איתור נזילות איתור ברור

בדיקת לחץ בצנרת

בדיקת לחץ בצנרת היא בדיקה חיונית, המאפשרת לנו לבדוק האם המערכת מקיימת פעילות תקינה של זרימת המים. אם לחץ המים נמוך, השימוש במערכת אינו נוח והיעילות שלה פוחתת, אבל גם כשיש לחץ גבוה מדי, הדבר מוביל לבעיות ולכן יש לבצע בדיקה.

צוות המומחים של המאתרים מבצע בדיקות לחץ בצנרת באמצעים מתקדמים, באופן מקצועי ומהימן. התקשרו עכשיו להזמין בדיקת לחץ בצנרת.

☑️בדיקת לחץ בצנרת באופן מהיר ומקצועי

☑️ייעוץ ראשוני ללא עלות

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️מתמחים בכל סוגי הנזילות

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

בדיקת לחץ בצנרת
בדיקת לחץ בצנרת
תוֹכֶן הָעִניָנִים

בדיקת לחץ מים בצנרת – למה זה טוב?

בדיקת לחץ מים בצנרת משמשת כדי להבטיח שהתשתית שלכם תקינה ולא צפויות להתעורר תקלות מיוחדות. לחץ המים בצינור הוא הלחץ שמפעילים המים על דפנות הצינור הפנימיות וכן על החיבורים לאורך הצנרת.

אם לחץ המים נמוך מדי, אתם תחוו שימוש לקוי בברזים, חווית רחצה מוגבלת וזרם מים חלש, שאינו מאפשר שימוש תקין במערכת. מנגד, אם לחץ המים גבוה מדי, הוא עשוי לפגוע בצינורות, להחליש את החיבורים ואף לגרום לפיצוצים בצינורות. התוצאה – בעיות אינסטלציה קשות, שאפשר למנוע, בעזרת בדיקת לחץ בצנרת.

 

מתי צריך לבצע בדיקת לחץ בצנרת?

אפשר לומר כי בדיקת לחץ בצנרת אינה הפעולה השגרתית ביותר ולכן יש לבצע אותה במקרים מסוימים מאוד:

 • לאחר התקנה של תשתית אינסטלציה חדשה, לאחר שיפוץ או במבנה חדש.
 • כחלק מביקורת מבנים שנתית, או בדק בית.
 • כאשר קיים חשש ללחץ מים נמוך.
 • בתום ביצוע חיטוי לצנרת המים.
 • במסגרת הבדיקות הנדרשות לצורך קבלת טופס 4.
 • לצורך איתור נזילות.

 

מה קורה לאחר בדיקת לחץ?

תוצאות בדיקת לחץ בצנרת יכולות להאיר את עינינו לגבי מספר גדול של בעיות בצנרת, שלא נמצא להן כל הסבר הגיוני אחר. הבדיקה מאפשרת לנו לגלות ליקויים שונים בצנרת ולתקן אותם. היא מסייעת למנוע תקלות קשות בהמשך ולהביא למצב של שימוש נוח, בטוח ואפקטיבי, במערכת המים של המבנה.

 

איך מבצעים בדיקת לחץ?

בדיקת לחץ בצנרת מסייעת באיתור ליקויים במערכת שכן היא מערכת סגורה. אם סוגרים את ברז המים הראשי ומחברים את ברז המקלחת למד לחץ, אפשר לזהות אם קיימת נזילה בצנרת הנסתרת.

 1. סוגרים ברז ראשי ובודקים לחץ מים בצינורות.
 2. בודקים את לחץ המים בצנרת המים החמים.
 3. שינוי בלחץ המים מעיד על נזילה ואז משתמשים במצלמה תרמית לאיתור מדויק של מוקד הנזילה.
 4. פותחים מים קרים ובודקים את הלחץ בצנרת שוב.
 5. בדיקה נוספת לאיתור נזילה באמצעות חיישן גז.

 

כמה עולה בדיקת לחץ בצנרת?

מחיר בדיקת לחץ בצנרת נחשב נמוך יחסית לבדיקות אחרות בתחום, אך יש לקחת בחשבון כי לעיתים קרובות אתם עשוים להתבקש לשלם עבור בדיקת לחץ בצנרת מחיר גבוה, שכן במרבית המקרים, בדיקת לחץ בצנרת מלווה בבדיקות נוספות, כמו לצילום במצלמה טרמית, שימוש בחיישן גז ועוד.

בנוסף, יש לזכור כי המחיר אינו כולל תיקון ולכן יש לבקש הצעה נוספת בנפרד.

 

מחירון בדיקת לחץ בצנרת כללי

בדיקת לחץ בצנרת מחיר מ-₪300
איתור צנרת מחיר מ-₪600
טיפול בפיצוץ בצנרת מחיר מ-₪500

 

לבדיקת לחץ בצנרת חייגו 055-978-0890 ☎️

יש לבצע בדיקת לחץ מים כאשר לחץ המים נמוך מאוד, או כאשר יש חשש ללחץ מים גבוה מדי, או כאשר יש חשש לנזילה ויש לוודא את קיומה לפני שמתחילים בתהליכים יקרים יותר.

לאחר בדיקת לחץ מים יש להמשיך בהתאם לממצאי הבדיקה ולמצב בשטח. ייתכן תיקון הכולל הפחתה, או הגברה של לחץ המים, אבל אם הבעיה נובעת מסדק, או נזילה בצנרת, יש לאתר במדויק את המיקום של הנזילה ולתקן אותה. משום כך, בדיקת לחץ היא לפעמים רק תחילת התהליך.V

בדיקות לחץ בצנרת דורשות מקצועיות רבה, שכן הן כוללות ביצוע מניפולציות שונות על המערכת אשר יכולות לגרום נזקים גדולים, אם הן מבוצעות באופן חובבני. משום כך, המומחים של המאתרים מצויידים בידע מקצועי, שנים של ניסיון וציוד מתקדם.

לא. בעיות לחץ מים יכולות להתרחש בכל סוגי המבנים ובכל מקום בו דרושה זרימת מים בלחץ קבוע.