איתור נזילות איתור ברור

זיהוי נזילות מתחת לרצפה

שירות של זיהוי נזילות מתחת לרצפה מבוסס על שימוש בציוד מתקדם. בזכות ציוד מתקדם אפשר כיום לזהות את כל סוגי הנזילות, להתחקות אחר המקור שלהן ולבחור את הפתרון המתאים. כאשר בוחרים פתרון ספציפי לפי סוג, היקף ומיקום הנזילה – חוסכים הרס מיותר ומשיגים תוצאות מעולות. אז גם ברמה הכלכלית וגם במישור הטכני, זיהוי נזילה מתחת לרצפה הוא שירות ששווה להשקיע בו.

אנחנו יכולים לגבש עבורך בשירותי זיהוי נזילות מתחת לרצפה מחיר הוגן בהתאמה אישית. כדי לעשות את זה, נצטרך להגיע אליך בהקדם. אחרי שנקבל ממך פרטים בצורה מסודרת, נדע לא רק איך לזהות את הנזילה אלא גם מה צריך לעשות כדי לתקן אותה.

☑️זיהוי נזילות מתחת לרצפה באופן מקצועי ויסודי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

זיהוי נזילות מתחת לרצפה
זיהוי נזילות מתחת לרצפה
תוֹכֶן הָעִניָנִים

זיהוי נזילות מתחת לרצפה בצורה מקצועית

זה קריטי לתאם שירות מקצועי של זיהוי נזילות מתחת לרצפה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל קבלני האינסטלציה יודעים איך לבצע שירות כזה באופן מקצועי. אבל אם לא מקפידים על סטנדרטים מעודכנים של בקרת איכות ומקצועיות, עלולים לגרום יותר נזק מתועלת: כמו למשל נזק לצינור, הרס של הקיר, הרמת מרצפות וכן הלאה.

מנגד, שירות מקצועי של זיהוי נזילה מתחת לרצפה חוסך את עוגמת הנפש כי הוא מבוסס על מכשור מתקדם ומשוכלל.

 

סיבות להופעת כתמי רטיבות ונזילות מים מתחת לרצפה

יש כמה סיבות להופעת כתמי רטיבות ולצורך בהזמנת שירות זיהוי נזילות מתחת לרצפה. ככל שמקדימים לשים לב לאינדיקציות הבאות, כך עולה הסיכוי להתמודדות אפקטיבית עם הבעיה:

  • כתמי רטיבות בגלל בעיות איטום
  • נזילת מים בגלל פיצוץ בצנרת או צינור פגום
  • רטיבות ונזילות מים בגלל עיבוי לקוי
  • נזילות מים שחודרות מבחוץ בגלל איטום לא מספיק טוב של הקיר

 

ציוד של  זיהוי נזילות מתחת לרצפה

כיום בעלי בתים ודירות כבר לא צריכים להטריח את עצמם בלחפש מה גרם לרטיבות או לנזילה. אם מזמינים שירות מקצועי של זיהוי נזילות מתחת לרצפה ברגע שבו רואים את הרטיבות, מרוויחים בעלי מקצוע שמגיעים עם הציוד המתאים.

 

מצלמה טרמית

רוב בעלי המקצוע מעדיפים לבצע זיהוי נזילה מתחת לרצפה באמצעות שימוש במצלמה טרמית. המצלמה הטרמית מסוגלת לספק הדמיה תלת ממדית, היא מאוד אמינה והיא לא דורשת את הרמת הריצוף.

 

סיב אופטי

סיב אופטי מחליף את כבל הנחושת שבו היו משתמשים בעבר. סיב כזה מסוגל להעביר כמויות גדולות יותר של מידע או נתונים, מה שמאפשר התחקות אחר מקור הנזילה גם בבתים גדולים, בנייני מגורים משותפים, בחצר או בגינה.

 

גלאי קול, רובוט זעיר או איתור נזילות על ידי גז

שיטות אחרות של זיהוי נזילות מבוססות על שימוש בגלאי קול, רובוט זעיר או אפילו גז. בכל השיטות הללו, המטרה היא לאתר את המקור של הנזילה או הרטיבות אבל בלי להרים את המרצפות. אז אם מיישמים את השיטות האלה נכון, מתקנים את הבעיה מהר וביעילות.

 

תיקון נזילות מים מתחת לרצפה

תיקון נזילות מים תלוי באיתור מדויק של מקור הבעיה. בלי לבצע זיהוי נזילות מתחת לרצפה עם מכשור מתקדם, אי אפשר לדעת איזה חלק של הריצוף להרים. אם לא יודעים איפה הנזילה מתחילה, אף תיקון גם לא יחזיק מעמד.

 

כמה עולה זיהוי נזילות מתחת לרצפה?

מחיר זיהוי נזילות מתחת לרצפה נקבע לפי פרמטרים שונים והוא אינו אחיד. עם זאת, הניסיון מלמד שהפרמטרים המשפיעים על המחיר של זיהוי נזילות מתחת לרצפה פחות או יותר חוזרים על עצמם וכוללים את מיקום הנזילה, רמת הדחיפות, סוג התיקון המבוקש וכן הלאה.

 

מחירון זיהוי נזילות מתחת לרצפה כללי

זיהוי נזילות מתחת לרצפה מחיר מ-₪800
זיהוי נזילות בדירה מחיר מ-₪800
זיהוי נזילות מים מחיר מ-₪800

 

לזיהוי נזילות מתחת לרצפה חייגו 055-978-0890 ☎️

עם מכשור מתקדם שמונע הרס מיותר.

בגלל פיצוץ בצנרת, בעיות ניקוז, עיבוי או איטום לקוי של המבנה.

בעלי מקצוע עם מכשור מתאים.

טווח מחירים של כמה מאות שקלים מאפשר לאתר את כל סוגי הנזילות.

דילוג לתוכן