גילוי נזילות תת קרקעיות

השירות של גילוי נזילות תת קרקעיות עולה בקנה אחד עם הצרכים של קהל יעד מגוון. קודם כל, זה פחות או יותר השירות היחיד שבו אנשים פרטיים עם גינה או חצר יכולים להשתמש על מנת להבין סוף סוף איפה הנזילה מתחילה.
שנית, השירות הזה מתאים גם לבעלי נכסים בבנייני מגורים משותפים. במקביל, אותו שירות בדיוק הוא זה שמאפשר לבצע גילוי נזילה תת קרקעית במרחב הציבורי או עבור העירייה.
לצוות שלנו יש את הכלים לבצע עבורך גילוי נזילה תת קרקעית גם בהתראה קצרה. אנו נחסוך עבורך זמן, דאגות וטרחה ונוכל גם לגלות איפה הנזילה מתחילה וגם מה תהיה הדרך הכי נכונה לתקן אותה.

☑️גילוי נזילות תת קרקעיות ע"י מומחים

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

גילוי נזילות תת קרקעיות
גילוי נזילות תת קרקעיות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

גילוי נזילות תת קרקעיות בצורה מקצועית

הרבה אנשים חוששים להזמין שירות של גילוי נזילות תת קרקעיות כי לכאורה אי אפשר לדעת מראש האם הוא מקצועי. אבל בפועל, יש אינדיקציות שאמורות להעיד על רמת המקצועיות של שירות גילוי נזילה תת קרקעית – למרות שאי אפשר לראות אותה:

 1. שימוש במכשור מתקדם – בעלי מקצוע שמשתמשים במכשור מתקדם כדי לגלות את המקור של הנזילה חוסכים הרס מיותר. אם בעלי המקצוע עושים את זה, זה אומר שאפשר לסמוך עליהם.
 2. תיקון של התקלה – בעלי מקצוע מיומנים יכולים גם לגלות את המקור של הנזילה וגם לתקן אותה. אם אותם בעלי מקצוע מתקנים את הנזילה אחרי שהם חושפים את המקור שלה, כנראה שיש להם ניסיון מוכח.
 3. המלצות אובייקטיביות – אפשר לדעת שמדובר על בעלי מקצוע אמינים לפי שביעות הרצון של לקוחות קודמים. ככל שיש יותר המלצות, כך זה אומר שהלקוחות הקודמים היו מרוצים גם מהאופן שבו ביצעו עבורם גילוי נזילה תת קרקעית וגם מהדרך שבה תיקנו אותה.

 

מדוע נגרמות נזילות תת קרקעיות?

נזילות תת קרקעיות עלולות להיגרם בגלל סיבות שונות. אם רוצים לזהות מוקדם את הצורך בהזמנת שירותי גילוי נזילות תת קרקעיות, צריך להיות ערניים בעיקר לסימנים הבאים:

 • בלאי טבעי של הצנרת עד כדי הופעת סימני רטיבות על הרצפה
 • חשבון מים מופרז שאין לו תקדים בצריכה של הבית או הבניין
 • חדירת שורשים אל תוך הביוב עד כדי סדקים בצינורות

 

גילוי נזילות תת קרקעיות – סדר פעולות מומלץ

בעלי מקצוע עם ניסיון מוכח מקפידים על סדר פעולות מומלץ עבור גילוי נזילות תת קרקעיות. בתוך סדר פעולות כזה יש כמה שלבים, שמאפשרים גם לגלות את המקור של הנזילה וגם לתקן אותה:

 1. מוציאים מכשור טכנולוגי מתקדם כמו מצלמה טרמית, סיב אופטי וכן הלאה
 2. עוקבים אחר תוואי הצנרת כדי לבדוק איפה בדיוק הנזילה מתחילה
 3. מפרקים רק את האזור שבו יש נזילה ובלי לגרום הרס מיותר
 4. מחליפים את הצינור הסדוק או את כל הצנרת – בהתאם לסוג הבעיה
 5. מכסים בחזרה את הרצפה או את הקיר

 

תיקון הנזילה אחרי שמגלים אותה

כפי שאפשר להבין, שירות של גילוי נזילות תת קרקעיות נמדד באופן שבו הוא מתוקן. במילים אחרות, אין שום טעם להשקיע זמן וכסף בניסיון לגלות איפה הנזילה מתחילה אם לא מתקנים אותה אחר כך. לכן, חשוב לתאם את השירות של גילוי נזילות מול אותם בעלי מקצוע שיודעים איך לתקן את הבעיות הנפוצות.

 

כמה עולה גילוי נזילות תת קרקעיות?

תמחור של גילוי נזילות תת קרקעיות מבוצע לפי הנגישות אל המקום. באופן עקרוני, מחיר גילוי נזילות תת קרקעיות גם נקבע לפי היקף הרטיבות, סוג התקלה וכן הלאה. אם רוצים לדעת מראש מה משפיע על גילוי נזילות תת קרקעיות מחיר ועלויות, אפשר להתייעץ עם בעלי מקצוע.

 

מחירון גילוי נזילות תת קרקעיות כללי

גילוי נזילות תת קרקעיות מחיר מ-₪750
גילוי נזילות בדירה מחיר מ-₪750
גילוי נזילות מים מחיר מ-₪750

 

לגילוי נזילות תת קרקעיות חייגו 055-978-0890 ☎️

בגלל ליקויי בנייה, התנהגות הצרכנים או בלאי טבעי.

עם מכשור טכנולוגי מתקדם.

בעזרת החלפת הצנרת.

בכל מקום שיש בו צנרת.