איתור נזילות איתור ברור

איטום רצפה

תחזוקת הרצפה כוללת ניקיון תקופתי, פוליש, הברקה וליטוש. עם זאת, יש צורך לשלב בתחזוקה השוטפת גם איטום רצפה מקצועי. באמצעות איטום מן הסוג הזה ניתן למנוע נזקים בלתי הפיכים לרצפה ולשמור על ערך הנכס.  חוץ מזה, האיטום עוזר להקדים תרופה למכה והוא מגן מפני נזקים גם במקרה של הצפות מים או פיצוץ בצנרת.
צוות אמין שלנו יכול לעמוד לרשותך בהקדם עם הציוד המתאים עבור איטום רצפות מכל סוג. אם חשוב לך לאטום את הרצפה, אנחנו נסביר לך איך עושים את זה. חוץ מזה, לנו יש כלים שיאפשרו לך להתמודד כבר עכשיו עם בעיות איטום או נזילות מים קיימות.

☑️איטום רצפה באופן מקיף ומקצועי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

איטום רצפה
איטום רצפה
תוֹכֶן הָעִניָנִים

איטום רצפה בצורה מקצועית

איטום רצפה בצורה מקצועית מבצעים רק אחרי הכנה יסודית של השטח. בשביל להכין את השטח לקראת האיטום, מנקים אותו ומסירים ממנו שאריות של חומרי איטום ישנים. עבודת ההכנה הזו חשובה, כי היא מאפשרת ליישם חומרי איטום מתקדמים בצורה יעילה יותר.

 

מה גורם לבעיות מים ברצפה?

עבודות איטום רצפה חשובות כי יש המון סיבות לבעיות מים. על קצה המזלג, אפשר להזכיר את הסכנה של הצפת מים בחורף ובגלל ניקוז לא מספיק יעיל של המרזב, של מערכת פינוי השפכים העירונית או בחצר ובמרפסת. בנוסף, בעיות מים ברצפה נגרמות כאשר אין ניקוז יעיל מהגג – ואז המים חודרים פנימה אל תוך יסודות המבנה עד שהם מגיעים אל הרצפה.

 

שיטות של איטום רצפה

החדשות הטובות הן שכיום ניתן לרכז סוגים שונים של שירותי איטום רצפות ותיקון תקלות מול אותה חברה. עם זאת, יש בכל זאת הבדל בין האופן שבו מבצעים עבודות איטום רצפה שונות. ברוב המקרים, ההבדל הוא בין איטום שנועד עבור רצפה של חלל הפנים לבין איטום שמבצעים ברצפה של החצר או הגג. בנוסף, יש לסוג הרצפה השפעה על סוג האיטום.

 

הבדלים בין סוגי רצפה

התייעצות עם בעלי מקצוע עוזרת לשים את האצבע על הקשר בין פעולת האיטום המומלצת לבין סוג הרצפה הקיים. בפועל, כדאי לדעת שיש כמה סוגים שונים של שירותי איטום רצפה וחשוב להבין מה מאפיין כל אחד מהם.

 

רצפת פרקט

רצפת פרקט צריך לאטום עם חומרים שמתאימים לעץ. במידה ומדובר על פרקט סינתטי, אפשר להשתמש במגוון גדול יותר של חומרי איטום משחתיים או ביטומניים.

 

רצפת בטון מוחלק

רצפת בטון מוחלק נפוצה בעיקר בחלל החוץ ובמשרדים, אך היא מתאימה גם לבתים שמעוצבים בסגנון עיצוב תעשייתי ומודרני. בשביל לאטום רצפת בטון מוחלק, מורחים סילר ומבצעים עבודות תשתית יסודיות.

 

רצפת גרניט פורצלן

רצפת גרניט פורצלן היא ככל הנראה הנפוצה בישראל. כאן הדגש הוא על עבודות שונות של איטום רצפות עוד בשלב המקורי של הריצוף ואחת לתקופה מסוימת לפי הנחיות התחזוקה של יצרני האריחים.

 

כמה עולה איטום רצפה?

שירותי איטום רצפה מתומחרים לפי גודל השטח שבו מבצעים את העבודה. באופן עקרוני, מחיר איטום רצפה נקבע לפי סוג חומרי האיטום או רמת הדחיפות. בנוסף, כמעט בכל הצעה על שירות של איטום רצפה מחיר ייקבע לפי השאלה באיזה רצפה מדובר.

 

מחירון איטום רצפה כללי

איטום רצפה מחיר מ-₪400
אטימות ביוב מחיר מ-₪600
איטום מרפסות מחיר מ-₪800

 

לאיטום רצפה חייגו 055-978-0890 ☎️

חשוב לאטום את הרצפה כדי להגן מנזקי מים בעת הצפות, נזילות ופיצוצי צנרת.

סוג הרצפה קובע את סוג האיטום. בראש ובראשונה, המטרה היא להתאים את סוג האיטום לרצפה על מנת למנוע נזקים לרצפת פרקט לעומת בטון מוחלק או אריחי גרניט פורצלן.

רצפה אוטמים לפי סוג הריצוף והחומרים המתאימים עבורו. באופן עקרוני, הבחירה היא בין חומרי איטום משחתיים לבין חומרי סילר או יריעות איטום ייעודיות.

הטעות הנפוצה היא להשקיע באיטום של גגות וקירות חיצוניים בלבד. בפועל, המון נזקי מים ורטיבות נגרמים כאשר הם חודרים מתחת לריצוף ומגיעים אל הרכוש, הציוד, מכשירי החשמל והרהיטים.

דילוג לתוכן