איתור נזילות איתור ברור

חיטוי צנרת

צנרת המים הביתית שלכם אולי מספקת לכם מים נקיים, אבל אם הייתם יכולים להסתכל פנימה, כנראה שגם אתם הייתם רצים להזמין חיטוי צנרת. חלודה, אבנית ומשקעים נוספים מצטברים בצנרת ומשפיעים על איכות המים ולכן יש לבצע חיטוי. צוות המומחים של המאתרים מספק שירותי חיטוי מים ברמה גבוהה, יעילה ואמינה. התקשרו עכשיו להזמין חיטוי מים.

☑️חיטוי צנרת באופן מהיר ומקצועי

☑️ייעוץ ראשוני ללא עלות

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️מתמחים בכל סוגי הנזילות

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

חיטוי צנרת
חיטוי צנרת
תוֹכֶן הָעִניָנִים

מתי צריך להזמין חיטוי מים?

צנרת המים היא מערכת סגורה ואטומה, שאין לה מגע עם האוויר הפתוח ולכן איכות המים לא נפגעת כל כך בקלות, אבל אתם עשויים להזדקק לשירות חיטוי מים אם המבנה עבר לאחרונה שיפוץ נרחב, אשר כלל פתיחה של מערכות המים, אם היו לכם הפסקות מים חוזרות, או הפסקת מים ארוכה לאחרונה, עלול להיווצר זיהום של ממש בתוך המערכת ולכן יש צורך לנקות אותה היטב.

 

מה כולל חיטוי צנרת?

חיטוי צנרת הוא למעשה שירות הניתן במקרים קיצוניים של זיהום בתוך המערכת, אבל ניתן להזמין גם שירות ניקוי צנרת מים, ללא חיטוי. מטרת התהליך היא לנקות את המשקעים הנוצרים בצינורות, כמו חלודה, אבנית, שאריות מתכת, חול, אבק ועוד.

יחד עם זאת, חשוב להבין כי חיטוי צנרת במפעל למשקאות קלים למשל, יבוצע באון שונה מאוד לעומת חיטוי בצנרת ביתית ולכן יש לבדוק כל מקרה לגופו.

 

שלבים בתהליך

לצורך ביצוע החיטוי, מרוקנים את הצנרת ומבודדים אותה ממערכת המים המרכזית. לאחר מכן, מזרימים בעוצמה גבוהה מאוד מים מהולים בחומרים מיוחדים, שתפקידם להמיס את המשקעים המיותרים בצינורות, בליווי חומרי חיטוי מתאימים, כמו אוזון.

לבסוף, מבצעים שטיפה יסודית של הצנרת בלחץ מים גבוה, כדי לנקות שאריות חומרים, מחברים את הצנרת בחזרה למערכת הראשית ומפעילים.

 

חיטוי לצורך קבלת טופס 4

אחת הסיבות הנפוצות לביצוע חיטוי צנרת היא לצורך קבלת טופס 4 – אישור לפני אכלוס בית חדש. בלי טופס 4 לא ניתן לחבר את הבית החדש לשתיות הנחוצות, כמו חשמל ומים ולכן הוא חיוני. זהו לא תמיד תנאי הכרחי לקבלת הטופס, אבל רשויות מקומיות רבות דורשות לבצע חיטוי צנרת, לפני שתוכלו לקבל טופס 4.

זוהי דרישה שגרתית למדי, אשר תפקידה להבטיח כי צנרת המים במבנה אינה סובלת מזיהומים הנובעים מתהליך הבנייה. מלבד ההכרח הביקוקרטי, זהו הליך שיש לו חשיבות של ממש, שכן צנרת המים עומדת חשופה בתהליכי בניה וגם בתהליכי שיפוץ נרחבים.

בעקבות זאת, הצנרת יכולה להתמלא באבק, חומרי בניין, לכלוכים שונים, חרקים כמו תיקנים, זבובים וכדומה. משום כך, חיטוי צנרת בבית חדש הוא מומלץ ביותר.

 

כמה עולה חיטוי צנרת?

מחיר חיטוי צנרת הוא כנראה החלק הנחמד בכל הסיפור, שכן מדובר על מחיר נמוך במיוחד, בהשוואה לשירותים אחרים הניתנים בתחום וכן בהתחשב בתוצאה הייחודית, המשרתת אתכם לטווח ארוך מאוד, שומרת על בריאותכם ועל בריאותם של בני המשפחה ומאפשרת העלאה משמעותית של איכות החיים.

יחד עם זאת, אם מבקשים מכם לשלם עבור חיטוי צנרת מחיר שנראה לכם גבוה, הקפידו לשאול מה כולל המחיר. כדאי לבקש הצעת מחיר מפורטת, אשר תבהיר לכם את התמונה ותאפשר לכם להזמין את השירות בלב שלם.

 

מחירון חיטוי צנרת כללי

חיטוי צנרת מחיר מ-₪300
איתור צנרת מחיר מ-₪800
טיפול בפיצוץ בצנרת מחיר מ-₪1000

 

לחיטוי צנרת חייגו 055-978-0890 ☎️

לא. מחיר חיטוי צנרת יכול להשתנות אם מדובר על מבנה גדול במיוחד, על צנרת מוניציפלית, צנרת ציבורית, צנרת של בניין משותף וכן הלאה. המחיר הנמוך ביותר ניתן לתהליך חיטוי בצנרת של דירה קטנה.

לא. התהליך יכול להשתנות בהתאם לסוג הזיהום, רמת הזיהום, סוג הצנרת וכן הלאה.

המאתרים מקבלים תעודת הסמכה באוניברסיטת המאתרים.

בהחלט כן. במקרים מסוימים נדרשת פעולת חיטוי לאחר שמי ביוב חדרו לצנרת המים. במקרה כזה, חיטוי בקטריאלי הוא חיוני ולכן נעשה גם שימוש בחומרים ייעודיים למטרה זו.

דילוג לתוכן