איתור נזילות איתור ברור

בדיקת עובש

מקרים של היווצרות עובש מתרחשים בעיקר לאחר עונות חורף גשומות, בהן מצטברות כמויות של מים בגגות, במרזבים וכו', וכמו כן מחלחלים המים למקומות שונים. במקרים כאלו ואחרים, כאשר אנו נוכחים לדעת כי קיים אצלנו עובש, תהליך בדיקת עובש, מהווה תהליך חשוב מאוד על מנת לטפל בעובש הקיים, למנוע אותו, להעלים אותו ולהחזיר את יופיו של המבנה כפי שהיה.
אצלנו תוכלו למצוא שירות בדיקת עובש המתבצעים באופן איכותי ומקצועי, שיבטיחו לכם טיפול יעיל ומקצועי. כל זאת ניתן לכם על ידי צוותי אינסטלציה ואנשי צוות אשר מומחים בדבר, בכדי להבטיח לכם כאמור, תהליך יעיל, מקצועי ובטוח.

☑️בדיקת עובש באופן מהיר ומקצועי

☑️ייעוץ ראשוני ללא עלות

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️מתמחים בכל סוגי הנזילות

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

בדיקת עובש
בדיקת עובש
תוֹכֶן הָעִניָנִים

מהו תהליך בדיקת עובש?

תהליך בדיקת עובש, כפי שניתן להבין מהשם שלו, הינו תהליך אשר מבצעים בעלי מקצוע שונים כגון אינסטלטורים, שרברבים וכדומה, ובמהלכו מתבצעות בדיקות עובש. אם כן, בדיקות עובש הינן תהליך שמטרתו לאתר מוקדים בהם יש הצטברות של עובש בכדי שבעל המקום, בדרך כלל בעל הבית, יוכל לטפל בעובש.

כמו כן, תהליכי בדיקות עובש מתרחשים ברוב המקרים בבתים פרטיים, מאחר ששם הצטברות העובש הינה המזיקה והנפוצה ביותר.

 

הגורם העיקרי להיווצרות עובש

היווצרות עובש יכולה להיגרם בגלל גורמים רבים. בשל כך, זיהוי הגורמים להיווצרות העובש והכרתם, יכולה לתרום רבות לתהליך בדיקת עובש ולייעל אותו באופן רב. אם כן, ישנו גורם אחד עיקרי אשר גורם להיווצרות עובש והוא הצטברות מים במקומות מסוימים, וחלחול המים שהצטברו לתוך יסודות המבנה.

מקרים אלו, בהם מים מחלחלים אל תוך יסודות המבנה גורמת להצטברות מים בקירות או בתקרה, ולאחר זמן מה להיווצרות עובש, בדומה לכל המקרים בהם מים נספחים בחומר כלשהו ללא אפשרות להתייבש.

 

תהליך בדיקת עובש – מה קורה שם

תהליך בדיקת עובש מחולק בעיקרו לשלושה שלבים עיקריים, אשר מתרחשים בסדר זהה, ומהלכם זהה גם כן ברוב המוחלט של המקרים. אם כן, שלושת שלבי תהליך בדיקת עובש הינם של איתור עובש, זיהוי העובש ושלב הסקת המסקנות.

 

איתור עובש

השלב הראשון בתהליך בדיקות עובש הוא שלב איתור עובש. כפי שניתן להבין, שלב זה כולל איתור של המוקד בו נמצא העובש ומאפיינים שונים הקשורים בכך לרבות גורמים אפשריים וכדומה. תהליך זה מהווה שלב חשוב שכן, לעיתים העובש אינו מתבטא באופן גלוי ככתמים, או שאינו מצוי על הקירות עצמם ויש לאתר אותו.

 

זיהוי העובש

לאחר איתור עובש מגיע שלב זיהוי העובש. כחלק משלב זה, מבצע צוות העבודה את סוג העובש, את הדרכים האפשריות לטפל בו וכו'. שלב זה מהווה גם הוא נקודת ציון חשובה בדרך לטיפול איכותי בעובש שנגרם.

 

מסקנות ותוצאות

השלב האחרון והחשוב ביותר, הוא שלא הסקת המסקנות. שלב זה מסכם את כל תהליך בדיקת עובש בכדי לדעת כיצד לטפל בבעיית העובש בשלב מאוחר יותר. אם כן, בשלב זה ממלא צוות העובדה דוח אודות הפרטים על העובש הנתון לרבות מיקום, גורמים אפשריים, סוג העובש ועוד.

 

כיצד למצוא בעל מקצוע איכותי לביצוע תהליך בדיקת עובש

בעלי מקצוע לביצוע בדיקת עובש ניתן למצוא בעזרת שני גורמים עיקריים, אשר זמינים לכולנו ונוחים לשימוש:

  1. שיחה טלפונית – באמצעות חיפוש אחר מספר טלפון של בעלי מקצוע אשר מבצעים בדיקות עובש, ניתן להתקשר אל אותם בעלי מקצוע, לשאול אודותם, ובהתאם למצוא אותם כנותני השירות הנבחרים.
  2. אתרי אינטרנט – חיפוש במנועי החיפוש האינטרנטיים באמצעות מילות חיפוש לרבות בדיקת עובש, בדיקות עובש, איתור עבוש וכדומה, יכול להוביל אתכם לאתרי אינטרנט של חברות אשר מספקות שירות בדיקת עובש למיניהם. כך תוכלו להתרשם וליצור עמן קשר במידה ותרצו.

 

כמובן שיתכנו דרכים אפשריות נוספות למציאת בעל מקצוע לביצוע בדיקות עובש, אך אלו הם הדרכים הנפוצות והעיקריות ביותר.

 

כמה עולה בדיקת עובש?

מחיר בדיקת עובש מהווה מחיר קבוע פחות או יותר, עבור כל בדיקות העובש באשר הן. אם כן, הגורמים אשר משפיעים על מחיר הבדיקה הינם מיקום העובש, סוג העובש, משך הזמן שלוקח לבצע את תהליך הבדיקה ועוד. כמו כן, יכולים להיווצר מצבים בהם לכל תהליך בדיקת עובש מחיר שונה בהתאם לבעל המקצוע המבצע אותו.

זאת בשל החומרים וכלי העבודה השונים באיכותם בין בעל מקצוע אחד לאחר, רמת הביקוש של בעל המקצוע המבצע את תהליך בדיקת העובש עבורכם ועוד.

 

מחירון בדיקת עובש כללי

בדיקת עובש מחיר מ-₪170
אבחון עובש מחיר מ-₪250
איתור צנרת מחיר מ-₪600

 

לבדיקת עובש חייגו 055-978-0890 ☎️

לאחר ביצוע תהליך בדיקת עובש, מומלץ לפנות לחיפוש אחר בעל מקצוע שיבצע עבורכם טיפול בעובש. במקרים מסוימים, בעלי המקצוע שמבצעים את בדיקת העובש, מספקים גם שירותי טיפול בעובש גם כן.

משך זמן תהליך בדיקת עובש משתנה מבדיקה לבדיקה בהתאם לגורמים שונים התלויים בסוג העובש שנגרם ובמאפייניו השונים לרבות מיקום, גורמים, סוג וכו'.

עובש יכול להיווצר בכל מקום בו ישנה הצטברות של מים שלא יכולים להתייבש. המקומות הנפוצים ביותר הינם בקירות ובתקרות.

ניתן לבצע בדיקת עובש באופן עצמאי, אך ברוב המקרים בדיקה זו לא תהייה איכותית, ועל כן בעלי מקצוע אשר מספקים שירות טיפול בעובש, לא יוכלו להסתמך על הבדיקה שלכם.