איתור נזילות איתור ברור

חידוש צנרת

חידוש צנרת עשוי להישמע לכם כמו כאב ראש אחד גול – חפירות, חציבות, השבתה של כל שגרת החיים לשבועות ארוכים ועוד. אבל האמת לא יכולה להיות רחוקה יותר, כי כיום אפשר לבצע חידוש צנרת בקלות ובמהירות, ללא הרס.

צוות המומחים של המאתרים מבצעים חידוש צנרת במסר שיטות מתקדמות וישמחו לעמוד גם לשירותכם! התקשרו עכשיו להזמין חידוש צנרת!

☑️חידוש צנרת באופן מהיר ומקצועי

☑️ייעוץ ראשוני ללא עלות

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️מתמחים בכל סוגי הנזילות

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

חידוש צנרת
חידוש צנרת
תוֹכֶן הָעִניָנִים

חידוש צנרת – לא מה שחשבתם

לעומת ימים עברו, בהם חידוש צנרת היה תהליך ארוך ומייגע, שנמשך כמה שבועות במקרה הטוב, כיום התהליך כולו יכול להתבצע בתוך כמה שעות בלבד. גם מידת ההרס היא מינימלית באופן מפתיע, שכן אין צורך לחפור, לחצוב, לפרק ולשבור כדי להגיע לצנרת ולתקן אותה. בהתאמה – גם המחירים כבר אינם כה גבוהים, כפי שהיו בעבר עבור השירות החיוני הזה.

הדבר מתאפשר בזכות מגוון שיטות מתקדמות, המאפשרות לנו לבצע חידוש בצורה נקודתית, מקומית וממוקדת, כדי לחדש את הצנרת במקומות שבהם היא לא פועלת כראוי, או אינה ראויה לשימוש.

 

שיטות חידוש צנרת מתקדמות

לאחר תהליך של זיהוי ואיתור מקור הבעיה בצנרת, אנחנו יכולים להתחיל לתכנן את השיטה המתאימה ביותר ואת אופן היישום המתאים ביותר, לפי המאפיינים של הצנרת, של הבעיה ושל הסביבה:

 1. הטלאה – זוהי שיטה בה אנחנו משתמשים בסיבים של זכוכית ופולימרים, עמידים בפני חומצה, כימיקלים והפרשי טמפרטורות. שיטה זו מחזקת את הצינור ומאפשרת לנו לתקן גם צמתים בצנרת וצינורות מעוותים.
 2. שרוול פולימרי – בשיטה זו אנחנו מחדירים שרוול פולימרי לתוך מקטע הצנרת הזקוק לחידוש. השרוול מתנפח ונצמד לדפנות הצינור הפנימיים, עד שהוא יוצר מעטפת פנימית חדשה, חזקה ועמידה לצינור הקיים.
 3. קוויק לוק – החדרה של גליל נירוסטה שמתרחב בתוך הצינור ונצמד אליו, תוך שהוא מפעיל לחץ פנימי ומבטיח איטום מושלם.
 4. התזה – בשיטה זו אנחנו מתיזים חומר פוליאוריטני לתוך הצינור הפגוע. חומר זה נצמד לדפנות הצינור ומעניק לו דופן פנימית חדשה, עמידה וחזקה.

 

אבחון הבעיה – לפני הכל

אף על פי השיטות המתקדמות והמדהימות המאפשרות לנו לבצע חידוש צנרת ללא גרימת נזקים משניים, אנחנו חייבים לבצע לפני התיקון גם אבחון של מקור הבעיה. לשם כך אנחנו משתמשים במגוון מצלמות ואמצעים מתקדמים אחרים, המאפשרים לנו לאתר באופן מדויק למדי את מיקום הצינור הפגוע, כדי לאבחן במדויק את אופי הבעיה ולהתאים את שיטת התיקון הנכונה ביותר.

בין היתר, עומדים לרשותנו אמצעים מתקדמים, כמו מצלמה תרמית, מצלמת סיב אופטי ועוד.

 

כמה עולה חידוש צנרת?

מחיר חידוש צנרת עשוי להשתנות בהתאם לגורמים שונים:

 • גודל הצינור שיש לחדש.
 • מיקום הצינור ומאפייני השטח.
 • רמת הקושי להגיע למקום הבעיה.
 • שיטת החידוש הנבחרת.
 • רמת הקושי באיתור מקום הבעיה.
 • סוג הצינור הקיים.
 • מצב התשתית הקיימת.

 

משום כך, אם מבקשים מכם לשלם עבור חידוש צנרת מחיר קבוע מראש, בדקו ממה הוא מורכב, כדי שתוכלו להיות בטוחים כי המחיר כולל את כל השלבים הנחוצים בביצוע התהליך.

 

מחירון חידוש צנרת כללי

חידוש צנרת מחיר מ-₪2500
איתור צנרת מחיר מ-₪800
טיפול בפיצוץ בצנרת מחיר מ-₪1000

 

לחידוש צנרת חייגו 055-978-0890 ☎️

כל מקרה שבו הצנרת הקיימת כבר אינה מתפקדת כראוי, אינה מספיק יעילה, או עמידה, מצריך לבצע חידוש צנרת ברמה כזו או אחרת.

בדרך כלל אנחנו משתמשים במצלמת סיב אופטי, אותה מחדירים לתוך הצינור כדי לקבל צילום בזמן אמת של פנים התשתית. צילום זה מנותח על ידי טכנאי מומחה, אשר מאתר את המיקום המדויק של התקלה ומציע את הדרכים המומלצות ביותר לבצע חידוש.

במקרה כזה אנחנו משתמשים בחומר קוטל שורשים טבעי וידידותי לסביבה (ככל הניתן) אשר מונע חדירה של שורשים בהמשך. גם שיטת החידוש מספקת מענה לנושא זה בעתיד.

בהחלט כן. כאשר שיטות אלה מיושמות על ידי בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים הן יכולות לספק מענה איכותי ויעיל לצנרת מכל הסוגים, בכלל זה גם לצנרת מוניציפלית.

דילוג לתוכן