איתור נזילות איתור ברור

ביוב

מערכת הביוב הקיימת בכל מבנה, מאפשרת לנו את שגרת החיים התקינה בכל רגע נתון. מערכת הביוב מפנה את הפסולת בצורה יעילה, ומונעת מאיתנו בעיות בריאותיות ופגיעה באיכות החיים. בעת שנחווה תופעות הקשורות לבעיה במערכת הביוב שלנו, הדבר יכול להביא לפגיעה באורח החיים ולאי נעימות משמעותית. תחום האינסטלציה התפתח רבות בשנים האחרונות, וכיום בעלי המקצוע עושים שימוש באמצעים מתקדמים, המאפשרים להם לאבחן ולטפל בבעיות של מערכת הביוב בצורה יעילה ופשוטה.

☑️טיפול בבעיות ביוב באופן מקיף ומקצועי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

ביוב
ביוב
תוֹכֶן הָעִניָנִים

 

חשיבות מערכת הביוב שלנו

מערכת ביוב מותקנת ביסודותיו של כל מבנה, בין אם מדובר בבתים פרטיים, מרכזי קניות, מפעלים, בניינים ומסעדות. חשיבותה של מערכת הביוב היא עצומה, מכיוון שהיא מאפשרת את פינוי הפסולת מבלי לפגוע בשגרת החיים שלנו. כל מערכת ביוב מותקנת בהתאם לתוכנית הבנייה ההתחלתית, ובהתאם היא מיועדת להתמודד עם מסת הפסולת המיוצרת במבנה.

בעיות במערכת הביוב

בעיות של מערכת הביוב עשויות לגרום למספר תופעות לא נעימות:

  1. סתימות ביוב
  2. הצפות ביוב
  3. נזילות ביוב

כאמור, למערכת הביוב יש תפקיד חשוב מאוד בשמירה על שגרת חיינו, ולכן כשיש בה בעיה כלשהי, אנו צפויים להרגיש זאת במוקדם או במאוחר.

אילו תופעות אנו עשויים לפגוש כשיש לנו בעיה במערכת הביוב?

ריחות לא נעימים

אחד הסימנים הברורים לבעיה כלשהי במערכת הביוב, היא כמובן ריחות לא נעימים של הפסולת המובלת בה. כשאנו חשים בריח של ביוב, הדבר אומר ברוב המקרים, שנוזלים מהמערכת הגיעו למקומות שבהם הם לא אמורים להימצא.

הצפה במבנה

הצפה של מי ביוב היא אחת החוויות הפחות נעימות שתחוו במהלך חייכם, והיא כרוכה בעוגמת נפש משמעותית ובצורך בטיפול יסודי. השלב הראשון הוא כמובן לפנות את מי הביוב כמה שיותר מהר, כדי שהריח לא ידבק בקירות המבנה. לאחר מכן נצטרך "להציל" את החפצים השונים שנפגעו מההצפה, ולהזמין בעל מקצוע שיוכל לעזור לנו בפתרון הבעיה.

סתימה של כיורים, אסלות או אמבטיות

סתימה של מערכת הביוב בבית שלנו, לעתים גורמת לעצירת הזרימה מכיורים, אסלות, אמבטיות ומקלחות. הסתימה יכולה להתרחש במקומות רבים בצנרת, למרות שיש מקומות שהם יותר "מועדים לפורענות". בעוד חלק מהסתימות ניתנות לפתרון פשוט – כמו למשל פירוק וניקוי של סיפון הכיור, בעיות אחרות דורשות טיפול של מומחה אינסטלציה, למשל סתימות עמוקות יותר המתרחשות בצינורות הפנימיים של קווי הביוב.

שירותים בתחום הביוב

אנו מעניקים מגוון של שירותים בתחום הביוב, ומציעים פתרונות מתקדמים שיוכלו לפתור את הבעיה שלכם בצורה הכי יעילה שניתן. אילו שירותים קיימים בתחום מערכות הביוב?

גילוי נזילות בקווי ביוב

נזילה מצנרת הביוב שלנו יכולה ליצור ריחות בלתי נעימים, מפגע בריאותי, פסולת, ופגיעה בתשתיות המבנה. בעוד מקור חלק מהנזילות הוא ברור יחסית, נזילות אחרות הן סמויות, ורק מומחה לאיתור נזילות יוכל לאתר אותן.  כיום בעלי המקצוע בתחום משתמשים באמצעים מתקדמים לאיתור נזילות, וביניהם נוכל למצוא:

  1. שימוש במצלמה טרמית.
  2. סיבים אופטיים.
  3. איתור באמצעות גז.
  4. מכשירים אקוסטיים.

תיקון צנרת ביוב

תיקון צנרת הביוב שלנו יכול להתבצע במגוון דרכים, כשהיום בעלי המקצוע מסוגלים לעשות זאת גם בלי פירוק קירות ומרצפות! כיום, רבים מבעלי המקצוע משתמשים בשיטת ה"הטלאה", שבה הם מחדירים אל מערכת הביוב מכשיר מיוחד הנושא טלאי העשוי מסיבי זכוכית, פחמן, וחומרים נוספים, ואותו הם מצמידים בלחץ אל הסדק או החור הקיים בצינור הביוב. באופן זה ניתן לבצע תיקון של צנרת הביוב מבלי לגרום שום נזק למבנה.

פתיחת סתימות ביוב

סתימות ביוב יכולות להתרחש במקומות שניתן לטפל בהם בקלות באמצעות "פומפה" או החדרת קפיץ, וסתימות אחרות יכולות להיות הרבה יותר בעייתיות. בעבר, סתימה במערכת הביוב הפנימית הצריכה פירוק של המבנה כדי לאתר ולתקן אותה, אך היום הטכנולוגיה מעמידה לרשותנו כלים מתקדמים שחוסכים מאיתנו את העבודה הסיזיפית הזו. כדי לאתר את הסתימה – קיימים אמצעים משוכללים שיכולים להצביע על מיקומה המדויק, וכדי לתקן אותה, אין צורך בפירוק של המבנה. בעלי מקצוע משתמשים באמצעים מתקדמים לפתיחת סתימות ביוב, כמו למשל רובוטים שניתן להחדיר לצנרת כדי שהם יכרסמו בטון, שורשים, או כל אלמנט אחר שחוסם את הזרימה.

בדיקת שיפועים במערכת הביוב

בדיקת שיפועים במערכת הביוב נחוצה במצבים שבהם יש בעיות זרימה. לעתים, כשהשיפוע אינו מספיק, הדבר גורם לזרימה איטית יותר ולנטייה להיווצרות סתימות בקווי הביוב. מומחים למערכות ביוב יוכלו לאבחן בעיית שיפועים במערכת הביוב שלכם, ולהמליץ לכם על הפתרון הטוב ביותר.

אטימות ביוב

אטימות ביוב מאפשרות לנו להיות רגועים, בידיעה שתכולת הביוב לא תזלוג החוצה אל המבנה שלנו, הגינה, או כל מקום אחר. שוק האיטום מציע מגוון של חומרי איטום, ביניהם זפת, יריעות ביטומניות, חומרים אקריליים, חומרים פוליאוריטניים, ועוד. מומחה איטום יוכל לייעץ לכם על פתרון איטום הולם למערכת הביוב שלכם, ושימוש בחומר המתאים ביותר למלאכה.

כמה עולה אבחון ותיקון ביוב?

בעיות במערכת הביוב שלנו הן מגוונות, ולכל בעיית ביוב מחיר מעט שונה המושפע ממספר פרמטרים. עוד לפני שאנו מבקשים הצעת מחיר ביוב מבעל המקצוע, חשוב להכיר את האלמנטים שמהם מורכבת הצעת מחיר שכזו.

האם מדובר באבחון או תיקון

כשאנו מזמינים מומחה שיעניק לנו שירות, יכול להיות שמדובר באבחון נזילות ביוב, וייתכן שמדובר באיטום או תיקון של צנרת. כל שירות מתאפיין במחיר שונה מכיוון שהוא מצריך רמת מאמץ שונה מצדו של בעל המקצוע.

המכשור הדרוש

בין אם מדובר בבדיקה ובין אם מדובר בתיקון, בעלי המקצוע משתמשים במגוון מכשירים לטיפול במערכת הביוב, ביניהם מצלמות טרמיות, מכשירים אקוסטיים, רובוטים להטלאה ועוד. המחיר הסופי של השירות יושפע גם מסוג המכשור הנדרש לעבודה.

אופי הבעיה

כמובן שהמחיר יהיה מושפע גם מאופי הבעיה הקיימת, ובעוד חלק מהלקוחות יצטרכו פתיחת סתימה פשוטה באמבטיה, אחרים יצטרכו אטימת ביוב או חידוש צנרת – שהם שירותים יקרים הרבה יותר.

מחירון שירותי ביוב כללי

אטימות ביוב מחיר מ-₪600
תיקון צינורות ביוב מחיר מ-₪1000
פתיחת סתימות ביוב מחיר מ-₪350

לאיתור רטיבות בחדר השינה, חייגו 055-978-0890 ☎️

הסימנים לבעיה במערכת הביוב יכולים להיות ריחות לא נעימים, הצפות, סתימות, ועוד.

מחיר בדיקת קווי ביוב מתחיל בסכום של ₪1200, ונשמח להעניק הצעת מחיר מדויקת בעת הפניה אלינו.

בעלי המקצוע שלנו הם מנוסים ומוסמכים בתחום האינסטלציה, והם מעניקים פתרונות במצבים של אבחון ותיקון כל סוגי הבעיות במערכת הביוב.

מהירות השירות אמנם תלויה בעומס הלקוחות, אך אנו מבטיחים לעשות מאמץ ולהגיע אליכם במהירות האפשרית.

דילוג לתוכן