייה, כביסה, רחצה, או פעולות נוספות. יחד עם זאת, המים מהווים אלמנט בעייתי כשהם חודרים למקומות שבהם הם אינם אמורים להימצא. סיטואציות של נזילות במבנה הן נפוצות בעיקר בחורף, אך יכולות להתרחש גם בשאר עונות השנה מסיבות שונות. בעוד חלק מהמקרים הם פשוטים לזיהוי, מקרים אחרים מקשים עלינו להבין מהיכן מגיעה הנזילה, וזה עלול לגרום לגרירת הבעיה וטיפולים שאינם מתאימים. זיהוי נזילות מקצועי הוא השלב הראשון בפתרון יעיל של נזילה, ולאחריו בעל המקצוע יוכל להבין מהי הדרך המומלצת ביותר לפתרון הבעיה. כיום, זיהוי נזילה יכול להתבצע באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, המונעים את הצורך בהרס מיותר של המבנה.

☑️זיהוי נזילות באופן מקצועי ויסודי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

זיהוי נזילות
זיהוי נזילות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

מתי נצטרך זיהוי נזילות מקצועי?

נזילה יכולה להתרחש עקב סיבות רבות, ולעתים רק בעל מקצוע מנוסה יוכל להצביע לנו על הבעיה ועל הפתרון הרצוי עבורה. ישנם מספר מקרים נפוצים, שבהם לקוחות פונים אלינו לטובת זיהוי נזילות מקצועי:

טפטופים, בועות בקיר, סימני עובש

סימנים אלו הם נפוצים בעיקר בימי החורף, ולרוב הם יעידו על כך שקיים כשל באיטום המבנה. הבעיה באיטום יכולה להיות בגג או בקירות החיצוניים, ולעתים הסימנים עלולים להיות מתעתעים ולהטעות אותנו לגבי מקורה של הרטיבות. לרוב, אי טיפול בבעיות אלה יביא להיווצרות בעיות גדולות יותר, וכמובן בעיות בריאותיות שיכולות להיגרם עקב התפתחות פטריות ועובש.

פיצוץ צינורות תשתית

פגיעה באחד מצינורות המים הממוקמים בקירות הבית שלנו, עשויה להביא לזרימת מים דרמטית במיוחד אל תוך החדר. במקרים כאלו, הפעולה הראשונה הנחוצה, היא סגירת ברז המים הראשי של הדירה כדי לעצור את הזרימה המסיבית. לאחר מכן, נצטרך להזמין זיהוי נזילות מקצועי שיעזור לנו למצוא פתרון לבעיה.

הצפת הדירה או הבית שלנו

הצפה יכולה להיות מאוד בלתי נעימה, ופעמים רבות היא מתרחשת בלילה ומכינה לנו "הפתעה" שמחכה לנו בבוקר. מקורה של ההצפה יכול להיות בקירות, בגג, ואפילו במרצפות, ולא תמיד אנו יכולים לזהות בעצמנו מהיכן חדרו המים הסוררים. זיהוי נזילות עוזר לנו במקרים כאלו, ומומלץ להזמין אותו לאחר שפינינו את המים מהדירה המוצפת וטיפלנו בחפצים.

ריחות לא נעימים

ריחות לא נעימים יכולים להעיד על נזילה מתוך קווי ביוב, או על הימצאותם של מים עומדים או רטיבות המהווים מצע להתפתחות בקטריות ועובש. לפעמים אנו מריחים שקיימת נזילה במבנה, אך לא מצליחים לאתר את מקורה. הזמנת בעל מקצוע לביצוע זיהוי נזילות, תפתור לנו את הבעיה באופן ממוקד ויעיל.

זיהוי נזילות לקראת רכישת דירה

ממש לפני שאנו מתכוונים לרכוש דירה מיד שניה, מומלץ לבצע זיהוי נזילות שיוכל לחסוך מאיתנו כאב ראש עתידי. לעתים הנזילות מסתתרות באופן כזה שאפילו המוכר אינו מודע אליהן, וכן… ישנם גם מצבים שבהם המוכר עלול להסתיר מאיתנו בעיות שכאלה.

ציוד זיהוי נזילות

כיום, לרשותם של בעלי המקצוע בתחום זיהוי הנזילות, עומדים מגוון של כלים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים להם זיהוי פשוט ונוח. כבר אין צורך להרוס קירות ולפרק אריחים במרדף אחר מקור הנזילה, כיוון שהמכשירים השונים מאפשרים זיהוי שלה אפילו מבעד לקירות והרצפות. מהם האמצעים שבאמצעותם ניתן לאתר נזילות בפשטות כיום?

  1. צילומים טרמוגרפיים.
  2. איתור נזילה באמצעות גז.
  3. איתור נזילות באמצעות בלון.
  4. שימוש בסיבים אופטיים.
  5. מכשירים אקוסטיים לגילוי נזילות.

לעתים, מחיר זיהוי נזילות עשוי להשתנות מעט בהתאם למכשיר שבו ישתמש בעל המקצוע, ולכן לכל זיהוי נזילות מחיר מעט שונה.

מהו צילום טרמוגרפי?

צילום טרמוגרפי הוא בין הכלים הפופולאריים בעת זיהוי נזילה, והוא מתקבל ע"י מצלמה טרמית המסוגלת "לראות" דרך קירות המבנה. הצילום הטרמוגרפי מציג את הפרשי הטמפרטורות באמצעות צבעים משתנים, ומאפשר לנו לדעת היכן קיימת רטיבות, היכן היא חזקה והיכן היא נחלשת.

הבסיס לצילום הטרמוגרפי הוא, שהמים יוצרים שינוי טמפרטורה היכן שהם נמצאים, וזה מה שיוצר את שינוי הצבעים בצילום.

תיקון נזילות

אנו מעניקים גם שירות של תיקון נזילות, והוא ייכנס לתמונה לאחר שזיהינו באופן וודאי את מקור הבעיה. תיקון נזילות דורש מיומנות ומקצועיות, וחשוב להקפיד על מספר כללים בעת ביצועו:

איטום בחומרים המתאימים

שוק האיטום מציע מגוון של חומרי איטום, והסיבה לכך היא שכל חומר מתאים לסיטואציה אחרת, ועובד בצורה הטובה ביותר עם חומרים אחרים. כשאנו מתקנים נזילה אנו מקפידים על שימוש בחומרי האיטום המתאימים ביותר, ובאלו שיעניקו לכם עבודה עמידה לאורך זמן.

טיפול ברטיבות הקיימת

גם לאחר זיהוי נזילה ותיקון שלה, חשוב לזכור שעדיין קיימת רטיבות שיש לייבש. אי טיפול ברטיבות קיימת, עלול להביא להצטברות של עובש ובקטריות שיזיקו לנו מבחינה בריאותית.

בדיקת וידוא תקינות

בין אם מדובר בבדיקת הצפה למרפסת שנאטמה, ובין אם יש צורך בהזרמת מים לקו תשתית, חשוב לבצע בדיקת תקינות לאחר הטיפול בבעיה. בדירה כזו מאפשרת לנו לדעת בביטחון שטיפלנו בבעיה כמו שצריך, ושהיא לא תפתיע אותנו שוב בזמן הקרוב.

כמה עולה זיהוי נזילות?

כאמור, מחיר זיהוי נזילות יכול להשתנות בהתאם למכשיר שבו משתמש בעל המקצוע.
כך למשל, שימוש במכשירים אקוסטיים הוא לרוב יקר יותר מאשר שימוש במצלמה טרמית לזיהוי נזילות. האם יש פקטורים נוספים המשפיעים על מחיר זיהוי נזילות?

שירותים שאינם כלולים

חלק מהלקוחות יבקשו שירותים נלווים שאינם כלולים במחיר הזיהוי, וזה משהו שמייקר את הצעת המחיר הסופית. כך למשל, מיפוי צנרת המאפשר לנו לקבל מידע על מסלול התשתית, אינו כלול במחיר זיהוי הנזילה ולכן ייגבה עליו תשלום נוסף.

עונת השנה

עונות עמוסות בקרב מאתרי הנזילות, מביאות עמן התייקרות של השירות ממש כמו בכל שאר השירותים. בקרב בעלי המקצוע העוסקים בזיהוי נזילות, העונה העמוסה היא עונת תחילת הגשמים, שלרוב חושפת את כל בעיות האיטום במבנה.

הוותק של בעל המקצוע

בעל מקצוע עם ניסיון רב, יהיה יקר יותר מאשר חובבן או מתלמד בתחום. יחד עם זאת, שווה לנו לשלם מחיר גבוה יותר, ולקבל עבודה איכותית שתעניק לנו ראש שקט בזמן הקרוב.

מחירון זיהוי נזילות כללי

זיהוי נזילות מחיר מ-₪800
זיהוי נזילות בדירה מחיר מ-₪800
זיהוי נזילות מים מחיר מ-₪800

לזיהוי נזילות חייגו 055-978-0890 ☎️

מחיר זיהוי נזילות מתחיל מסכום של ₪800, ונשמח להעניק לכם הצעת מחיר מפורטת יותר בעת פנייתכם אלינו.

אם אתם חושדים שקיימת אצלכם נזילה, מומלץ לטפל בה במהירות. סימנים לכך יכולים להיות טפטופים, סימני עובש, בועות בקיר וכדומה.

זמן זיהוי הנזילה יכול להשתנות בהתאם לאופי המבנה והבעיה, בכל מקרה – הזמן לא ישפיע על הצעת המחיר שקיבלתם.

בעלי מקצוע עם תעודת הסמכה מתאימה.

דילוג לתוכן