איתור נזילות איתור ברור

זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית

צנרת תת קרקעית אחראית באופן ישיר על איכות החיים שלנו. אם הצנרת לא תקינה או סתומה, זה אומר שגם מערכת אספקת המים לשתייה וגם מערכת השפכים עלולות לסבול מתקלות. יתרה על כך, צנרת תת קרקעית נדרשת להתמודד עם כמויות מים גדולות. אז בשביל למנוע נזקים בלתי הפיכים, חשוב ליצור קשר עם חברה מקצועית ולתאם שירות של זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית בהקדם.

השירות של זיהוי נזילה בצנרת תת קרקעית מתבצע על ידינו רק עם ציוד מתקדם. בגלל שאנחנו משתמשים בציוד מתקדם ומשוכלל, יש לך עכשיו הזדמנות טובה לחסוך על מחיר זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית בלי להתפשר על האיכות והדיוק בתוצאות.

☑️זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית באופן מקצועי ויסודי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית
זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית
תוֹכֶן הָעִניָנִים

זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית בצורה מקצועית

יש כמה דרכים שבהן אפשר לבדוק את רמת המקצועיות של שירותי זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית. הטעות הנפוצה היא להשוות למשל בין שירותי זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית מחיר ועלויות בלבד, אבל יותר חשוב שהשירות יהיה מקצועי מאשר זול.

לכן, מה שבודקים זה באיזה ציוד החברה משתמשת. לאחר מכן, מוודאים שעצם הניסיון לאתר את מקור הנזילה לא יגרום הרס מיותר – בגלל הרמה של מרצפות, שבירה של הקיר וכן הלאה.

 

לאן מגיעה צנרת תת קרקעית?

הקושי העיקרי עם זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית בא לידי ביטוי בכך שהיא גדולה ומסועפת. בניגוד למערכת אספקת מים או אפילו למערכת פינוי שפכים של דירות ובתים פרטיים, צנרת תת קרקעית עלולה לעבור בכל השכונה או העיר.

לכן, חשוב לתאם שירות מקצועי של זיהוי נזילה בצנרת תת קרקעית ולוודא שהוא כולל גם את התיקון של הבעיה. בלי תיקון של הבעיה, אין שום סיכוי לחזור לשגרה המבוקשת.

 

שיטות של זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית

החדשות הטובות הן שכיום ניתן להשתמש במגוון רחב של סוגי ציוד כדי לבצע זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית. הנה למשל כמה שיטות בולטות ומה שמאפיין אותן:

  1. מצלמה טרמית לאיתור מקור הנזילה באמצעות הדמיה תלת ממדית של הצנרת
  2. סיב אופטי שמסוגל לחדור אל עומק הצנרת כדי לבדוק איפה הנזילה התחילה
  3. גלאי קול לזיהוי המקור של הנזילה גם בצנרת תת קרקעית גדולה
  4. רובוט זעיר לזיהוי נזילות במקומות שבהם אין נגישות לבני אדם
  5. איתור נזילות על ידי שימוש בעשן או גז – באופן ידידותי לסביבה ובטוח

 

כל כמה זמן צריך לבדוק צנרת תת קרקעית?

התדירות של שירותי זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית נקבעת לפי כמה פרמטרים. ראשית, צריך כל הזמן להישאר עם אצבע על הדופק כדי לזהות מוקדי רטיבות. שנית, צריך לבחון את אופן השימוש בצנרת: אם למשל מדובר על צנרת של בניין משותף ולא על צנרת של בית פרטי, סביר להניח שהתדירות של הבדיקה תהיה גבוהה יותר.

 

כמה עולה זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית

סקירה כללית של התחום מגלה שיש גורמים שונים שמשפיעים על המחיר של זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית. כך לדוגמא ניתן לראות פערי מחירים יחסית גבוהים בין שירות של זיהוי נזילה בצנרת תת קרקעית כאשר משתמשים במצלמה טרמית, לעומת שירות של איתור נזילה בצנרת תת קרקעית באמצעות שימוש ברובוט זעיר.

לכן כדאי לא רק לקבל הצעת מחיר, אלא לבקש להבין מה בדיוק השפיע עליה וממה היא מורכבת.

 

מחירון זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית כללי

זיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית מחיר מ-₪1400
זיהוי נזילות בדירה מחיר מ-₪800
זיהוי נזילות מים מחיר מ-₪800

 

לזיהוי נזילות בצנרת תת קרקעית חייגו 055-978-0890 ☎️

הדרך לזהות נזילות היא להשתמש במכשור מתקדם ומשוכלל. בין היתר, אפשר לעשות את זה עם מצלמה טרמית, סיב אופטי, רובוט זעיר ועוד.

זיהוי מדויק של מקור הנזילה עוזר לתקן את הבעיה בלי לגרום הרס מיותר.

שחיקה, בלאי, סתימות, פיצוץ מים וכן הלאה.

מחליפים את הצינור הפגום או את כל הצנרת.

דילוג לתוכן