איתור נזילות איתור ברור

החלפת צנרת

החלפת צנרת היא פעולה מסיבית שנהוג לבצע במקרים מסוימים, כאשר יש בכך צורך. יחד עם זאת, חשוב להכיר היטב את הנושא ולתת רק לבעלי מקצוע מעולים לבצע לכם את העבודה. צוות המומחים של המאתרים מבצע החלפת צנרת במקצועיות, מיומנות ואמינו רבה, בעזרת ציוד מתקדם וחדשני. התקשרו עוד היום לביצוע החלפת צנרת.

☑️החלפת צנרת באופן מהיר ומקצועי

☑️ייעוץ ראשוני ללא עלות

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️מתמחים בכל סוגי הנזילות

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

החלפת צנרת
החלפת צנרת
תוֹכֶן הָעִניָנִים

מתי צריך לבצע החלפת צנרת?

יש לבצע החלפת צנרת במקרים מסוימים מאוד, אבל יש שלוש סיבות עיקריות לבצע את העבודה המורכבת הזאת:

  1. רכישה של דירה ישנה, עם תשתית מים ישנה – כדאי להחליף צנרת, לפני שיתחילו לצוץ בעיות ולפני שהמבנה מתחיל להיפגע מחדירה של מים בגלל צנרת לקויה, כמו גם הפרשה של חלודה לתוך מי השתיה, בגלל צינור מתכת ישן ולא מתוחזק.
  2. שיפוץ מסיבי של דירה ישנה – זו הזדמנות פז להחליף את הצנרת הישנה, "על הדרך" כאשר מחליפים את הריצוף למשל. אם יש בבית צנרת מפלסטיק ולא ממתכת, בתנאי שהיא תקינה כמובן, לא צריך להחליף.
  3. אם יש נזילה מהצנרת הישנה, ייתכן שיש רק חלק אחד של צינור פגוע ואז תצטרכו החלפה נקודתית, אבל אם הצנרת כולה אכולת קורוזיה, תצטרכו להחליף את כל התשתית.

 

החלפת צנרת ישנה בחדשה

החלפת צנרת יכולה להתבצע בדרכים שונות, אם כי יש שתי דרכים עיקריות לבצע את ההנחה של הצנרת החדשה:

 

הנחת צנרת חדשה בשיטה קווית

כאשר מבצעים החלפת צנרת בשיטה קווית, משתמשים בחלק שנקרא מרכזיית מים, או חנוכיה (כי הוא דומה קצת לחנוכיה), שמחלק את המים באמצעות צינור לכל נקודת מים בבית. במקרים מסוימים מספקים שני צינורות לכל נקודת מים – אחד למים קרים ואחד למים חמים.

באופן הזה, קל יותר לתקן תקלות כאשר הן מופיעות, כי לא צריך לנתק את כל הבית ממקור המים, אלא רק את הנקודה הבעייתית. מצד שני, ריבוי הצינורות בבית עשוי להיות חיסרון.

 

הנחת צנרת חדשה בשיטה מקבילית

בשיטה זו של החלפת צנרת, מחברים את שעון המים לנקודות המים השונות בבית באמצעות צינורות באופן ישיר (ללא מרכזיה). כך אפשר להעביר את המים באופן ישיר אל הברזים השונים.שיטה זו חוסכת שימוש בחומרי גלם ומצמצמת את כמות הצינורות הפזורים ברחבי הבית, אבל אם יש נזילה, צריך לנתק את המים בכל הבית כדי לתקן אותה.

 

אז איך בוחרים את השיטה המתאימה לבית שלכם? מתייעצים עם המומחים של המאתרים, כדי לקבל חוו"ד מקצועית ואמינה, מותאמת למבנה של הבית. בכל מקרה, חשוב לשים לב שמתקינים לכם רק חלקי צנרת מקוריים, עם חותמת של היצרן – אחרת לא תהיה לכם אחריות יצרן על הצנרת החדשה!

 

כמה עולה החלפת צנרת?

מחיר החלפת צנרת נקבע לפי מספר נקודות מים בבית, כולל צינור מים קרים וחמים וכן את החלפת הכלים הסניטריים בבית, אך אינו כולל הרמה והחלפה של ריצוף למשל. במילים אחרות – החלפת צנרת מחיר מצויין לפי נקודת מים אחת.

לצד השירותים הבסיסיים הכלולים בעבודות של החלפת צנרת, חשוב לבקש גם תעודת אחריות על העבודה, כמו גם על הצנרת עצמה.

 

מחירון החלפת צנרת כללי

החלפת צנרת מחיר מ-₪1800
איתור צנרת מחיר מ-₪800
טיפול בפיצוץ בצנרת מחיר מ-₪1000

 

להחלפת צנרת חייגו 055-978-0890 ☎️

אם הצנרת בבית עשויה מתכת – כדאי להחליף אותה בהזדמנות הראשונה ולהתקין צנרת פלסטיק איכותית. אחרת, לא צריך להחליף, עד שיש תקלה, או בעיה אחרת.

החלפה של כל הצנרת בבית חייבת לכלול הרמה של המרצפות, אבל אם יש בעיה נקודתית, אפשר לבצע איתור נזילות, או צילום צנרת תת קרקעית ולאתר את המקום המדויק של התקלה, כדי להזיז כמה שפחות מרצפות.

המחיר נקבע לפי מספר נקודות המים בבית. חשוב להבין כי המחירים מתייחסים לנקודת מים אחת ואילו בהצעת מחיר אפשר לקבל מושג מלא יותר על העבודה כולה.

כל מקרה לגופו ולכן חשוב להתייעץ עם המומחים לנושא כדי לקבל החלטה נכונה.

דילוג לתוכן