בדיקת רטיבות בקירות

מגורים בדירה או בבית פרטי הם לא תמיד קייטנה. במסגרת היותכם בעלי דירה או דיירי בית חלה עליכם האחריות באחזקת הבית ושמירה עליו. כחלק משגרת אחזקת הבית כדאי לבצע בדיקת רטיבות בקירות באופן שגרתי.
הצנרת הביתית מוחבאות מעבר לקירות, מה שמקשה עליכם בתור דיירי הבית לדעת האם הצנרת תקינה או האם יש בה תקלה או נזק. כאשר תזהו רטיבות בקיר היא ודאי מצביעה על נזילה. זיהוי הרטיבות בקיר לעיתים פשוט מאוד – כתם כהה על הקיר, אך לעיתים מדובר בנזילה סמויה בה תהיו חייבים בהזמנת בעל מקצוע לסייע לכם.

☑️בדיקת רטיבות בקירות על הצד הטוב ביותר

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

בדיקת רטיבות בקירות
בדיקת רטיבות בקירות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

כתמים על הקיר הם לא בהכרח רטיבות

כתם כהה על הקיר הוא אכן סימן לרטיבות גלויה. מעבר לאפשרות שכתם הוא אכן רטיבות, בדיקת רטיבות בקירות יכולה לגלות שכתם כהה הוא דווקא פטריה או גידול אחר אשר נדבק על הקיר. במידה ואכן זיהיתם אזור כזה על הקיר שלכם כדאי להזמין בדיקת רטיבות בקיר ליתר ביטחון. גם אם מדובר בפטרייה וגם אם מדובר ברטיבות בעקבות נזילה חשוב להזמין בעל מקצוע שיטפל בקיר.

 

בדיקת רטיבות בקירות פנימיים וחיצוניים

בעל מקצוע אשר מוסמך ומגיע לביתכם על מנת לבצע בדיקת רטיבות בקירות בוודאי יודע כי חשוב לבדוק בשני צדדי הקיר – צד חיצוני וצד פנימי. לכל קיר שני צדדים ובאמצע לעיתים ישנו חלל אשר בו יכולה לעבור הצנרת שלכם או לחילופין מילוי אטום אשר אמור למנוע נזילה או מעבר של מים, כדוגמת מי גשמים, מחוץ הבית לתוכו. במקרים רבים רטיבות בקיר הפנימי מצביעה על נזק או בעיה דווקא בקיר החיצוני.

 

בדיקת רטיבות בקירות של דירה

כאשר אתם מתגוררים בדירה כחלק מבניין מגורים, פחות סביר שהרטיבות בקיר פנימי בביתכם אכן מגיעה בעקבות נזקי הגשם. כמובן שיכול להיות נזק מהגשם בעקבות איטום לקוי באם צדו החיצוני של הקיר הפנימי פונה לחוץ הבניין אך ישנם גם קירות רבים אשר הם פנימיים לגמרי.

רטיבות בקירות מסוג זה בהכרח מגיעים בעקבות תקלה במערכות הצנרת בבניין, כדוגמת שבר או תקלה בצנרת. גילוי של רטיבות או נזילה מסוג זה מחייב בדיקה מעמיקה בתוך הקיר, בדיקה זאת היא כמובן נערכת על ידי בעל מקצוע עם מכשירים מיוחדים החודרים את עומק הקיר.

 

כמה עולה בדיקת רטיבות בקירות?

בדיקת רטיבות בקירות על ידי בעל מקצוע תעלה לכם 170 שקלים אך חשוב לזכור בתכנון העלויות כי בעבור בדיקת רטיבות מחיר ראשוני והעלות תגדל בהתאם לממצאים. בעצם באם לא תמצא רטיבות גלויה יהיה צורך בהמשך לבדיקות רטיבות בקירות נוספות תוך שימוש במצלמה טרמית או במכשירים אחרים לגילוי רטיבות סמויה. על כל שלב נוסף או פעולה אקסטרה שיבצע הבודק יעלה המחיר בהתאם.

כל שלב מוערך בכמה מאות שקלים כך שסך הכל כנראה תגיעו לכמה אלפי שקלים בודדים.

 

מחירון בדיקת רטיבות בקירות כללי

בדיקת רטיבות בקירות מחיר מ-₪170
בדיקת רטיבות בתוך הבית מחיר מ-₪170
בדיקת רטיבות בתקרה מחיר מ-₪170

 

לבדיקת רטיבות בקירות חייגו 055-978-0890 ☎️

תשמחו לדעת שלא רק, גם בקירות החיצוניים יכולה להיות רטיבות ועל כן ישנן בדיקות רטיבות בקירות המתאימות  לקירות חיצוניים בדיוק כמו לפנימיים.

רטיבות שכן רואים תלויה בכמות המים הנוזלים והן בחומר ממנו עשויה התקרה ובסיבה לרטיבות. בעקבות כל אלו, רטיבות מסוימת יכולה להיות בתקרה אך לא תוכלו לראות אותה ללא מכשיר מיוחד.

רטיבות בקירות, כאשר גלויה, לרוב תראה ככתם כהה על הקיר. הרטיבות היא מצב בו הקיר ספג מים בעקבות נזילה או גשם שחדר לקיר.

אי אפשר לתקן רטיבות אך כן אפשר לתקן את המקור אשר גרם לרטיבות. לדוגמא במקרה של נזילה בעקבות נזק לצנרת יהיה צורך בתיקון הצנרת.