איתור נזילות איתור ברור

איתור צנרת

איתור צנרת הוא שירות ייחודי שיש לו דרישה במקרים ספציפיים, בהם השרטוטים של הצנרת אבדו, או לא בוצעו כראוי ואז יש לבצע איתור של קווי הצנרת, בין אם הם נמצאים בקיר ובין אם באדמה. בשני המקרים, צוות המומחים של המאתרים פועל מתוך ניסיון רב, מיומנות ומקצועיות, מקפיד להשתמש בציוד מתקדם, המאפשר לבצע את העבודה באופן יעיל ומהיר. התקשרו עכשיו להזמנת איתור צנרת.

☑️איתור צנרת באופן מהיר ומקצועי

☑️ייעוץ ראשוני ללא עלות

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️מתמחים בכל סוגי הנזילות

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

איתור צנרת
איתור צנרת
תוֹכֶן הָעִניָנִים

איתור צנרת מתחת לאדמה

איתור צנרת הנמצאת מתחת לאדמה מתבקש בעיקר כאשר מדובר על קווי ביוב ועל מערכת הניקוז של המבנה, או מערכת מוניציפלית. מדובר על רשת אינסופית של צינורות הפרוסים מתחת לרצפה, או מתחת לאדמה, אשר יש להם תפקיד חשוב ביותר בשמירה על חיי שגרה תקינים.

משום כך, אם יש בהם תקלה – הבעיה יכולה להיות מורכבת במיוחד, כאשר אין בידינו את השרטוט, או התוכנית של הצנרת. לכן, במקרים אלה יש לבצע במקרים כאלה איתור.

 

איתור צנרת באמצעות חפירה

שימוש בחפירה וחציבה לצורך איתור צנרת היה נהוג בעבר – כאשר לא היו אפשרויות אחרות. יחד עם זאת, עודות חפירה וחציבה גרמו לא אחת לנזקים עצומים בצנרת עצמה וכן הוצאות כספיות עצומות על השבת הקרקע, או הרצפה למצבה התקין.

מלבד זאת, עבודות חפירה משביתות בהכרח את מהלך החיים התקין ומשום כך מוסיות על הנזק הכלכלי שכבר נגרם, בעקבות הליקוי בצנרת, אובדן התוכניות והצורך להזמין את עבודת האיתור מלכתחילה. למרבה המזל, כיום כבר אין צורך בעבודות חפירה, בזכות מגוון אמצעים מתקדמים המשמשים אותנו בתהליך.

 

מתי צריך לאתר צנרת?

ייתכן שיעלה הצורך לבצע איתור צנרת לפני בניית שכונה חדשה, או פארק חדש, כדי להימנע מפגיעה בתשתית הקיימת בעת עבודות הפיתוח. במקרים אחרים, יש לבצע איתור צנרת כדי למצוא נקודה בעייתית בצנרת ולתקן אותה.

זו יכולה להיות סתימה בצנרת ביוב, או חשד לנזילה, אשר גורמת נזקים רבים, כי לא ניתן לאתר ולכן גם לא ניתן לתקן אותה. לעיתים עולה הצורך כאשר יש להגיע לצנרת כדי לערוך שינויים מתבקשים בתשתית, תוך גרימת נזק מינימלי לסביבה.

 

איך מאתרים צנרת?

בניגוד לנהוג בעבר, כיום מבצעים איתור צנרת בעזרת שורה של אמצעים מתקדמים, בראשם מכשיר המשדר גלי אלקטרומגנטיים, המאפשר לנו לזהות את העומק בו ממוקמת הצנרת וכן לערוך מיפוי של הצינורות השונים במערכת. זהו מכשיר מיוחד המאפשר למפות אזורים נרחבים של צנרת תת קרקעית.

 

כמה עולה איתור צנרת?

מחיר איתור צנרת נקבע לפי מספר פרמטרים שונים, כמו אורך הקו, או גודל האזור שהתשתית פרוסה בו, מצב הצנרת וסוגי התיקונים הנדרשים – לאחר ביצוע האיתור.

כדי לקבוע כמה יעלה איתור צנרת מחיר, אנחנו צריכים להבין את אופי הבעיה ואת המאפיינים השונים בשטח ולהעריך את גודל העבודה.

 

מחירון איתור צנרת כללי

איתור צנרת מחיר מ-₪800
תיקון צנרת מחיר מ-₪1000
טיפול בפיצוץ בצנרת מחיר מ-₪1000

 

לאיתור צנרת חייגו 055-978-0890 ☎️

יש לבצע איתור, אם יש תכנון לבנות על שטח ללא מיפוי צנרת, כדי לא לפגוע בתשתית הקיימת בעת עבודת הפיתוח. אבל גם אם יש נזילה בצנרת ביוב ואין שרטוטים, יש לבצע איתור, כדי להבין את מצב המערכת ואת הפריסה שלה.

קיימים מכשירים שונים, בעלי מאפיינים חדשניים, המאפשרים לנו לבצע מיפוי של התשתית הקיימת, בלי חפירה ובלי חציבה, תוך שמירה על התשתית הקיימת ועל שגרת החיים באזור.

צוות המומחים של המאתרים הוא בעל הכשרה מתאימה, הסמכה מתאימה, ניסיון רב וציוד מתאים ולכן יכול לבצע את המשימה המורכבת הזו, אבל לא כל אחד מוסמך לביצוע עבודות מסוג זה ולכן יש לברר מול החברה שתבחרו, לפי שתזמינו את השירות – האם יש להם כל מה שצריך.

ניתן להשתמש במצלמת סיב אופטי לאחר שמבצעים מיפוי של התשתית הקיימת, כדי לאתר נזילות, או סתימות בצנרת תת קרקעית. המומחים חייבים את המיפוי כדי להשתמש במצלמה בצורה אופטימלית.

דילוג לתוכן