איתור נזילה בתקרה

עם הגעתם של ימי החורף הגשומים, בין התופעות המוכרות ביותר נוכל למצוא את הנזילות והרטיבויות המופיעות בתקרת החדרים השונים. איתור נזילה בתקרה מתבצע כיום באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ומאפשר לבעל המקצוע למצוא את מקור הבעיה המדויק מבלי ליצור הרס מיותר במבנה.

☑️איתור נזילה בתקרה באופן מקצועי ויסודי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

איתור נזילה בתקרה
איתור נזילה בתקרה
תוֹכֶן הָעִניָנִים

סימנים לנזילה בתקרה

אנשים רבים שואלים את עצמם כיצד נדע להזמין איתור נזילות בזמן הנכון, והתשובה על כך מתחלקת לשניים. בתור התחלה, חשוב להבין שאם אנו מתגוררים או עובדים במבנה ישן יחסית, מומלץ להזמין איתור נזילות תקופתי עוד לפני בוא החורף. החלק השני של התשובה מדבר על הזמנת איתור נזילה בתקרה כשנהיה עדים לסימנים מסוימים:

 

עובש

העובש על התקרה שלנו יכול להופיע בצורת כתמים ירוקים או שחורים, והוא מעיד על קיום רטיבות המאפשרת את צמיחת הפטריות. מכיוון שאין זה בריא לנשום את נבגי העובש, נרצה לטפל בבעיה כמה שיותר מהר. איתור נזילה בתקרה יוכל לספר לנו מהיכן מגיעה הרטיבות המאפשרת את צמיחת העובש, וכך נדע לבחור בפתרון המתאים ביותר.

 

בועות בתקרה

כשהרטיבות חודרת את שכבות האיטום ומגיעה ממש עד התקרה, בשלב הראשון לעתים נוכל לראות בועות מאחורי שכבת הצבע. הבועות האלה מעידות על כך שהרטיבות עוד רגע תחדור למבנה, וזה הזמן להזמין בדחיפות איתור נזילות בתקרה.

 

נזילות

בשלב שבו מעטפות האיטום כבר נפגמו במידה גבוהה, ייתכן ונתחיל לחוות תופעות כמו נזילות וטפטופים מהתקרה, וזהו השלב שבו נרוץ לחפש דלי או גיגית. במקביל, כדאי להרים טלפון דחוף לבעל מקצוע שיוכל לבצע עבורנו איתור נזילות בתקרה.

 

כיצד מבצעים איתור נזילות בתקרה?

הטכנולוגיה שינתה רבות את תחום איתור הנזילות, וכיום באפשרותנו לאתר אותן בצורה פשוטה במיוחד. בין האמצעים לאיתור נזילות ניתן למצוא את הבאים:

  • סיבים אופטיים
  • מצלמות טרמיות
  • מכשירים אקוסטיים
  • איתור באמצעות בלון
  • איתור באמצעות גז

 

מצלמות טרמיות לאיתור נזילות בתקרה

המצלמה הטרמית נחשבת בין הכלים הפופולאריים ביותר לאיתור נזילה בתקרה, והיא מאפשרת לבעלי המקצוע לקבל תמונה צבעונית המבוססת על הבדלי טמפרטורות. באופן זה, בעל המקצוע יכול לדעת מהו מקור הנזילה ולהיכן היא התפשטה, ולכן גם לבחור את הפתרון הנכון ביותר לבעיה.

 

תיקון נזילה בתקרה

בין שירותינו אנו מציעים גם שירותי תיקון נזילה בתקרה, המהווה את השירות המשלים לאחר ביצוע איתור הנזילה. לשם תיקון הנזילה יש להשתמש בחומרי האיטום המתאימים, מכיוון ששילוב לא נכון בין חומר איטום למצע – עלול להביא לחזרת הבעיה לאחר זמן קצר יחסית. לאחר סיום התיקון, נבצע בדיקת תקינות או נבקש מכם ליצור עמנו קשר עם הגשם החזק הבא, כדי לוודא את איכות העבודה.

 

מחיר איתור נזילה בתקרה

מחיר איתור נזילה בתקרה משתנה ע"פ פרמטרים מסוימים, ולכן לכל איתור נזילה בתקרה מחיר מעט שונה. אספנו עבורכם את הפרמטרים העיקריים שישפיעו על הצעת המחיר:

 

שנות הניסיון של בעל המקצוע

הזמנת מומחה מנוסה תעלה יותר מאשר הזמנת חובבן או מתלמד, אך בתמורה נקבל עבודה איכותית ולעתים גם אחריות תקופתית.

 

העונה בשנה

ימי החורף הם לרוב יותר עמוסים, ולכן השירות צפוי להיות יקר יותר.

 

שירותים נלווים

במידה ונדרוש שירותים נוספים מעבר לאיתור, הדבר צפוי לייקר את המחיר.

 

המכשור הנדרש

כל אמצעי לאיתור נזילות כרוך במחיר אחר, וזה תלוי בעלות המכשיר ובמיומנות הדרושה להפעלתו.

 

מחירון איתור נזילה בתקרה כללי

איתור נזילה בתקרה מחיר מ-₪750
איתור נזילות בדירה מחיר מ-₪750
איתור נזילות מים מחיר מ-₪750

 

לאיתור נזילה בתקרה חייגו 055-978-0890 ☎️

ניתן להזמין בדיקה תקופתית, או למצוא סימנים של עובש, בועות, טפטופים וכדומה.

קשה להעריך כמה זמן ייקח איתור הנזילה, אך משך הזמן לא ישפיע על הצעת המחיר ההתחלתית שתקבלו.

זמן ההגעה יהיה תלוי בעומס העבודה בתקופה, אך נעשה מאמץ להגיע מהר ככל האפשר.