איתור נזילות איתור ברור

הסרת שורשים בקו הביוב

פעולה מקצועית של הסרת שורשים בקו הביוב יכולה לחסוך המון דאגות ובעיות. מטבע הדברים, שורשים נוטים להתפשט מהר בתוך קווי ביוב כי יש שם תנאים אופטימאליים. בין היתר, התנאים כוללים את השילוב האידיאלי בין לחות, רטיבות וחושך. אבל מצד שני, שורשים עלולים לסתום את הבעיה ולהחמיר עד כדי מצב של פיצוצי צנרת. בשביל למנוע נזקים כאלה, יוצרים קשר עם בעלי מקצוע.
בעלי מקצוע מטעמנו יכולים להגיע אליך בהקדם כדי לבצע הסרת שורש בקווי ביוב. אנו מבינים את החשיבות של השירות הזה עבורך, לכן אצלנו מתחייבים לתוצאות טובות ומהר. בנוסף, אנו נוכל לאבחן ולאתר בעיות בקווי ביוב כדי לחסוך עבורך דאגות גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

☑️הסרת שורשים בקו הביוב באופן מקיף ומקצועי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

הסרת שורשים בקו הביוב
הסרת שורשים בקו הביוב
תוֹכֶן הָעִניָנִים

הסרת שורשים בקו הביוב בצורה מקצועית

יש הבדל בין האופן שבו מבצעים הסרת שורשים בקו הביוב בצורה עצמאית לבין פעולה מקצועית שמתבצעת על ידי צוות שמיומן בכך. הנה למשל כמה הבדלים כאלה:

 1. סוג הציוד שבו משתמשים – ניסיון להוציא את השורשים מתוך קו הביוב בצורה עצמאית עלול לנחול כישלון. הסיבה לכך היא שקודם כל כמעט בלתי אפשרי להסיר את השורשים מקווי הביוב בידיים חשופות, מה גם ששימוש במסור לדוגמא דורש מאמץ פיזי לא מבוטל. מנגד, בעלי מקצוע מגיעים אל המקום עם ציוד מתאים ועם ארגז כלים מרשים.
 2. איתור תקלות בקווי ביוב – כדאי לנצל את ההזדמנות של הסרת שורש בקווי הביוב כדי לאתר עוד תקלות. כאשר בעלי מקצוע אחראיים על הפרויקט, זה אומר שהם יידעו מה לבדוק על מנת לוודא שאין סדק בקווי הביוב או נזילות מים נסתרות.
 3. שמירה על הבטיחות – לבעלי המקצוע יש את כל הניסיון הנדרש על מנת לשמור על הבטיחות גם תוך כדי עבודה מורכבת של הסרת שורש בקווי הביוב של הבית, של השכונה או של העיר. לעומת זאת, לאנשים פרטיים אין יכולת לשמור על הבטיחות כי אין להם ניסיון.

 

למה להסיר שורשים?

חשוב לתאם מוקדם שירות של הסרת שורשים בקו הביוב. באמצעות שירות כזה ניתן להשיג מספר יתרונות:

 • מונעים מהשורשים להמשיך להתפשט בתוך הצנרת
 • מגנים על קווי הביוב מפני בלאי מואץ, סדקים ושחיקה
 • מונעים סתימות בקווי הביוב בגלל חסימה של השורשים את זרימת מי השופכין
 • מונעים עיוותים בריצוף כאשר השורשים ממשיכים לצמוח ולטפס למעלה

 

כך יודעים שהגיע העת לבצע הסרת שורשים בקו הביוב

השאלה המתבקשת היא איך בכלל יודעים שצריך להזמין בעלי מקצוע לטובת תיאום השירות של הסרת שורשים בקו הביוב. מטבע הדברים, השורשים שנמצאים בתוך קווי הביוב לא נראים לעין וקשה לזהות אותם בלי ציוד משוכלל ומתקדם. מצד שני, אפשר לדעת שהגיע הזמן להסיר את השורשים בקו הביוב באמצעות אינדיקציות כאלה:

 • זיהוי של שורשים באזורים בלי עצים
 • סתימות חוזרות ונשנות בצנרת
 • קרבה של עצים אל קווי ביוב
 • תקלות בצנרת אצל השכנים

 

מניעת הצטברות של שורשים בקו הביוב

הצד השני של המטבע הוא כמובן נקיטת אחריות אישית. אם לא רוצים להגיע למצב שבו משלמים על הסרת שורשים בקו הביוב, אפשר לנסות למנוע זאת מראש. את זה עושים באמצעות התייעצות עם גנן לגבי מיקום עצים גדולים ותחזוקה תקופתית שכוללת ניקוי צנרת.

 

כמה עולה הסרת שורשים בקו הביוב?

הסרת שורשים בקו הביוב היא פעולה משתלמת שחוסכת עוד נזקים. בהיבט של הסרת שורשים בקו הביוב מחיר התיקון לעומת הנזקים, אין ספק שעדיף להקדים תרופה למכה. עם זאת, בכל הצעה על מחיר הסרת שורשים בקו הביוב יש פרמטרים שונים שמשפיעים על העלות המצטברת.

 

מחירון הסרת שורשים בקו הביוב כללי

הסרת שורשים בקו הביוב מחיר מ-₪600
תיקון צינורות ביוב מחיר מ-₪1000
אבחון סדקים בקו הביוב מחיר מ-₪800

 

להסרת שורשים בקו הביוב חייגו 055-978-0890 ☎️

בגלל תנאי גידול אופטימליים.

עם מכשור מתקדם ומשוכלל.

לפי זמינות, מקצועיות ומחיר הוגן.

דילוג לתוכן