איתור נזילות איתור ברור

מאתר נזילות בצנרת תת קרקעית

צנרת המים הביתית והן צנרת המים אשר עוברת במבנים גדולים ומתחת לערים לעיתים יהיו מותקנות מתחת לפני הקרקע, כך שלא ניתן להגיע אליהן ללא חפירה או כניסה לבור הביוב. לחילופין, צנרת יכולה גם להיות מעל הקרקע אך עדיין תהיה מוסתרת מאחורי קירות או מתחת לרצפות ותקרות המבנה. מאתר נזילות בצנרת תת קרקעית מומחה בחיפוש, איתור ותיקון נזילות בצנרת תת קרקעית בגלל המורכבות של מיקום הצנרת והסיבוך שלה.

☑️מאתר נזילות בצנרת תת קרקעית מומחה ומקצועי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

מאתר נזילות בצנרת תת קרקעית
מאתר נזילות בצנרת תת קרקעית
תוֹכֶן הָעִניָנִים

צנרת תת קרקעית

צנרות תת קרקעיות וחיצוניות מורכבות מצינורות ומחברים אשר לרוב עשויים פלסטיק על מנת למנוע מקרי חלודה בצנרת ובהתאם גם למנוע עלות תיקון נזילות בצנרת תת קרקעית. גם הזמן מהווה פקטור בעבור תקינות ושמישות הצנרת, כך שצנרת עתיקת יומין בעלת סיכויים גבוהים יותר לצורך בשירותי מאתר נזילות בצנרת תת קרקעית.

אמנם כל צנרת תת קרקעית היא מתחת לקרקע אך ישנם הבדלים במבנה ובהרכב הצנרת בהתאם לסוג ולשטח בהן הצנרות מותקנות. לשכירת שירותיו של מאתר נזילות בצנרת תת קרקעית מחיר בהתאם לאופי הצנרת.

 

מוקדי עניין למאתר הנזילות

מאתר נזילה בצנרת תת קרקעית לרוב יתקשה במציאת סימני זיהוי על פני הקרקע ועל כן ישנם סימנים מיוחדים לנזילות בצנרת תת קרקעית ובהתאם גם סיבות מגוונות להיווצרותה של נזילה בנצרת תת קרקעית.

גורמים להזמנת מאתר נזילות בצנרת תת קרקעית

  1. שינוי מבנה הקרקע בה מוטמנת הצנרת
  2. הריסת הצנרת על ידי צמחיה, בדגש על שורשים תת קרקעיים
  3. אתי חפירה וכלי עבודה אשר עלולים לשבור את חלקי הצנרת
  4. הרכבה לא מיטבית של חלקי הצנרת

 

ההליך של מאתר נזילות בצנרת תת קרקעית

כל בעל מבנה אשר המבנה שלו בעל תשתית של צנרת תת קרקעית ודאי יתקשה לזהות נזילות או פיצוצי מים אשר יכולים לגרום נזק רציני וארוך טווח הן לצנרת והן למבנה כולו. מאתר נזילה תת קרקעית, ובהתאם גם תיקון נזילות תת קרקעיות, חייב להיות תוך הכרה של הצנרת המוטמנת.

על מנת לזהות את חלקי הצנרת משתמש מאתר נזילות תת קרקעיות במכשירי צילום וזיהוי של הצנרת למרות שהיא חבויה באדמה. לאחר שנגלה מיקום חלקי הצנרת יש לאתר את אזור הנזילה הספציפי ובו לבצע תיקון נזילות בצנרת תת קרקעית.

 

כמה עולה מאתר נזילות בצנרת תת קרקעית?

מחיר מאתר נזילות בצנרת תת קרקעית נקבע על פי משך העבודה וכל השלבים שהיו בה החל ממיפוי השטח על מנת לזהות את הצנרת וכלה בהמשך לשלב תיקון נזילות בצנרת תת קרקעית.

השימוש במצלמה טרמית לדוגמא, אשר משמשת למציאת נזילות או איתור תת קרקעי, תגרור תוספת כספית של כמה מאות שקלים, וכן הלאה מבחינת הרכב העבודה שביצע בעל המקצוע.

 

מחירון מאתר נזילות בצנרת תת קרקעית כללי

מאתר נזילות בצנרת תת קרקעית מחיר מ-₪1800
מאתר נזילות בדירה מחיר מ-₪1200
מאתר נזילות מים מחיר מ-₪1200

 

למאתר נזילות בצנרת תת קרקעית חייגו 055-978-0890 ☎️

באם הנזילה או הצנרת תת קרקעית בהכרח נדרש בעל מקצוע על מנת למצוא את חלקי הצנרת כדי לא לחפור סתם וליצור נזק נוסף. זאת הוא יכול לעשות בעזרת מכשור חדשני אשר רלוונטי להליך.

על מנת לא לפגום בצנרת במהלך התהליך תחילה מאתר נזילות בצנרת תת קרקעית יבצע מיפוי של השטח בעזרת מכשיר צילום מיוחד.

רוב הצנרות במבנים קטנים כמו דירות בבניין יעברו דווקא מאחורי הקירות. צנרת תת קרקעית נפוצה בעיקר בבתי קרקע וכמובן במבנים גדולים ובמוסדות. ניתן לברר אצל חברת האחזקה שבנתה את המבנה.

רטיבות ברצפה לרוב מצביעה על נזילה תת קרקעית, כעת יש ליצור קשר עם מאתר נזילות בצנרת תת קרקעית אשר יחפש את מקור הנזילה ויתקן אותה.

דילוג לתוכן