איתור נזילות איתור ברור

מיפוי צנרת

טיפול בבעיות שונות בצנרת דורש מיפוי צנרת. מיפוי כזה צריך להיות קיים, לפחות בן מסמכי הרשות המקומית, אך למרבה הצער הוא לא תמיד מדויק ויסודי. משום כך, לעיתים קרובות אנחנו מתבקשים לבצע מיפוי צנרת.
צוות המומחים של המאתרים מבצע מיפוי צנרת ביעילות, ובמהירות ובמחירים נוחים. להזמנת מיפוי צנרת מהמומחים של המאתרים התקשרו עכשיו.

☑️מיפוי צנרת באופן מהיר ומקצועי

☑️ייעוץ ראשוני ללא עלות

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️מתמחים בכל סוגי הנזילות

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

מיפוי צנרת
מיפוי צנרת
תוֹכֶן הָעִניָנִים

מה זה מיפוי צנרת?

מיפוי צנרת היא שיטה חדשנית ומתקדמת לקבלת תמונה מדויקת ואמינה של תשתית הצנרת בתוך מבנה או בחוץ, בשטח ציבורי, או פרטי, מסחרי, או מוסדי. מיפוי מקצועי ללא הרס מתאפשר על ידי שימוש בציוד מתקדם וחדשני, כמו גם בעזרתם של בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ידע מהשורה הראשונה.

המיפוי מאפשר לנו להבין ולזהות את קווי המתאר ואת התוואי המדויק של צנרת ביוב, צנרת מים, צנרת ניקוז ועוד. הציוד החדשני, המאפשר לנו לבצע את המיו באופן אמין ומדויק ביותר, מאפשר לנו גם לזהות את סוג הצנרת, החומר ממנו היא עשויה, ליקויים שונים בצנרת ועוד.

 

מתי צריך מיפוי צנרת?

לפני כל תהליך בניה, או שיפוץ רחב היקף, יש לבצע מיפוי צנרת, אשר יאפשר לתהליך להתבצע בלי לפגוע בתשתית הקיימת. גם אם הוחלט להחליף את הצנרת בתהליך השיפוץ, יש צורך במיפוי, כדי לתכנן באופן זהיר ומסודר את ההחלפה ואת יתר תהליכי השיפוץ.

בנוסף, כל עבודה המצריכה חפירה בקרקע, מצריכה מיפוי צנרת, כדי להבטיח כי הצנרת הקיימת לא תיפגע. לבסוף, גם כאשר יש צורך בביצוע תיקוני צנרת ללא הרס, יש לבצע מיפוי, כדי לדעת כיצד לפעול באופן המיטבי, בלי לפגוע בצנרת הקיימת.

 

תהליך מיפוי צנרת

מיפוי צנרת מתבצע בעזרת ציוד מדידה חדשני, משולב מערכת GPS וטכנולוגיות רבות נוספות, אשר הופכות אותו לאמצעי מדידה מדויק במיוחד.

לאחר ניתוח של כל הנתונים אשר התקבלו מהמכשיר, מהרשות המקומית ומקורות מידע נוספים, ניתן להוסיף אמצעים נוספים, כמו מצלמת סיב אופטי, אותה מכניסים לתוך הצינור כדי לקבל תמונה של חלקי הצנרת הפנימיים, כמו גם בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים ברמה גבוהה, כדי לקבל תוצאות מדויקות ויסודיות ככל הניתן.

 

עבודה שאפשר לבצע בכל מקום

אחד היתרונות הגדולים של תהליך מיפוי צנרת, כפי שאנו מכירים ואוהבים אותו, הוא היכולת שלנו לבצע מיפוי בכל מקום. הציוד המתקדם והמכשירים החדשניים העומדים לרשותנו, מאפשרים לנו לבצע מיפוי בתנאי שטח שונים: קרקע חולית, סלעים, אריחי ריצוף, יציקת בטון. מומחה ראוי לשמו בתחום מיפוי צנרת יכול לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר בכל מקום ובכל מצב.

 

כמה עולה מיפוי צנרת?

רמת המורכבות של עבודת המיפוי היא הפרמטר המשפיע ביותר על מחיר מיפוי צנרת. לצד פרמטר זה, ניתן למנות גם את אורך הצנרת, רמת ההסתעפויות שיש בה, המיקום שלה, הסיבה שלשמה מבצעים את המיפוי וכן הלאה.

משום כך, גם אם מבקשים מכם לשלם עבור מיפוי צנרת מחיר שנראה לכם סביר ומפתה, הקפידו לבקש הצעת מחיר מפורטת, כדי שתבינו בדיוק על מה אתם משלמים ולא תופתעו לאחר ביצוע העבודה.

 

מחירון מיפוי צנרת כללי

מיפוי צנרת מחיר מ-₪800
איתור צנרת מחיר מ-₪800
טיפול בפיצוץ בצנרת מחיר מ-₪1000

 

למיפוי צנרת חייגו 055-978-0890 ☎️

לרוב משתמשים באמצעים אחרים לצורך מיפוי צנרת, שכן היא מתאימה בעיקר לאיתור נזילות, אם כי במקרה של צנרת נסתרת בקיר, או בתקרה, אפשר להשתמש גם במצלמה טרמית.

מיפוי צנרת נחשב שירות אפקטיבי וחסכוני ביותר, משום שכל פתרון אחר כולל שבירה של תשתיות, חפירה באדמה, חציבה בבטון וברצפה וכן הלאה. מיפוי באמצעים מתקדמים מאפשר לנו לחסוך לכם הוצאות עצומות על הרס ותיקון ההרס, חוסך לכם זמן וטרחה רבה.

זהו שירות מתאים מאוד לרשויות, כאשר על הפרק עומדות תוכניות פיתוח למשל, אבל הוא חיוני גם עבור לקוחות מכל המגזרים האחרים.

לא ניתן לתמחר תיקונים, לפני ביצוע מיפוי צנרת ולכן המחיר אינו כולל תיקונים.

דילוג לתוכן