איתור נזילות איתור ברור

דרכי איתור נזילות

נזילות הן חלק בלתי נפרד מחיינו, והסיבה לכך היא שהמים מלווים אותנו בכל אשר נלך. מצד אחד אנו מנסים למנוע מהם לחדור למקומות שבהם הם לא אמורים להיות, ומהצד השני אנו משתמשים בהם באופן רציף לצורך שתייה, רחצה וכביסה. לפני כמה שנים, איתור נזילה הצריך מלאכה לא פשוטה, ולעתים היה כרוך בפירוק של קירות או מרצפות במטרה לגלות את מקור הנזילה. במהלך השנים, פותחו דרכי איתור נזילות מתקדמות יותר, והן מאפשרות לבעלי המקצוע לאתר את מקורות הנזילה ללא שום הרס של המבנה. אנו מציעים ללקוחותינו איתור נזילות מקצועי ומדויק, שיאפשר לכם לקבל פתרון מהיר ויעיל לבעיית הנזילה שלכם.

☑️דרכי איתור נזילות על הצד הטוב ביותר

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

דרכי איתור נזילות
דרכי איתור נזילות

תוֹכֶן הָעִניָנִים

מתי צריך איתור נזילות?

ישנם מספר מצבים, שבהם יש צורך להשתמש במגוון דרכי איתור נזילות כדי לאתר את מקור הבעיה. באילו מצבים נזמין מאתר נזילות מקצועי?

בדיקת נזילות לפני רכישת דירה

נזילות הן לא תמיד גלויות לעין, וכשאנו מתכוונים לרכוש דירה מומלץ לבצע בדיקת נזילות מקיפה עוד לפני החתימה על מסמכי הקנייה. לא תמיד מדובר במצב שבו המוכר מסתיר מאיתנו נזקים, וייתכן מאוד שאפילו הוא אינו מודע לנזילות הקיימות בנכס. מסיבה זו, וכדי לא לקנות "חתול בשק", מומלץ להזמין מאתר נזילות מקצועי לבדיקת הדירה.

זרימת מים מסיבית מהקיר או התקרה

כשאנו מדברים על כמות מים גדולה הזורמת מתוך קירות המבנה, ברוב המקרים יהיה מדובר על פיצוץ של אחד מצינורות המים הנמצאים בקיר. מצב כזה יכול לקרות עקב בלאי טבעי הגורם להיסדקות, או עקב קדיחה לא נכונה או נזק אחר לצינור המים.

מדובר על סיטואציה די דרמטית, שתגרום למים רבים לצאת אל תוך החדר בזמן קצר יחסית, והצעד הראשון הוא כמובן סגירת ברז המים הראשי. לאחר שעשינו זאת, נזמין מומחה שיבחר אחת מבין דרכי איתור נזילות המתאימה למצב.

סימנים המעידים על נזילה

ברוב המקרים, נזילה מאותתת לנו על קיומה באמצעות מגוון סימנים. בין הסימנים הללו נוכל למצוא טפטופים, כתמי עובש וריחות עובש, בועות על הקיר, ו"הזעה" של הקירות. דרכי איתור נזילות מתקדמות, מאפשרות לנו להבין את מקור הנזילה בצורה הכי מדויקת, ומונעות מאיתנו עבודה ונזק מיותר למבנה.

ריחות של ביוב או מים עומדים

בעת שקיימת נזילה של ביוב, מי גשמים, או מים שמקורם בצינורות התשתית, הדבר לעתים גורר ריחות לא נעימים שיכולים להעיד על הבעיה. כשאנו מדברים על נזילה מתוך קו ביוב הריח צפוי להיות עז וברור יותר, אך גם רטיבות או מים עומדים יוצרים ריח לא נעים, וזאת עקב בקטריות ופטריות המתפתחים בהם.

במצבים שבהם אנו חשים בריחות לא נעימים אך לא יודעים מהו מקור הרטיבות, דרכי איתור נזילה שונות תוכלנה לעזור לנו באיתור הבעיה.

הצפת מבנה

הצפה בדירה, מרתף, או כל מבנה אחר, עלולה להיות מתסכלת במיוחד כשאנו לא יודעים מהיכן מגיעה הנזילה. במצב כזה מומלץ להזמין בעל מקצוע שישתמש באחת מדרכי איתור הנזילות העומדות לרשותו, ויעזור לנו לאתר את הבעיה בהקדם האפשרי.

דרכי איתור נזילות

כאמור, היום כבר אין צורך להרוס חלק מהמבנה כדי לחשוף את מקור הנזילה, ועומדים לרשותנו אמצעים טכנולוגיים הרבה יותר מתקדמים:

  1. איתור נזילה עם מצלמה טרמית.
  2. מכשיר אקוסטי לאיתור נזילות.
  3. סיבים אופטיים.
  4. מכשיר אינפרא אדום לגילוי נזילות.
  5. גילוי נזילות באמצעות בלון.
  6. גילוי נזילות באמצעות גז.

כל אחת מהשיטות הנמצאות ברשימה זו מתגלה כיעילה במצבים שונים, ובעל מקצוע מנוסה יידע לבחור את השיטה המתאימה ביותר לכל בעיה. אנו מציעים פתרונות יעילים באמצעות מגוון דרכי איתור נזילות, ומתחייבים ללקוחותינו לשירות ברמה הגבוהה ביותר.

איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית

מצלמה טרמית היא בין האמצעים הפופולאריים לאיתור נזילות, ואנו עושים בה שימוש רב במהלך עבודתנו. צילום טרמוגרפי, מאפשר לבעל המקצוע לקבל אינפורמציה לגבי הרטיבות הקיימת באזורים שונים, ובכך מונע ממנו את הצורך בפירוק קירות, אריחים או מרצפות. המצלמה הטרמית מעניקה צילום צבעוני, והצבעים שבו מעידים על הטמפרטורות המשתנות באזור.

מכיוון שנזילה יוצרת שינוי טמפרטורה, הצילום הטרמוגרפי מאפשר לדעת בדיוק היכן קיימת נזילה או רטיבות, היכן היא מתחזקת והיכן היא נחלשת. קיימות מספר דרכי איתור נזילות, והמצלמה הטרמית היא בין הפופולאריות שבהן.

טיפים לטיפול בנזילות

טיפול בנזילות מצריך מקצועיות רבה, ואין זה משנה באיזו מבין דרכי איתור נזילות השתמשנו. בין השירותים שאנו מציעים ניתן למצוא גם שירותי תיקון נזילות מכל הסוגים, ובעת תיקון שכזה אנו מקפידים לשמור על מספר כללים חשובים:

ייבוש הרטיבות שנוצרה

גם לאחר שאיתרנו את מקור הנזילה וטיפלנו אותה, חשוב לזכור את אותם מים שכבר חדרו למקומות בעייתיים. בהחלט לא מומלץ להשיא את המים הללו היכן שהם, מכיוון שהם יביאו לצמיחת פטריות, התרבות בקטריות, התפוררות הבטון ועוד. אנו מקפידים לדאוג לייבוש הרטיבות הקיימת לאחר טיפול בבעיה.

וידוא הטיפול בבעיה

ביצוע של בדיקת תקינות לאחר הטיפול היא הכרחית, ולמעשה עד שלא נבצע אותה – אין שום הבטחה שהבעיה אכן טופלה. אין זה משנה אם מדובר בבדיקת הצפה של מרפסת, או בהזרמת מים בתשתית שתוקנה זה עתה, חשוב לנו לוודא את תקינות המערכת לאחר הטיפול.

שימוש בחומרי איטום מתאימים

לא כל חומרי האיטום עובדים טוב יחד, ולא כל חומר איטום מתאים לכל מצע. בעלי מקצוע שאינם מתמצאים בתחום האיטום, עשויים להביא למצב שבו הבעיה תחזור על עצמה מהר מאוד, ואנו לא רוצים שזה יקרה. כשאנו מתקנים בעיית נזילות, המומחים שלנו יידעו בדיוק באיזה חומר איטום יש להשתמש מבין המגוון הרחב שהשוק מציע.

כמה עולה איתור נזילות?

מחיר דרכי איתור נזילות יכול להשתנות בהתאם לסוג המכשיר והעלות שלו, ולכן לכל אחת מבין דרכי איתור נזילות מחיר מעט שונה. מעבר לשיטה שבה בחרנו על מנת לאתר את הנזילה, הצעת המחיר שתקבלו עשויה להיות מושפעת גם מהפקטורים הבאים:

1. תקופה בשנה.
2. מספר שנות הניסיון של בעל המקצוע.
3. שירותים שאינם כלולים כגון תיקונים או מיפוי צנרת.

מחירון דרכי איתור נזילות כללי

דרכי איתור נזילות מחיר מ-₪1200
גילוי מקור רטיבות מחיר מ-₪1200
גילוי רטיבות מחיר מ-₪1200

מחפשים דרכי איתור נזילות? חייגו 055-978-0890 ☎️

מצלמה טרמית, גז, בלון, מכשירים אקוסטיים, סיבים אופטיים, ועוד.

המחיר יכול להשתנות בהתאם לעומס ולאופי השירות. נשמח להעניק לכם הצעת מחיר מדויקת לאחר שנבין מהי הבעיה.

בעלי המקצוע שלנו מוסמכים לעבוד באמצעות דרכי איתור נזילות מגוונות, ומחזיקים בתעודת הסמכה מתאימה וניסיון רב בתחום.

המחירים המצוינים כאן נוגעים לאיתור הנזילה בלבד, למרות שאנו מעניקים גם שירותים של תיקון נזילות מכל הסוגים.

דילוג לתוכן