איתור נזילות איתור ברור

מאתר נזילה בתקרה

עצרו את הקריאה והסתכלו למעלה על התקרה שלכם. עכשיו כשחזרתם למסך ודאי תזדהו עם התחושה כי התקרה שלכם יציבה ועמידה לכל תרחיש. בעצם מעולם לא הלכתם בתחושה שהתקרה יכולה ממש ליפול עליכם, נכון? הכוונה היא לא להפחיד אתכם שסוף העולם מתקרב אלא להדגיש כי אמנם התקרה יציבה ועמידה אך היא אכן יכולה להסתיר נזילה או נזק בלתי נראה לעין לא מקצועית. מאתר נזילה בתקרה הוא בדיוק מה שאתם צריכים כאשר כן מתעורר לכם חשד שמשהו בתקרה שלכם לא בסדר.

☑️מאתר נזילה בתקרה – מומחה ויסודי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

מאתר נזילה בתקרה
מאתר נזילה בתקרה
תוֹכֶן הָעִניָנִים

נזילה בתקרה

נוסף על מעל התקרה שלכם כנראה שגם שמעולם לא פגשתם באמת בצנרת הביתית שלכם. בוני הבית שלכם דאגו טוב טוב להסתיר את התשתיות מאחורי הקירות, התקרות והרצפות כדי שלא תפגעו בטעות במערכות וגם כדי שהיא לא תכער לכם את הבית.

בגלל שהצנרת עוברת לכם מעל הראש מעבר לתקרה בהתאם גם יכולה להיווצר נזילה אשר רק מאתר נזילה בתקרה יוכל למצוא. בעיקרון כל המים עוברים בתוך צנרות אך במקרה של נזק או פיצוץ בצנרת המים ינזלו מהצנרת ויטפטפו לכם בתקרה.

 

מאתר נזילה בתקרה, בקירות וברצפה

בגלל שהצנרת מוחבאת כל כך טוב כנראה שלא תצליחו למצוא בעצמכם נזילה סמויה אשר תיווצר באחד מחלקי הצנרת. מאתר נזילות בתקרה בעל כמה יתרונות מובהקים על הניסיון שלכם לאתר את הנזילה ועל אחת כמה וכמה בעל יתרונות על הניסיון שלכם לבצע תיקון נזילה בתקרה.

 

יתרונות מאתר נזילה בתקרה

  1. בעל ניסיון באיתור נזילות
  2. ניסיון ומומחיות בזיהוי סימנים לנזילה סמויה
  3. התמקצעות בשיטות מיוחדות לאיתור נזילה מוחבאת
  4. שימוש ואחזקה של מכשירים מיוחדים כדוגמת מצלמה טרמית לזיהוי נזילה נסתרת

 

מאתר נזילה בתקרה ללא נזק

כאמור, לא בהכרח יהיה לעבודת מאתר נזילה בתקרה מחיר של נזק לתקרה. היכולת שלו להשתמש במכשירים מיוחדים מסייעים לו למצוא את מקור הנזילה מבלי לפרק או לשבור את התקרה. חשבו איזה יתרון משמעותי זה.

בעקבות כך שיכול להיות שכלל לא מדובר בנזילה מהצנרת אלא בכלל ברטיבות כתוצאה ממטר גשם גדול לאורך זמן או דווקא נזק הנגרם למרזב המים המשמש לניקוז. מאתר נזילה בתקרה יכול לזהות ולמפות את מסלול הצנרת ובהתאם להבין האם היא הגורם למצב.

 

כמה עולה מאתר נזילה בתקרה?

סוגיה חשובה היא מחיר מאתר נזילה בתקרה. בגלל שקיימות שיטות ומכשור מיוחד לשימוש מאתר נזילה בתקרה נדמה כי העלות תהיה גבוהה מאוד בהתאם. בפועל מדובר בכמה מאות שקלים עבור כל שירות בודד שמבצע מאתר נזילות בתקרה כך שבפועל תוכלו לבחור מה לעשות בעצמכם ומה להשאיר לו תוך הגעה לסכום של כמה אלפי שקלים בודדים להשלמת כל התהליך.

 

מחירון מאתר נזילה בתקרה כללי

מאתר נזילה בתקרה מחיר מ-₪750
מאתר נזילות בדירה מחיר מ-₪750
מאתר נזילות מים מחיר מ-₪750

 

למאתר נזילה בתקרה חייגו 055-978-0890 ☎️

כצפוי, מיקודו יהיה בחיפוש נזילות בתקרה אך מכיוון שהצנרת עוברת בחלק גדול מהבית הוא יכול גם להעמיק בכל חלקי הצנרת על מנת לוודא שהנזק טופל לגמרי.

אף פעם לא ניתן לדעת בוודאות אך כן הגיוני שקיימת נזילה באם ישנה רטיבות או לחות אשר מופיעה על התקרה.

מאתר נזילה בתקרה, במידה ואכן יאתר אחת, צפוי להמשיך לשלב תיקון נזילה בתקרה. כך בעצם ישלים את ההליך החל מסימן הזיהוי ועד למיגור התופעה והפסקת הנזק.

התשובה המשמחת היא – לא. באפשרותו של מאתר נזילה בתקרה לא לשבור את התקרה אלא להשתמש במכשור חדשני החודר את התקרה ללא פגיעה בה.