מאתר נזילות מהגשם

גשם מטפטף כל הלילה והתחושה בתוך הבית נשארת חמימה ומשפחתית. כל בני הבית מצטיידים בגרביים חמות וספל תה או קפה וההרגשה היא שהגשם לא יפגע בנו, בתוך הבית אנו מוגנים. למרות שהבית אמור להיות אטום לגשם ועמיד בפני מים לא תמיד כך הדבר ובמקרה זה מומלץ לקרוא לשירות מאתר נזילות מהגשם.
מים מטפטפים בתוך הבית כתוצאה מגשם פוגעים בתחושת החמימות וגם יכולים לגרום נזק לרהיטים ולציוד בפנים הבית אשר לא אמור להיות חשוף למים, ובטח לא לכמות מים גדולה מאוד.

☑️מאתר נזילות מהגשם מומחה ומקצועי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

מאתר נזילות מהגשם
מאתר נזילות מהגשם
תוֹכֶן הָעִניָנִים

נזילות חיצוניות ופנימיות

נזילה היא סך הכל דבר די נפוץ אשר יכולה להיגרם מגורם פנימי או מגורים חיצוני. כאשר חלק בצנרת הפנימית של הבית מתקלקל או ניזוק, מסלול המים נפגם ועל כן המים זורמים ממקום ואל מקום לא רצוי. מאתר נזילות מהגשם יותר יתמקד בנזילות אשר נגרמות מסיבה חיצונית ובמקרה זה הסיבה היא – גשם.

כאשר מתקיימת סופה או מבול, כמות גשם גדולה ניתזת בעוצמה על הבית באופן שיטתי. תופעת לוואי אשר יכולה לקרות היא גרימת נזק לאחד מחלקי הבית כך שגשם נכנס לתוך הבית ומטפטף.

 

מאתר נזילות מהגשם יכין אתכם לחורף

מעבר להזמנת מאתר נזילה מהגשם לאחר הגשם ולאחר שנוצרה נזילה, ניתן גם להזמין מאתר נזילות מהגשם לצורך איטום טרם החורף או טרם סופה גדולה.

במידה ואתם יודעים כי הבית שלכם נוטה לנזול או שגשם בדרך כלל יוצר בו נזק אשר משליך גם על פנים הבית, כדאי מראש לבצע איטום של הגג ולהכין את הבית לחורף. גם את משימה זאת לא כדאי לבצע לבד אלא לקרוא לאיש מקצוע מוסמך.

 

מאתר נזילות מהגשם יכין אתכם אחרי החורף

לאחר החורף, או לאחר מבול גדול, גם אם לא היה נזק גדול או נזילה משמעותית יכול להיות שכן נגרם נזק סמוי או כזה שלא מספיק בולט. לעיתים יכול להיות שהזמנת מאתר נזילות מהגשם יזהה נזק קל כך שאם הוא לא היה מזוהה בהמשך, או בחורף הבא הנזק היה גדל ועל כן כנראה הייתה נוצרת בו נזילה.

מאתר נזילה מהגשם מעבר לביצוע תיקון נזילות מהגשם יוכל גם לסייע לכם לוודא שלא נגרם נזק רציני לבית, גם אם אין נזילה.

 

כמה עולה מאתר נזילות מהגשם?

לתשלום מאתר נזילות מהגשם מחיר משתנה אשר מותאם לגודל הנזק ולאם יש צורך בתיקון לאחר מכן או שימוש בשיטה מיוחדת. בעצם תוכלו להזמין מאתר נזילות מהגשם רק לבדיקה הראשונית אשר בה הוא יזהה היכן יש נזילה, אם בכלל.

גם אם לא יזהה נזילה רצינית ותרצו בכל זאת לבצע איטום או הכנה לחורף תשלמו כנראה כמה אמות שקלים אך תמנעו הוצאה גדולה יותר בהמשך או בחורף הבא. כלומר מחיר מאתר נזילות מהגשם שווה לכם גם טרם נזילה על מנת לצמצם את העלות בעתיד.

 

מחירון מאתר נזילות מהגשם כללי

מאתר נזילות מהגשם מחיר מ-₪750
מאתר נזילות בדירה מחיר מ-₪750
מאתר נזילות מים מחיר מ-₪750

 

למאתר נזילות מהגשם חייגו 055-978-0890 ☎️

קודם כל, אחרי גשם. אך כמובן, בעקבות זיהוי של נזילה או רטיבות לא מוסברת באחד מחלקי הבית. בשונה מנזילה בצנרת, נזילה כתוצאה מהגשם לא חייבת להיות סמוך למכשיר מים אלא יכולה להיווצר ממש בכל רחבי הבית.

גשם מסיבי יכול ליצור רטיבות או נזק לאחד מחלקי הבית אשר לא בנויים לעמידה בכזאת כמות של מים. בעקבות כך, לאחר גשם יכול להיות שחלק אחד יתפרק או יתפורר ובהתאם מים ינזלו למקומות לא רצויים או צפויים.

מאתר נזילות מהגשם יכול גם לבצע תיקון נזילות מהגשם כך שהוא מתקן נזילה ספציפית או לחילופין בודק את התשתיות ומשפץ אותן כך שתמנע הנזילה הבאה מהגשם.

אין זה משנה אם מדובר בנזילה מהגשם או מקלקול של חלק בצנרת, בכל נזילה שנוצרת מומלץ לקרוא לשירות מאתר נזילות מהגשם.