בדיקת איטום

המטרה של בדיקת איטום היא לזהות מוקדי רטיבות ונזילות. בניגוד לסקירה כללית שבה אפשר לראות את כתמי הרטיבות גם בעין בלתי מזוינת, הבדיקה דורשת שימוש במכשור טכנולוגי משוכלל ומתקדם. באמצעות מכשור טכנולוגי מן הסוג הזה, ניתן לבדוק כיום את כל סוגי האיטום בכל סוגי המבנים. בהמשך, קל יותר למצוא פתרון שיעלה בקנה אחד עם אופי הבעיה ולא רק עם הסימפטומים שמופיעים על פני השטח.
למומחים שלנו למשל יש את השילוב הכי קריטי בין ניסיון, ארגז כלים מקצועי ומחויבות ליחס אישי. בזכות השילוב הזה, באפשרותך לתאם עכשיו בדיקות איטום מיידיות. חוץ מזה, אנחנו גם נבדוק מה גרם לבעיה וגם נדע איך לתקן אותה. בקיצור, אין לך מה לחכות כי עם כל שנייה שעוברת – הרטיבות ממשיכה לגרום נזקים לך ולנכס.

☑️בדיקת איטום מקיפה ומקצועית

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

בדיקת איטום
בדיקת איטום
תוֹכֶן הָעִניָנִים

בדיקת איטום בצורה מקצועית

החדשות הטובות הן שגם אנשים פרטיים בלי ידע ומיומנות יכולים לזהות את ההבדל בין בדיקת איטום חובבנית ובין בדיקה מקצועית. קודם כל, אנשי מקצוע שמבצעים בדיקות איטום ברמה גבוהה משתמשים במכשור מתקדם ומשוכלל. בזכות המכשור הזה, אנשי המקצוע לא צריכים להרים מרצפות או לשבור קירות. אז כאשר מזמינים שירות מקצועי, בודקים את האיטום בלי לגרום הרס מיותר.

חוץ מזה, בדיקה מקצועית מבוססת על שיתוף פעולה ועל שקיפות מול הלקוחות. בדיקות איטום מקצועיות מתאימות כיום לכל סוגי המבנים, יכולות לעזור בחשיפת ליקויי בנייה של קבלנים בדירות חדשות וחוסכות עוגמת נפש גם לבעלי מחסנים או עסקים.

 

החשיבות של איטום במבנה

חשוב מאוד לבצע בדיקת איטום תקופתית. בדיקה כזו עוזרת לזהות נזילת מים או בעיית רטיבות מיד כאשר היא מתחילה. אבל אם עושים טעות ומחכים עם הבדיקה, התוצאה עלולה להיות המשך הרטיבות וחלחול של המים עד כדי נזקים חמורים כגון:

  • התפוררות טיח וצבע מהקירות הפנימיים
  • התרופפות של חלקי בניין מהקירות החיצוניים
  • ריח של טחב בחדרי מדרגות או בתוך הבית
  • עובש, פטריות וחיידקים על הקירות ובחיבור שבין התקרה והקיר
  • כתמי מים מתחת לריצוף

 

איפה מבצעים בדיקת איטום?

מכל האמור לעיל אפשר גם להבין את ההתאמה של המכשור הטכנולוגי והמתקדם אל המיקום של בדיקת איטום. אם רוצים לבדוק איפה יש נזילה מאחורי קירות או מעל התקרה, משתמשים ברובוט זעיר. במקרים שבהם רוצים להתחקות אחר מקור הנזילה בצינורות של מים חמים, אפשר להשתמש במצלמה טרמית.

בין לבין, יכול להיות שבעלי המקצוע יבחרו לשלב בין פתרונות איתור כדי לחשוף מקורות של נזילות על ידי שימוש בגז. מבחינה הנדסית, הבדיקה חשובה בכל אזורי המבנה לרבות:

  • קירות פנימיים וחיצוניים
  • גגות של בתים פרטיים או בנייני מגורים משותפים
  • מרפסות, חצרות, גינות וגגות
  • מתקני בריכה, ג'קוזי וספא
  • חדרי מקלחת וחדרים רטובים אחרים

 

בדיקה כהשקעה משתלמת

בדיקת איטום היא השקעה משתלמת לטווח הקצר והארוך. בטווח הקצר, בדיקה מן הסוג הזה חוסכת את הוצאות המים שמצטברות בגלל נזילה שקיימת מאחורי הקלעים. בטווח הארוך, הבדיקה מעלה את ערך הנכס או לכל הפחות עוזרת לשמור עליו. חוץ מזה, המחיר של בדיקות איטום ממילא אינו יקר ביחס לתועלת שאותה ניתן להפיק מהן.

 

כמה עולה בדיקת איטום?

בדיקת איטום עולה בממוצע על כמה מאות שקלים בלבד. אחרי בדיקה כזו, אפשר להשתמש בהצעת מחיר בדיקת איטום כדי לדעת כמה יעלה לתקן את הבעיה. אבל חשוב גם לוודא מראש שבכל הצעה על בדיקת איטום מחיר כולל בתוכו את התיקון של התקלה המקורית.

 

מחירון בדיקת איטום כללי

בדיקת איטום מחיר מ-₪200
אטימות ביוב מחיר מ-₪250
איטום גגות מחיר מ-₪600

 

לבדיקת איטום חייגו 055-978-0890 ☎️

כשנכנסים לבית חדש, כשעוברים דירה או כשיש כתמי רטיבות ונזילות מים לא מוסברים על הקירות והרצפה.

בעזרת מכשור טכנולוגי מתקדם ומשוכלל.

כדי למנוע נזקי רטיבות או נזילות מים.

באמצעות חומרים משחתיים או יריעות.