איתור נזילות איתור ברור

איתור דליפות לפני קניית נכס

איתור דליפות לפני קניית נכס היא פעולה חשובה מאין כמוה. זו הדרך היחידה לדעת שאתם לא קונים חתול בשק, אלא נכס ראוי למגורים, או לכל שימוש אחר שתבחרו עבורו. צוות המומחים של המאתרים עושה שימוש במיטב הציוד, בסיס ידע רחב וניסיון מקצועי המאפשר לו לתת לכם שירות ללא תחרות! התקשרו עכשיו להזמנת איתור דליפות לפני קניית נכס.

☑️איתור דליפות לפני קניית נכס באופן מקצועי ויסודי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

איתור דליפות לפני קניית נכס
איתור דליפות לפני קניית נכס
תוֹכֶן הָעִניָנִים

אתם חייבים את זה לעצמכם

קניית בית, משרד, חנות ואפילו בניין, כרוכה תמיד בחששות רבים מפני הלא נודע, אבל עם איתור דליפות לפני קניית נכס, אתם יכולים להסיר דאגה אחת גדולה מליבכם. במיוחד כאשר קונים נכס במבנה ישן, אבל גם כאשר קונים נכס חדש לגמרי מהקבלן, תמיד קיים חשש שאולי המבנה אינו תקין, אולי יש ליקויים נסתרים שאתם לא יכולים לראות.

למעשה, אחד הליקויים החמורים והמזיקים ביותר שיכולים להיות במבנה הוא דליפת מים. למרבה המזל, אחר איתור דליפות עם המאתרים, אתם יכולים להזמין גם תיקון של הדליפה, כדי להיות שקטים.

 

מה קורה לנכס במקרה של דליפה לא מאותרת?

במקרה של דליפת מים לא מאותרת, הנכס העתידי שלכם מתחיל להראות סימנים אולי רק אחרי שכבר תחתמו על החוזה ותעבירו את הכסף, אבל זה לא מוריד כלל מרמת החומרה של נזקים, אשר יופיעו לבטח, אם לא תפעילו שירות איתור דליפות לפני קניית נכס:

 • כתמי עובש על הקירות
 • קירות מתקלפים
 • קירות מתפוררים
 • פגיעה בתשתית החשמל
 • פגיעה בתקינות המעלית
 • פגיעה בשלמות המבנה לטווח ארוך
 • הוצאות כספיות עצומות על תיקון הדליפה ועל תיקון הנזקים הנלווים

 

אמצעים לאיתור דליפות לפני קניית נכס

אם בימים עברו נהגו לשבור קירות ורצפות לצורך איתור דליפה לפני קניית נכס, הרי שבימינו כבר אין צורך של ממש בשיטה הזאת.

אפשר לוותר על הבלגן העצום ועל העלויות הגבוהות בתיקון הנזקים, כי כיום קיימים אמצעים מתקדמים וחדשניים, המאפשרים לנו לאתר דליפות במהירות ובקלות, ללא הרס:

 • מצלמה תרמית
 • מצלמת סיב אופטי
 • חיישן גז
 •  בלוני הצפה
 • חיישן אקוסטי ועוד.

 

כיצד מבצעים איתור דליפה לפני קניית נכס?

שלא כמו במהלך איתור דליפה בנכס קיים, איתור דליפה לפני קניית נכס כולל איתור של דליפה גם ללא סימנים מקדימים. כלומר, גם אם למראית עין אין שום דליפת מים בנכס, יש לבדוק את מה שקורה מתחת לפני השטח. לכן, איתור כזה מתחיל בביצוע בדיקת לחץ בצנרת ובניקוז, צילום תרמי של המבנה, כדי לגלות אם קיימת דליפה בצנרת החבויה בתוך הקיר.

עלות הבדיקה מתגמדת לעומת העלויות העצומות שהייתם נאלצים לשלם אילו הדליפה הייתה מתגלה מאוחר מדי ולכן זוהי בדיקה חיונית ומשתלמת ביותר.

 

כמה עולה איתור דליפות לפני קניית נכס?

מחיר איתור דליפות לפני קניית נכס משתנה לפי סוג הדליפה אותה אתם מבקשים לבדוק. כך למשל, ככל שהגישה למקום הדליפה מורכבת יותר, כי המחיר עשוי לעלות. גם במקרה של איתור דליפה בקווי ביוב, לעומת איתור דליפה בתוך המבנה, המחיר עשוי להיות גבוה יותר.

לפני שאתם מזמינים את השירות, חשוב לבדוק מה בדיוק הוא כולל ובעיקר, לבדוק אם איתור דליפות לפני קניית נכס מחיר כולל את כל סוגי המכשירים לאיתור דליפות, כדי להקל על העבודה ולהביא לתוצאות מהירות.

 

מחירון איתור דליפות לפני קניית נכס כללי

איתור דליפות לפני קניית נכס מחיר מ-₪750
איתור דליפות בגינה מחיר מ-₪750
איתור דליפות מים מחיר מ-₪750

 

לאיתור דליפות לפני קניית נכס חייגו 055-978-0890 ☎️

איתור דליפה לפני חתימה על החוזה יכולה לחסוך לכם הוצאות רבות, טרחה רבה ועוגמת נפש. דליפת מים יכולה לפגוע קשות במבנה ולכן חשוב לאתר אותה מבעוד מועד.

המומחים של המאתרים עוסקים בהחלט גם בתיקון דליות לאחר האיתור שלהן. כל מה שצריך לעשות זה לבקש.

לפני הזמנת מאתר דליות חשוב לבדוק את מידת הניסיון שלו ואת הכלים העומדים לרשותו.

כל אחד מהמכשירים מאפשר איתור דליפת מים מסוג שונה ולכן חשוב לוודא שהמאתר שלכם מביא איתו את כולם.