איתור נזילות איתור ברור

מחירים ועלויות

התחום העוסק באטימות, איתור רטיבויות וגילוי נזילות הוא בין התחומים המורכבים ביותר, ובעלי המקצוע העוסקים בו נדרשים לניסיון רב ומיומנות גבוהה. מחירים ועלויות של שירותים בתחום זה יכולים להשתנות בהתאם למגוון פרמטרים, ובעל מקצוע אמין יגיש לכם הצעת מחיר מפורטת עוד לפני תחילת העבודה.

ענף איתור הנזילות עבר תהפוכות רבות בשנים האחרונות, וכיום בעלי המקצוע משתמשים באמצעים מתקדמים לגילוי מקור רטיבות, ומסוגלים לעשות זאת מבלי לפגוע בשלמות המבנה לטובת האיתור. במידה ואתם מעוניינים לברר מחירים ועלויות של שירותים בתחום איתור הנזילות והאיטום, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל את כל האינפורמציה הנחוצה לכם.

מחירים ועלויות
מחירים ועלויות

 

תוֹכֶן הָעִניָנִים

מחירים ועלויות – ממה הם מושפעים?

כשאנו מדברים על מחירים ועלויות בתחום הנזילות והאיטום, נוכל להצביע על מספר פקטורים שישפיעו על המחיר:

הוותק של בעל המקצוע

בעלי מקצוע מתמחרים את השירות שלהם, גם בהתאם לשנות הניסיון שהם מחזיקים באמתחתם. בעל מקצוע מנוסה בתחום הנזילות או האיטום, צפוי לקחת מחיר גבוה יותר מאשר מתלמד או חובבן בתחום. חשוב לזכור שלמרות שאנו משלמים מעט יותר, אנו מקבלים עבודה איכותית שתחזיק מעמד לאורך זמן. רבים מבעלי המקצוע המנוסים גם יעניקו לכם אחריות לתקופה מסוימת.

סוג העבודה הנחוצה

תחום הנזילות והאיטום הוא מורכב, וקשה לצפות מחירים ועלויות לפני שאנו יודעים מה בעצם צריך לעשות. האם מדובר בזיפות של הגג בלבד, או שאולי יש צורך בפירוק רצפות המרפסת וחידוש מעטפת האיטום? כל עבודה מצריכה חומרים אחרים, וכמובן גוזלת כמות זמן אחרת מצידו של בעל המקצוע. כיום, איתור נזילות יכול להתבצע ללא פירוק של המבנה, וזה יתרון גדול מבחינת הצפי לעבודה הדרושה.

חומרי האיטום הדרושים

שוק האיטום התפתח מאוד בשנים האחרונות, והוא מציע מגוון של חומרי איטום. בין החומרים נוכל למצוא יריעות ביטומניות, יריעות PVC, חומרים פוליאוריטניים, חומרים אקריליים גמישים, בט-קל, וכמובן את הזפת הוותיקה. כל חומר מתאים לעבודה על מצע אחר, ובשילוב עם חומרים אחרים. בחירה של חומרי איטום מסוימים תייקר את העלות עבור בעל המקצוע, ולכן תשפיע על הצעת המחיר הסופית.

המכשיר שבו ישתמש בעל המקצוע

תחום איתור הנזילות עושה שימוש במכשירים ושיטות חדשניות, העוזרות לבעלי המקצוע למצוא את מקור הרטיבות בקלות וביעילות, וזאת מביל לפרק, לשבור או לקדוח. בין השיטות לאיתור רטיבות נוכל למצוא:

  1. צילום טרמוגרפי.
  2. מכשירים אקוסטיים.
  3. איתור נזילה באמצעות גז.
  4. איתור רטיבות באמצעות בלון.
  5. סיבים אופטיים.

מחירים ועלויות של גילוי נזילות, עשויים להשתנות בהתאם למכשיר שבו ישתמש בעל המקצוע.

העומס בתקופת הזמנת השירות

ממש כמו בכל תחום, העונה העמוסה תביא לעליית מחירים של בעלי המקצוע בתחום.
כשאנו מדברים על איטום ואיתור נזילות, העונה העמוסה היא בד"כ עונת תחילת החורף, מתי שכל בעיות הרטיבות והאיטום נחשפות. אם נזמין שירות בעונה זו, עלינו לצפות למחירים מעט יותר יקרים מהרגיל.

מתי נברר מחירים ועלויות?

ניתן לברר טווח מחירים ועלויות כבר בפנייה הראשונית שלנו אל בעל המקצוע, ואצלנו אף תוכלו למצוא טבלת מחירים המפרטת את מחירי השירותים השונים. יחד עם זאת, תוכלו לראות שאצלנו וגם אצל בעלי מקצוע אחרים, המחירים מוגדרים כמחירי בסיס שיכולים להשתנות. הסיבה לכך היא, שלבעלי המקצוע קשה לתת הצעת מחיר מדויקת, לפני ההגעה למקום ובדיקת הבעיה לעומק. מתי נצטרך לברר מחירים ועלויות בתחום הנזילות והאיטום?

סימני רטיבות בבית

כולנו כבר נתקלנו בסימני הרטיבות השונים המעידים על כשל באיטום, ולרוב הם מתריעים על התפתחותה של בעיה גדולה יותר במידה ולא נטפל בהם. בין הסימנים הללו נוכל למצוא:

  • כתמי עובש בקירות.
  • ריחות לא נעימים.
  • טפטופים ונזילות.
  • בועות בקיר או בתקרה.
  • הזעה של הקירות או התקרה.

בדיקת נכס לפני רכישה

אנשים רבים מתקשרים אלינו, במטרה לברר מחירים ועלויות של בדיקת רטיבות בנכס לפני רכישה. לעתים בעיות רטיבות הן נסתרות מהעין, וייתכן מאוד שאפילו מוכר הדירה אינו מודע אליהן. בדיקת נזילות בנכס לפני רכישה היא בחירה חכמה, והיא תמנע מאיתנו לקנות "חתול בשק".

נזק לצינור תשתית

בכל מבנה שבו אנו נמצאים, אנו מוקפים בצינורות מים וביוב שמאפשרים את שגרת חיינו התקינה. במקרה של בלאי טבעי או של נזק מכאני לאחד מהצינורות הללו, אנו עלולים לסבול מזרימת מים אינטנסיבית אל תוך הדירה שלנו. במצב כזה יש לסגור את שיבר המים הראשי בדירה, ולחייג לבעל מקצוע לבירור מחירים ועלויות של איתור ותיקון הנזילה.

הצפה בדירה או במרפסת

הצפה בדירה או במרפסת יכולה להתרחש עקב חדירת מי גשמים, או עקב פיצוץ של צינור מים או ביוב. אין צורך להסביר שמדובר בחוויה מאוד לא נעימה, שאנו לא מעוניינים שתחזור על עצמה. לאחר שיקום החפצים והדירה, מומלץ להזמין בדחיפות בעל מקצוע שיסביר לנו על מחירים ועלויות של הטיפול הנדרש.

מה עוד חשוב מעבר למחירים ועלויות?

חוץ מעניין המחיר, ישנם דברים נוספים שכדאי לשים לב אליהם כשאנו בוחרים בעל מקצוע. ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבצע בחירה מושכלת:

חפשו חוות דעת ממקור ראשון

חוות דעת ממקור ראשון של בן משפחה או חבר, היא הדרך הטובה ביותר לשכור את שירותיו של בעל מקצוע מכל תחום. באופן זה אנו מבטיחים לעצמנו בעל מקצוע שכבר הוכיח את עצמו, וכזה שיעניק לנו שירות מקצועי והוגן.

הצליבו המלצות ממקורות שונים

גם אם אין באפשרותכם להשיג חוות דעת ממקור ראשון, תמיד כדאי להצליב חוות דעת ממספר מקורות, ולא להסתמך על מקור אחד בלבד. באופן זה נוכל לקבל תמונה אמינה יותר על בעל המקצוע.

התרשמו מהשיחה הראשונית

אם אנו מספיק רגישים, באפשרותנו להבין מול מי אנו עומדים כבר בשיחת הטלפון הראשונית. שימו לב לטון הדיבור, לסבלנות, לאדיבות, ולתשובות של בעל המקצוע או של הנציג מטעמו. בררו גם על מחירים ועלויות, וקחו בחשבון שבעל המקצוע יוכל רק לתת הערכה בשלב זה, והצעת המחיר תהפוך למדויקת יותר רק לאחר שיגיע לשטח.

בררו לגבי אחריות

האחריות היא אחד הקלפים החזקים של בעלי המקצוע המנוסים יותר, והיא למעשה מבטיחה לכם בין השורות שאתם עובדים עם מקצוען. בררו על אחריות כבר בפנייה הראשונית, ובצעו את ההחלטה הסופית שלכם גם על סמך זה.

מחירים ועלויות כללי

איתור נזילות מחיר מ-₪1200
איתור נזילות בגז מחיר מ-₪1800
מצלמה טרמית לאיתור נזילות מחיר מ-₪1200

למחירים ועלויות חייגו 055-978-0890 ☎️

אפשר להביט בטבלת המחירים שלנו, לחייג אלינו, או להזמין בעל מקצוע להערכת מחיר.

איתור נזילות מתחיל בסכום של ₪1200 ויכול להשתנות בהתאם לסוג המכשיר, אופי הבעיה ותנאי השטח במבנה.

מחירים ועלויות יכולים להיות מושפעים מהוותק של בעל המקצוע, אופי העבודה, החומרים הדרושים והעומס בעונה.

המחירים והעלויות נקבעים ע"פ השוק, וע"פ הפקטורים המשתנים בכל סוג עבודה.

דילוג לתוכן