איתור נזילות איתור ברור

איטום קיר חיצוני

שירות מקצועי של איטום קיר חיצוני יכול להתבצע בכל גובה ובצורה יעילה, יסודית ומהירה. אם אוטמים את החלק העליון של קירות חיצוניים בבניינים רבי קומות, משתמשים בפתרונות הרמה ועבודה בגובה כגון ברמות הרמה או מנופים. במידה והאיטום הוא בחלק התחתון, יכול להיות שניתן יהיה לסיים את העבודה בתוך שעות ספורות בלבד.
הדבר החשוב מבחינתך צריך להיות הצבת היעילות של האיטום בראש סדר העדיפויות. כאן נכנסים לתמונה המומחים שלנו, שיכולים לעמוד לרשותך בהקדם. בשביל שנאטום עבורך את הקיר החיצוני של הבית ובמידת הצורך גם נתקן נזקי רטיבות קיימים, רק צריך ליזום מולנו פניה מסודרת.

☑️איטום קיר חיצוני באופן מקיף ומקצועי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

איטום קיר חיצוני
איטום קיר חיצוני
תוֹכֶן הָעִניָנִים

איטום קיר חיצוני בצורה מקצועית

המקצועיות של איטום קיר חיצוני נמדדת בכמה מובנים. ראשית, אפשר לדעת שמדובר על עבודה מקצועית לפי ההכנה המוקדמת: בעבודה מקצועית, בעלי מקצוע מכינים את הקיר החיצוני ליישום של חומרי איטום חדשים. לעומת זאת, בעבודה חובבנית מנסים לחסוך זמן על ידי הדבקת חומרי האיטום על גבי החומרים שכבר קיימים על הקיר. שנית, מקצועיות נמדדת בשיתוף פעולה עם הלקוחות לגבי שיטות איטום קירות חיצוניים מסוגים שונים.

 

הבדלים בין שיטות איטום

לא כל שיטה של איטום קירות חיצוניים מבוססת על אותם מאפיינים או תכונות. לצד שיטות שמטרתן היא איטום קיר חיצוני על בסיס שימוש ביריעות ביטומניות, יש גם שיטות שבהן מעדיפים את היישום של חומרים משחתיים. בנוסף, שיטות מסורתיות כוללות איטום קירות עם זפת. אז נכון שלכל שיטה יתרונות אחרים, אך התייעצות עם בעלי מקצוע אמורה לחסוך את הדילמה.

 

החשיבות של איטום קיר חיצוני

פעולה תקופתית של איטום קיר חיצוני היא בדיוק מה שהמבנה צריך על מנת להישאר מוגן מפני נזקי מים. איטום כזה יעיל בכמה וכמה היבטים שונים סימולטנית:

  • האיטום מגן מפני נזקים של גשם
  • האיטום מגן מפני נזקי רטיבות
  • האיטום מגן מפני פיצוצי מים ותקלות בצנרת
  • האיטום מגן גם במקרים שבהם המרזב הפנימי מתקלקל
  • האיטום מגן גם במקרים שבהם המרזב החיצוני נסדק

 

הבדלים בין קיר חיצוני ופנימי

דרך אחרת להבין את המשמעות ואת החשיבות של איטום קיר חיצוני היא להשוות בינו לבין קירות פנימיים. אצל מי שלא מכיר את התחום, אין לכאורה הבדל בין פתרונות איטום קירות חיצוניים לבין איטום של קירות פנימיים. אבל בפועל קיימים הבדלים כאלה, כי הסכנה הנשקפת לקירות חיצוניים שונה מזו שנשקפת לקירות פנימיים.

 

נזקים שנגרמים לקירות פנימיים

נזקי המים העיקריים שעלולים להיגרם לקירות פנימיים קשורים אל התפקוד של הצנרת. בגלל שהקירות הפנימיים ממילא רחוקים מחלל החוץ, הם לא אמורים לספוג נזקים של רטיבות בגלל גשמים וסערות. מצד שני, הקירות הפנימיים הם הראשונים לספוג את נזקי הרטיבות של פיצוצי מים, תקלה בצנרת של השכנים או בעיות עיבוי.

 

נזקים שנגרמים לקירות חיצוניים

הנזקים שנגרמים לקירות החיצוניים קשורים באופן ישיר למה שמתרחש מחוץ למבנה. בחורף, אפשר לראות את זה בהצטברות המים על הקירות החיצוניים ובכך שיש להם נטייה לחדור פנימה דרך כל סדק קטן. בכל שאר עונות השנה, הנזקים הם בלאי, שחיקה והתפוררות של הקירות החיצוניים – עד כדי סכנה לחיי אדם.

 

כמה עולה איטום קיר חיצוני?

מומלץ לבצע איטום קיר חיצוני בצורה תקופתית ואחת ל-10 שנים לפחות. מבחינת מחיר איטום קיר חיצוני יש בעיקר פרמטרים שונים שמשפיעים על ההצעה, כמו למשל גובה הקיר או שיטת האיטום הנבחרת. בכל מקרה, בהצעה על איטום קיר חיצוני מחיר אמור לכלול בתוכו גם עבודות בגובה וגם עבודות בקומות נמוכות יותר.

 

מחירון איטום קיר חיצוני כללי

איטום קיר חיצוני מחיר מ-₪350
אטימות ביוב מחיר מ-₪250
איטום גגות מחיר מ-₪600

 

לאיטום קיר חיצוני חייגו 055-978-0890 ☎️

כדי למנוע רטיבות ונזקי מים.

באמצעות חומרים מתקדמים, בבעלותם של בעלי מקצוע.

קיר חיצוני חשוף לפגעי מזג האוויר, בעוד קיר פנימי סופג נזקי צנרת.

כדאי לאטום קירות כל כמה שנים ולקראת החורף.