איתור נזילות איתור ברור

בדיקת נזילות

נזילות בבית, במשרד, במקלט, ובכל מבנה אחר שבו אנו שוהים, ידועות כחוויות בלתי נעימות שמוציאות אותנו מאיזון בשגרת חיינו. יש סיבות מגוונות שיכולות לגרום נזילה במבנה, ולא תמיד הסיבה ברורה לעין או פשוטה לגילוי. כשאנו סובלים מנזילה במבנה שלנו, לעתים הזמנת שירות של בדיקת נזילות הוא זה שיעניק לנו פתרון, ויאפשר לנו להבין איך מתקדמים הלאה לתיקון הבעיה.

אם גם אצלכם קיימת נזילה, או שאתם חוששים שתגיע אחת כזאת עם הגשמים הראשונים, אל תבזבזו זמן יקר והזמינו עוד היום מומחה לבדיקת נזילות. אנו מציעים בדיקה מקצועית לכל סוגי המבנים, ומתחייבים לשירות ברמה הגבוהה ביותר.

☑️בדיקת נזילות באופן מקיף ומקצועי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

בדיקת נזילות
בדיקת נזילות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

כיצד מתבצעת בדיקת נזילות?

לאחר שפנינו אל בעל מקצוע בתחום הנזילות, הוא יגיע פיזית אל מיקום הנזילה, ויבצע את הבדיקות הנדרשות. בעבר, היה צורך בפירוק של מרצפות וקירות לטובת בדיקת נזילות, וזאת ללא שום הבטחה שהבעיה אכן תיחשף ותיפתר.

עם השנים ענף איתור הנזילות התפתח, וכיום בעלי המקצוע עושים שימוש באמצעים מתקדמים לאיתור מקור הנזילה באופן מדויק. בין האמצעים שבהם משתמשים נוכל למצוא מצלמות טרמיות, סיבים אופטיים, איתור באמצעות גז, ועוד.

בדיקת נזילות – מדוע היא נחוצה?

חלק מהנזילות הן יחסית פשוטות לפיענוח, והדיירים יכולים להבין בכוחות עצמם היכן התעוררה הבעיה. אך מה קורה במצבים שבהם איתור מקור הבעיה הוא מורכב יותר? ובכן, במצבים אלו יהיה צורך בעין מקצועית יותר ובציוד מתקדם שיוכל לעזור בהבנה יסודית של הבעיה.

מצבים שבהם אנו "מנחשים" את מקור הבעיה ללא בדיקת נזילות מקצועית, יכולים להביא להוצאות כלכליות מיותרות, והרס של קירות ומרצפות שלא לצורך.

במה משתמשים לבדיקת נזילות?

כאמור, בענף איתור הנזילות חלו שיפורים טכנולוגיים מרחיקי לכת, וכיום בעלי המקצוע מסוגלים לבצע בדיקת נזילה מדויקת להפליא. בין האמצעים שבהם אנו משתמשים לטובת בדיקת נזילות, ניתן למצוא את הבאים:

  1. צילום אינפרא אדום.
  2. מצלמה טרמית.
  3. איתור נזילות באמצעות בלון.
  4. בדיקת נזילות אקוסטית.
  5. איתור נזילות באמצעות גז.

אופן הטיפול בנזילות

אין להקל ראש כשמדובר בטיפול בנזילות, מכיוון שנזילה שאינה מטופלת כיאות צפויה לחזור על עצמה בעתיד. בדיקת נזילות היא השלב הראשון בטיפול בבעיה, והיא תתווה לנו את המשך הטיפול בה. ישנם מספר עקרונות חשובים שכדאי לשים לב אליהם, בעת שאנו מזמינים בעל מקצוע לתיקון נזילות:

וידוא תקינות לאחר טיפול

רוב בעלי המקצוע יודעים זאת, אך כדאי לוודא עמם את העניין בכל זאת. בדיקת תקינות לאחר הטיפול היא חשובה מאין כמותה, והיא עוזרת לנו להבין האם הבעיה אכן נפתרה. כך למשל, לאחר טיפול בנזילה ממרפסת, נהוג לבצע "בדיקת הצפה" כדי לוודא את תקינות האיטום שהותקן.

ייבוש אזורים עם רטיבות

חשוב לזכור שבמקרים של נזילה, לעתים המים נאגרים במקומות מסוימים, ושם הם יישארו לאורך זמן במידה ולא נדאג לפנות ולייבש אותם. מים עומדים בתוך קירות, מתחת למרצפות או בין מעטפות האיטום, עלולים ליצור בלאי, עובש, ובעיות נוספות שיפגמו בתקינות המבנה. לכן, גם לאחר הטיפול במקור הנזילה, חשוב לוודא את ייבוש המים שכבר הצליחו לחדור למקומות שבהם הם לא אמורים להימצא.

חומרי איטום מתאימים

שוק חומרי האיטום הוא מגוון, ובו נוכל למצוא חומרים מסוגים שונים דוגמת חומרים פוליאוריטניים, זפת, יריעות PVC, יריעות ביטומניות, ועוד. מומחים בתחום האיטום יודעים, שלא כל חומר מתאים לעבודה יחד עם חומר אחר, וחשוב להשתמש בחומרי האיטום הנכונים על מנת לקבל איטום יעיל שיחזיק זמן רב.

מתי נחפש בדיקת נזילות מקצועית?

אנו מעניקים שירותי בדיקת נזילות מקצועית במצבים שונים, וריכזנו עבורכם מספר סיטואציות פופולאריות להזמנת שירות זה:

בדיקה לקראת רכישת נכס

כשאנו מתכוונים לרכוש דירה, בדיקת נזילות היא חשובה מאין כמותה. בעיות של רטיבות ונזילות יכולות להיות חבויות, ולא תהיה לנו שום דרך לדעת שהן קיימות בנכס שאנו עומדים לרכוש. מסיבה זו, אנשים רבים נוהגים להזמין בדיקת נזילות לפני רכישת נכס מיד שניה.

כשל באיטום המבנה

סימנים כמו טפטופים, עובש בקירות, בועות ו"הזעה" של הקירות, פוקדים אותנו ברוב המקרים עם תחילתם של ימי הגשם. התופעות האלה מעידות על כשל באיטום, שיכול להגיע מהגג, מהקירות החיצוניים, מהמרפסת, ועוד. בדיקת נזילה במצב כזה היא הכרחית, על מנת לאפשר טיפול מדויק בנזילה.

פגיעה בתשתיות המים

מכיוון שהמים הם אלמנט חיוני לחיים, ולמרות שאנו לא מעוניינים שהם יחדרו למקומות מסוימים, עדיין אנו צריכים אותם קרוב אלינו! לכן, כל מבנה מכיל צינורות מים רבים העוברים בתוך קירותיו, והם מועדים לבלאי טבעי ולפגמים שנוצרים מסיבות שונות.

בעת שיש פגיעה בצינור מים, הדבר יכול להוביל לנזילה דרמטית מתוך קירות הבית שלנו, ובמצב זה נאלץ לסגור מיד את הברז הראשי, ולהזעיק מומחה שיבצע בדיקת נזילות מקצועית.

כמה עולה בדיקת נזילות?

מחיר בדיקת נזילות יכול להשתנות בין בעלי המקצוע השונים בתחום, וכמו כן, לכל בדיקת נזילות מחיר מעט שונה בהתאם לאופייה. יחד עם זאת, ישנם מספר פקטורים שלרוב ישפיעו על הצעת המחיר שתקבלו:

רמת העומס בהתאם לתקופה

כשאנו מדברים על בדיקת נזילות, לרוב ימי החורף הראשונים הם העמוסים ביותר, ולכן בעלי המקצוע בתחום "מוצפים" בעבודה (תרתי משמע). בזמן התקופות העמוסות עלויות השירות תהיינה יקרות יותר לרוב, ולכן ההמלצה היא לבצע בדיקות איטום ונזילות עוד לפני הגעת הגשמים – במידה והדבר מתאפשר.

מספר שנות הניסיון של בעל המקצוע

כמו בכל ענף, גם כאן עלות השירות מושפעת מהוותק של בעל המקצוע, ומספר שנות הניסיון שלו מעיד בסופו של דבר על איכות העבודה שנקבל. מסיבה זו, כשמדובר בבעל מקצוע מנוסה, לעתים כדאי לנו לשלם מעט יותר וליהנות מראש שקט, אחריות, ועבודה איכותית שתחזיק זמן רב.

שירותים נלווים

ישנן פעמים שבהן בדיקת הנזילות מביאה למסקנות המצריכות שירותים נוספים, כמו תיקונים למיניהם, מיפוי תוואי הצנרת, ועוד. חשוב לזכור שהצעת המחיר הבסיסית כוללת רק את בדיקת הנזילות, ושירותים נוספים יגררו תוספת תשלום בהתאם.

מחירון בדיקת נזילות כללי

בדיקת נזילות מחיר מ-₪800
בדיקת נזילות בדירה מחיר מ-₪800
בדיקת נזילות מים מחיר מ-₪800

לבדיקת נזילות חייגו 055-978-0890 ☎️

המחיר של בדיקת נזילות מתחיל מסכום של 800 ₪, ויכול להשתנות בהתאם לפקטורים שונים הקשורים למבנה ולאופי הנזילה.

אנו מספקים שירות לכל סוגי הלקוחות, ואפשר להזמין אותנו לבדיקת נזילות בבית פרטי, במשרד, בבניינים משותפים, בבריכות ציבוריות ועוד.

במצבים שבהם מקור הנזילה הוא בדירה אחרת, בעל הדירה שממנה הגיעה הנזילה צריך לשלם.
בעת איתור נזילות, ניתן להפיק ראיות קבילות משפטית לעניין זה.

אין לדעת כמה זמן תיקח בדיקת נזילות, מכיוון שהדבר תלוי מאוד בסוג המבנה והנזילה. כך או כך, מחיר בדיקת הנזילות אינו צפוי להשתנות מהצעת המחיר ההתחלתית שקיבלתם.

דילוג לתוכן