גילוי רטיבות בדירה

הזמנת גילוי רטיבות בדירה יכולה להתרחש בכל עונות השנה, אך היא פופולארית בעיקר עם תחילת ימי הגשמים. הגשמים חושפים את בעיות האיטום השונות שיכולות להתרחש בגגות ובקירות הבית שלנו, אך זוהי לא הסיבה היחידה לרטיבות בדירה. אם אתם סובלים מרטיבות בדירה, אל תמתינו להתפתחות הבעיה, ואל תסכנו את בריאות דיירי הבית.

☑️גילוי רטיבות בדירה באופן מקצועי ויסודי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

גילוי רטיבות בדירה
גילוי רטיבות בדירה
תוֹכֶן הָעִניָנִים

סימנים לרטיבות בדירה

ישנם מספר סימנים עיקריים, המעידים על רטיבות שקיימת בדירה שלנו, ומצריכים הזמנת גילוי רטיבויות בדירה:

 

ריחות עובש וכתמי עובש

כתמים של עובש מופיעים על הקירות, ובעיקר בפינות העליונות של חיבור הקיר והתקרה. לעתים אנו לא רואים עדיין את סימני העובש, אך חשים בריחות הבלתי נעימים שהוא מפיץ. עובש הוא שם כולל לפטריות המתפתחות עקב רטיבות, ואם אנו מריחים אותן או רואים אותן – זה כנראה אומר שאנו נושמים את נבגי הפטריות שעלולים להזיק לבריאותנו.

 

טפטופים ונזילות

אין צורך להסביר כמה מעיקים יכולים להיות טפטופים שפוקדים אותנו לפתע בדירה שלנו. הזמנת גילוי רטיבות בדירה, מאפשרת לנו למצוא את מקור הבעיה המדויק, ולכן לטפל בה בצורה החסכונית והמדויקת ביותר.

 

בועות ו"הזעה" של הקירות

לעתים הרטיבות יוצרת מעין בועות מאחורי שכבת הצבע הפנימית, וזה קורה כשטיפות מים מצטברות מאחוריה.סימן נוסף הוא "הזעה" של הקירות, וזה מתרחש כשהרטיבות חודרת את מעטפת הצבע אל תוך החדר, ומתגלה בצורת טיפות המופיעות על גבי הקירות.

 

גילוי רטיבות בדירה

גילוי רטיבות בדירה שלנו יסייע רבות לפתרון מדויק של הבעיה, וזאת מכיוון שבעלי המקצוע כיום משתמשים בציוד מתקדם לשם כך. בין האמצעים לגילוי רטיבות בדירה נוכל למצוא:

  • גילוי רטיבות באמצעות גז.
  • מכשירים אקוסטיים לגילוי רטיבות.
  • מצלמה טרמית לגילוי רטיבות.
  • גילוי רטיבות באמצעות סיבים אופטיים.
  • גילוי רטיבות באמצעות בלון.

 

גילוי רטיבות בדירה עם מצלמה טרמית

מצלמה טרמית היא אחד האמצעית הפופולאריים לגילוי רטיבות בדירה, וזאת עקב היעילות הגבוהה שלה. המצלמה הטרמית מבוססת על שינוי טמפרטורה, שיוצרים המים בעת שהם חודרים לאזורים שבהם הם לא אמורים להיות.
בצילום הטרמוגרפי שאותו מפיקה המצלמה, ניתן לראות את שינוי הטמפרטורה באמצעות צבעים שונים, וכך ניתן לדעת בדיוק היכן קיימת רטיבות ומאין היא נובעת.

 

תיקון רטיבות בדירה

לאחר שלב הגילוי, בעל המקצוע יציע ללקוח פתרון יעיל לבעיית הרטיבות הקיימת. זכרו שמחיר גילוי רטיבות בדירה אינו כולל את מחיר התיקון, ובאפשרותכם להמשיך עם אותו בעל מקצוע או לפנות למומחה אחר. תיקון רטיבות צריך לכלול חומרי איטום מתאימים, בדיקה לווידוא תקינות לאחר הטיפול, וייבוש הרטיבות שכבר חדרה למבנה.

 

כמה עולה גילוי רטיבות בדירה?

לכל גילוי רטיבות בדירה מחיר מעט שונה, והדבר יהיה תלוי בפקטורים הבאים:

 

המכשיר שבו משתמשים

מחיר גילוי רטיבות בדירה יכול להיות מושפע גם מהמכשור שבו משתמשים, וזאת מכיוון שכל מכשיר מצריך מיומנות אחרת, בעל עלות משתנה, ודורש זמן עבודה אחר.

 

התקופה בשנה

תקופת העומס אצל מאתרי הרטיבות, היא לרוב ימי תחילת החורף. בתקופה זו, הזמנת גילוי רטיבות בדירה צפויה לעלות מעט יותר, וכך גם הזמנת תיקון רטיבות בדירה.שנות הניסיון של בעל המקצוע
במידה ונבחר להזמין בעל מקצוע מנוסה, אנו צפויים לשלם מעט יותר. כשמדובר בגילוי רטיבות ותיקון רטיבות, לא מומלץ להזמין חובבן או מתלמד, וזאת למרות שהוא ידרוש מחיר נמוך ביחס לשוק.

 

שירותים נלווים לגילוי

כאמור, הצעת המחיר לגילוי רטיבות מתייחסת רק לגילוי עצמו! בקשת תיקונים או שירותים נלווים תייקר את הצעת המחיר.

 

מחירון גילוי רטיבות בדירה כללי

גילוי רטיבות בדירה מחיר מ-₪750
גילוי רטיבות בתוך הבית מחיר מ-₪750
גילוי רטיבות בקירות מחיר מ-₪750

 

לגילוי רטיבות בדירה חייגו 055-978-0890 ☎️

באמצעות בדיקות שונות ושימוש במכשור מתאים.

זמן הגילוי יכול להשתנות, וזה לא ישפיע על הצעת המחיר שניתנה.

למרות שזה תלוי בעומס העבודה, נעשה מאמץ להגיע בהקדם האפשרי.

בעלי המקצוע שלנו הם מוסמכים, ובעלי ניסיון רב בגילוי רטיבויות ונזילות.