איתור נזילות איתור ברור

גילוי נזילות

עם בואם של ימי החורף, ולעתים גם בעונות אחרות של השנה, אנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם נזילות מטרידות שמקורן לא תמיד ברור. לעתים מקור הבעיה הוא ברור, ואנשים רבים אף מטפלים בה בצורה עצמאית. אך מה קורה במצבים שבהם הנזילה חוזרת על עצמה שוב ושוב, או שאנו לא בטוחים מהיכן היא מגיעה? גילוי נזילות מקצועי עושה שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, במטרה למצוא את מקור הבעיה באופן מדויק.

בין האמצעים שבהם משתמשים בעלי המקצוע בתחום, נוכל למצוא צילומים טרמוגרפיים, גילוי באמצעות סאונד, סיבים אופטיים ועוד. אם ברצונכם לפתור את בעיית הנזילות שלכם אחת ולתמיד, פנו אלינו עוד היום להזמנת גילוי מקצועי של הנזילה שלכם.

                        ☑️גילוי נזילות באופן מקצועי ויסודי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

גילוי נזילות
גילוי נזילות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

מי צריך גילוי נזילות?

אנו עשויים להזדקק לגילוי נזילה במגוון סיטואציות, ובעלי מקצוע בתחום הנזילות משרתים לקוחות פרטיים, חברות, משרדים, מפעלים ועוד. באילו מצבים אנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם נזילה שמקורה לא ברור?

סימני רטיבות בתקרה או בקירות

סימני רטיבות הם נפוצים במיוחד עם הגעתם של הגשמים הראשונים, אך לא רק. סימנים כמו טפטוף, כתמי עובש, ריחות עובש, בועות על הקירות וכדומה, מצביעים ברוב המקרים על כשל באיטום של התקרה, הגג או הקירות החיצוניים במבנה. לא תמיד ברור לנו לחלוטין מהיכן הנזילה מגיעה, ויש מקרים שבהם יופיעו סימני רטיבות על התקרה, אך מקורם יהיה בבעיית איטום של קירות המבנה החיצוניים.

זרימת מים מהקיר

זרימת מים מהקיר היא מקרה קלאסי של פיצוץ צינור מים, ולרוב יהיה מדובר בכמות מים גדולה במיוחד. במקרה כזה נהיה מעוניינים לסגור את ברז המים הראשי בדירה או בבית, ולאחר מכן לבצע גילוי נזילות מקצועי. רק איתור מדויק יוכל להוביל לפתרון יעיל של הבעיה, וצמצום הנזק וההוצאות.

הצפה במבנה

מים הם בין האלמנטים החמקמקים ביותר שקיימים, והם יכולים להגיע ממקומות בלתי צפויים. הצפה בבית שלנו היא סיטואציה לא סימפטית כלל, ולעתים קשה לנו להבין מהיכן היא הגיעה. המים יכולים לחדור מהקירות, מהחלונות (בדירות מרתף למשל), דרך חור בגג, ואפילו מהמרצפות. במקרים כאלו נרצה להזמין גילוי נזילות מקצועי, ולהבין בצורה מדויקת איך ניתן לפתור את הבעיה במהירות האפשרית.

ריחות של ביוב

ריחות של ביוב בתוך מבנה או בסביבתו, עשויים להעיד על נזילה מתוך קווי ביוב. נזילה שכזו יוצרת מספר בעיות, ומעבר לניחוח הלא נעים היא גם עשויה ליצור בעיות בריאותיות. גילוי נזילות מקצועי, מאפשר לבעל המקצוע להבין מהו מקור הנזילה, וזאת אפילו ללא הרס או פירוק של אריח או מרצפת אחת.

גילוי נזילות לקראת רכישת נדל"ן

אנשים רבים מעדיפים לא לקנות "חתול בשק", ולבצע את כל הבדיקות הדרושות לפני שהם רוכשים או שוכרים דירה. בין הבדיקות האלה מומלץ לבצע גם איתור נזילות מקצועי, מהסיבה הפשוטה שנזילות יכולות להיות חבויות, ואין זה משנה כמה טוב נבדוק את הדירה בעצמנו – לא בטוח שנצליח לגלות אותן.

כיצד מתבצע גילוי נזילות?

בעוד בעבר גילוי נזילות הצריך עבודה רבה וסיזיפית, היום הוא מתבצע באמצעים טכנולוגיים מתקדמים שחוסכים זמן ומאמץ רב. בעלי המקצוע בתחום הנזילות עושים שימוש במגוון כלים במטרה לגלות את הנזילה במהירות וביעילות:

  1. מצלמות טרמיות.
  2. גילוי באמצעות גז.
  3. גילוי באמצעות בלון.
  4. סיבים אופטיים.
  5. מכשיר סאונד לגילוי נזילה.

לרוב, מחיר גילוי נזילות נקבע מראש, והזמן שלוקח לאיתור הנזילה יוכל להשתנות אך לא ישפיע על המחיר שנקבע. השימוש באמצעים שהוזכרו, מאפשר עבודה נקייה, ופתרון נקודתי של הבעיה.

טיפים לתיקון נזילות

בנוסף לגילוי נזילות, אנו מעניקים גם שירות של תיקון נזילות מקצועי לכל סוגי הלקוחות. לאחר שבוצע איתור מדויק של מקור הרטיבות, נוכל להבין מהי הדרך החסכונית והיעילה ביותר לטיפול בבעיה. אספנו עבורכם מספר טיפים חיוניים, שכדאי לשים עליהם דגש בעת תיקון נזילות במבנה שלכם:

דאגו להשתמש בחומרים המתאימים לאיטום

כפי שכבר צוין כאן, מים הם עיקשים במיוחד, והם מתאפיינים בכושר עבירות יוצא דופן. בעת תיקון נזילות חשוב להשתמש בחומרי האיטום המתאימים, ולהתבסס על ידע מקצועי בתחום. לא כל חומרי האיטום עובדים היטב על כל מצע, או בשילוב עם חומרים אחרים, ותכונות אלה עשויות להשפיע על טיב עבודת האיטום ועל הישנות הבעיה בעתיד.

הקפידו לייבש את הרטיבות שהצטברה

גם כשאנו מטפלים במקור הנזילה, עלינו לזכור את אותם מים שכבר חדרו והרטיבו מקומות שבהם הם לא אמורים להימצא. במקרה הפחות גרוע יהיה מדובר בכמות מים קטנה, ובמקרים אחרים ייתכן ויהיה מדובר במאגר של ממש. ודאו מול בעל המקצוע שלכם שהוא דואג לייבש את עודפי המים, במטרה למנוע מים עומדים, ריחות לא נעימים, והצטברות של בקטריות ופטריות.

אל תוותרו על בדיקת תקינות

הטיפול בבעיה הסתיים? חובה לבצע בדיקת תקינות. למעשה, עד שלא התבצעה בדיקת תקינות אמינה, אף אחד לא יכול להבטיח לכם שהבעיה אכן טופלה. כך למשל, לאחר תיקון נזילה במרפסת, חלק מבעלי המקצוע נוהגים לבצע בדיקת הצפה, כדי לוודא שהאיטום הותקן כהלכה.

כמה עולה גילוי נזילות?

לכל גילוי נזילות מחיר מעט שונה, ומעבר לכך, מחיר גילוי נזילות צפוי להשתנות בהתאם למספר פרמטרים. מהם הפרמטרים שבאמצעותם בעלי המקצוע קובעים את הצעת המחיר המוגשת לכם?

שירותים נלווים

מחיר גילוי נזילה אינו כולל שירותים נלווים למיניהם, ובמידה ותזדקקו למיפוי צנרת או פעולות הקשורות לתיקון הנזילה, זה ישפיע על הצעת המחיר. מומלץ לוודא מול בעל המקצוע מראש, מה כוללת הצעת המחיר שהוא מגיש לכם.

תקופה בשנה

כמו בשירותים אחרים, ישנן עונות שנחשבות עמוסות יותר אצל בעלי המקצוע, וכך למשל בחודשי הקיץ החמים, מחירי התקנת מזגן יהיו יקרים יותר מאשר בעונות אחרות. באותו אופן, תחילת החורף נחשבת לתקופה עמוסה במיוחד בקרב מגלי ומתקני הנזילות, ולכן הזמנת שירות גילוי נזילות בעונה זו צפוי להיות יקר מהרגיל.

מספר שנות הניסיון

מספר שנות הניסיון של בעל המקצוע, משקף ברוב המקרים את איכות העבודה שנקבל בעת שנזמין אותו. בעלי מקצוע מנוסים נוהגים לקחת מחיר מעט גבוה יותר מאשר מתלמדים או חובבנים, ובתמורה מבטיחים לנו עבודה ברמה גבוהה, סיכוי נמוך יותר להישנות הבעיה, ולעתים גם אחריות למספר שנים או חודשים.

מחירון גילוי נזילות כללי

גילוי נזילות מחיר מ-₪1200
גילוי נזילות בדירה מחיר מ-₪1200
גילוי נזילות מים מחיר מ-₪1200

לגילוי נזילות חייגו 055-978-0890 ☎️

מחיר גילוי נזילות עשוי להשתנות בהתאם לאופי המבנה והבעיה, ומתחיל מסכום של ₪1200. צרו עמנו קשר ונשמח לתת הצעת מחיר מדויקת יותר.

זמן מתן השירות תלוי בעונה ובעומס הלקוחות, ואנו עושים מאמצים כדי להעניק שירות מהיר ככל האפשר.

בהחלט, אנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות.

מי שמחזיק תעודת הסמכה לאיתור נזילות מים.

דילוג לתוכן