איתור נזילות איתור ברור

איתור נזילות

נזילות בבית יכולות להיות מטרד של ממש, ויכולות להיגרם עקב כשל באיטום המבנה המאפשר למי גשמים לחדור פנימה, או לחילופין, עקב בעיה פנימית בתשתיות המים, דוגמת פיצוץ צינור באחד מקירות הבית. פעמים רבות, אנו נתקלים בקושי לאתר מהיכן מגיעה הנזילה, מה שיוצר בעיה מבחינת הזמנת בעל מקצוע ותכנון העבודות הדרושות. במצב שכזה נדרש איתור נזילות מקצועי, שיאפשר לנו להבין בצורה מדויקת את היקף הבעיה.

בשונה מפעם, כיום איתור שכזה מתבצע באמצעות ציוד מתקדם כגון מצלמה תרמית, מכשירים לאיתור באמצעות סאונד, סיבים אופטיים, ועוד. האמצעים הטכנולוגיים הללו מאפשרים איתור של הנזילה באופן מדויק ויעיל הרבה יותר, ופעמים רבות הם חוסכים את הצורך בפירוק קירות ומרצפות כדי למצוא את מקור הבעיה. אם אתם מחפשים איתור נזילות ברמה הגבוהה ביותר, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום, ולקבל הצעת מחיר הוגנת לאיתור הנזילה שלכם.

☑️איתור נזילות באופן מקצועי ויסודי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

איתור נזילות
איתור נזילות

תוֹכֶן הָעִניָנִים

אזורי שירות לאיתור נזילות

מתי נצטרך איתור נזילות?

מי שחווה נזילה או הצפה בדירה, יודע שלא מדובר בחוויה נעימה ברוב המקרים, נזילות תופסות אותנו בהפתעה וכשאנו לא מוכנים אליהן, ומציבות לנו עובדה שדי משבשת לנו את שגרת חיים.

לא תמיד ברור מהיכן המים הסוררים מגיעים לתוך המבנה, ופעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו מתלבטים מה לעשות, וחוככים בדעתנו לאיזה בעל מקצוע עלינו להתקשר. כאן בדיוק נכנס לתמונה איתור נזילות, והוא למעשה השלב הראשון והנחוץ בעת טיפול בבעיה שכזו.

תהליך של איתור נזילות

לאחר פתיחת הקריאה, מאתר נזילות מקצועי יגיע אל הלקוח ויבצע את הבדיקות הדרושות. איתור נזילות יכול לקחת מספר דקות, ויכול לקחת גם מספר שעות, הכל בהתאם לאופי הנזילה והמבנה שבו מדובר. דבר אחד בטוח, והוא שתהליך איתור הנזילות בימינו הוא יעיל הרבה יותר מפעם, וכבר אין צורך בפירוק מיותר של הקירות והמרצפות בחיפוש אחר הבעיה.

מאתרי נזילות משתמשים בציוד טכנולוגי מתקדם, המאפשר להם למצוא את מקור הנזילה עוד לפני שליפת כלי העבודה הראשון. לאחר שהסתיים איתור הנזילה, בעל המקצוע יפיק דוח מסודר ללקוח, על מנת שזה יוכל להחליט ולשקול את המשך צעדיו.

טכנולוגיה של איתור נזילות

אנו מציעים שירות איתור נזילות ברמה הגבוהה ביותר בענף, ולטובת כך עושים שימוש במיטב בציוד בתחום. ממש כמו בכל תחום אחר, גם בענף איתור הנזילות חלה התפתחות טכנולוגית משמעותית בשנים האחרונות, ואנו הקפדנו לא להישאר מאחור. אנו מאתרים נזילות במספר אמצעים מתקדמים:

  1. צילום טרמוגרפי.
  2. צילום אינפרא אדום.
  3. זיהוי נזילה באמצעות בלון.
  4. איתור נזילה באמצעות סאונד.
  5. איתור נזילה באמצעות גז.

איתור נזילה באמצעות צילום טרמוגרפי

מצלמה טרמית היא אחד האמצעים ביעילים בעת איתור נזילות ורטיבויות, ולכן, עוד לפני שאתם מבררים על מחיר איתור נזילות מול בעל המקצוע, רצוי לוודא איתו שהוא משתמש גם בצילום טרמוגרפי. מדובר במצלמה המעניקה לנו תמונה צבעונית המבוססת על טמפרטורה, וכך ניתן לקבל מידע רב לגבי מיקום הרטיבות והמקור שלה.

רטיבות יוצרת שינוי טמפרטורה באזור שבו היא נמצאת, ובהתאם, ככל שהיא נחלשת כך גם ישתנו הצבעים בצילום הטרמוגרפי. צילומים טרמוגרפיים מהווים אמצעי חיוני בעת איתור ותיקון נזילות, והם קבילים כראייה משפטית לצורך הוכחת מקור הנזילה, למשל בעת חילוקי דעות בין שכנים.

תיקון נזילות

במקרים רבים, בעלי המקצוע המעניקים שירותי איתור נזילות, הם אלו שמסוגלים גם לתת לכם מענה להמשך הטיפול בבעיה. מאתר הנזילות יוכל להציע ללקוח דרכים אפשריות לתיקון הנזילה, תוך הסבר לגבי העבודות הנדרשות, המחיר הצפוי, ולוחות זמנים משוערים.

מהם הדברים שעלינו לשים עליהם דגש בעת תיקון נזילות?

טיפול ברטיבות הקיימת

גם לאחר הטיפול במקור הנזילה עצמה, חשוב לזכור שמים כבר חדרו למקומות שבהם הם לא אמורים להימצא, ולעתים נצטרך לייבש אותם כדי למנוע בעיות נוספות. רטיבות יוצרת מצע נוח להתרבות בקטריות ועובש, ומעודדת התפוררות של בטון שהוא חומר סופח מים.

בדיקה לאחר תיקון

מחיר איתור נזילות ותיקון נזילות הוא לא זול, ואנו לא מעוניינים ליצור לעצמנו הוצאות נוספות בעתיד הקרוב. לכן, חשוב לוודא עם בעל המקצוע שהוא מבצע בדיקה לאחר התיקון, כדי לבדוק אם הבעיה אינה חוזרת על עצמה. בדיקה לאחר התיקון תלויה בסוג העבודה שבוצעה, והיא יכולה להתבצע ע"י הצפה של האזור לבדיקת איטום, הפעלה אינטנסיבית של צינורות מים, ושיטות נוספות.

שימוש בחומרים מתאימים

מים מהווים את אחד האלמנטים העיקשים בטבע, ובעל המקצוע שמתקן עבורנו את הנזילה צריך לדעת בדיוק מה הוא עושה. לא כל חומר עובד היטב עם חומרים אחרים, וכשאנו מדברים על חומרי איטום או צנרת, השוק מציע מגוון גדול מאוד מהם. שימוש בחומרים הנכונים הוא קריטי כדי למנוע את חזרת הבעיה לאחר מספר שבועות \ חודשים, וכדי לחסוך מאיתנו הוצאות נוספות בהמשך.

מצבים המצריכים איתור נזילות

איתור נזילות נחשב לאחד השירותים הפופולאריים ביותר  בענף האינסטלציה, וישנם מספר מצבים נפוצים שבהם לקוחות נזקקים לו:

בדיקת נזילות ורטיבויות לפני רכישת נכס

אף אדם לא רוצה לקנות "חתול בשק", ויחד עם זאת בכל נכס עלולות להיות בעיות נסתרות מהעין. מצב קלאסי של בעיות שאנו לא תמיד יכולים לראות במבט ראשון, הוא מצב שבו קיימות בעיות רטיבות בנכס. אנשים רבים בוחרים לבצע איתור נזילות לנכס לפני רכישה, ובכל הם מבטיחים לעצמם ראש שקט ומניעת בעיות עתידיות.

כשל באיטום המבנה

כשלים באיטום הגג, הרצפה, או הקירות החיצוניים, מתגלים לרוב בעת תחילתו של החורף. כשלים אלו יכולים להביא לטפטופים והצפה במקרה הגרוע, ולתופעות כמו עובש, התנפחות הקיר, בועות או "הזעה" של הקיר במקרה הפחות גרוע.

כשלים באיטום המבנה הם לא תמיד פשוטים כפי שהם נראים, ורטיבות שמתגלה בתקרה – יכולה להיות עקב כשל באיטום הקירות החיצוניים של המבנה. כדי לגלות במדויק מהיכן מגיעה הבעיה, יש צורך בהזמנת איתור נזילות מקצועי.

פגיעה בתשתיות המים

קירות הבית המקיפים אותנו, משמשים משכן לצינורות תשתית רבים דוגמת חשמל, מים, ביוב ועוד. פגיעה באחד מצינורות תשתית המים או הביוב, תביא לזרימת מים שיכולה להיות דרמטית במיוחד, וליצור אצלנו הצפה משמעותית ובלתי נעימה בעליל.

לעיתים, המים פשוט מתחילים לזרום מתוך הקיר, ולנו אין מושג קלוש לגבי מקורה של הנזילה. כמובן שהצעד הראשון הוא סגירה של שיבר המים הראשי, ולאחר מכן – נרצה להזמין איתור נזילות מקצועי, שיעזור לנו להבין כיצד לטפל בבעיה.

כמה עולה איתור נזילות?

למרות שכל בעל מקצוע מתמחר את שירותיו באופן מעט שונה, ניתן למצוא מספר פקטורים משותפים שישפיעו על הצעת המחיר שתקבלו בעת הזמנת איתור נזילות:

עונה ותקופה

תקופות שנחשבות עמוסות מבחינת כל שירות, מביאות באופן טבעי לעליית המחירים עקב העומס על בעלי המקצוע. כך למשל, בתחום איתור הנזילות, ניתן לומר שתקופת תחילת החורף היא בין העמוסות בשנה. כשאנו מזמינים בעל מקצוע לאיתור נזילה בימי הגשם הראשונים, סביר להניח שהצעת המחיר שנקבל תהיה מעט גבוהה יותר משאר ימות השנה.

שירותי אקסטרה

לכל איתור נזילות מחיר שונה בהתאם לאופי המבנה והעבודה, אך ברוב המקרים יש בדיקות שנהוגות ע"י רוב בעלי המקצוע, וכלולות בהצעת המחיר הבסיסית. שירותים נלווים מסוימים אינם נכללים בהצעת המחיר הבסיסית, ובמידה ותצטרכו אותם, הדבר צפוי לייקר מעט את עלות העבודה. כך למשל, שירות של מיפוי צנרת מאפשר לנו לקבל מידע נוסף על התשתית, וביצוע שלו מייקר את עלות איתור הנזילה.

ותק בעל המקצוע

כמו בכל תחום אחר, כשאנו מזמינים בעל מקצוע מנוסה יותר, אנו צפויים לשלם מחיר גבוה יותר. יחד עם זאת, בעלי מקצוע מנוסים לרוב מעניקים אחריות על העבודות שלהם, והדבר מבטיח לנו עבודה ברמה גבוהה וראש שקט בשנים הבאות.

מחירון איתור נזילות כללי

איתור נזילות מחיר מ-₪1200
איתור נזילות בדירה מחיר מ-₪1200
איתור נזילות בגינה מחיר מ-₪1800

לאיתור נזילות חייגו 055-978-0890 ☎️

המחיר משתנה בהתאם לשירות הספציפי, ומתחיל מסכום של ₪1200.

בבית, במשרד, ובכל מבנה אחר שבו קיימת בעיה.

מומחי איתור הנזילות שלנו מחזיקים בתעודת הסמכה מתאימה, והם בעלי ניסיון רב בתחום איתור הנזילות.

קשה להגדיר זמן מדויק, כיוון שזה תלוי באופי הנזילה. יחד עם זאת חשוב לציין, שהזמן אינו משפיע על הצעת המחיר שתקבלו.

דילוג לתוכן